Pracovní horoskopy na týden od 18. do 24. června 2020: Neboj se změny, budeš nadšená!

Berani, přichází nová příležitost. Býky překvapí informace. Blíženci, bude se dařit. Co na tebe čeká v pracovní oblasti, ti prozradíme v našich zbrusu nových horoskopech podle tarotu.

pracovni-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Přichází nová příležitost v pracovní oblasti, ať již práci máš nebo jsi dlouhodobě nezaměstnaná, štěstí se na tebe radostně usmívá a slunce ti svítí na cestu nových začátků. Neboj se změn, otevři se novému a můžeš se vsadit, že budeš nadšená.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Může tě zaskočit nemilé překvapení, které kvůli nezodpovědnému kolegovi vyplave napovrch. Zhluboka se nadechni, vše v klidu promysli a nic nezatajuj, nakonec šéf pochopí, že jsi v tom nevinně a díky tomu, že jsi nic nezatajila, tvou upřímnost a snahu vše napravit ocení.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Přichází období plné rozmanitých pracovních příležitostí. Jestli jsi snad měla pocit, že se nic neděje a nudila ses, tak teď je všechno jiné. Nebudeš vědět, kam dříve skočit, co vyřídit a pro kterou nabídku se rozhodnout. V klidu si vše promysli a přijmi tu, která v tobě probudí radost a nadšení.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nemusíš si dělat přehnané starosti, konečně přichází období plné skvělých nápadů a také nových příležitostí. Rozhodně se neboj naslouchat intuici, která v tobě probouzí inspiraci, nedovol, aby ti proklouzla mezi prsty a pusť se do realizace svých nápadů i vizí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Zariskuj, tentokrát se ti to rozhodně vyplatí. Pokud jsi dostala novou pracovní nabídku a máš obavy, jestli vše zvládneš, tak hoď strach za hlavu a rozhodně ji přijmi. Pracovní úspěch na tebe čeká nejen cestách, ale také v práci i doma.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V zaměstnání, podnikání či studiu dochází k nečekanému zvratu, může se stát, že firma náhle skončí a tebe tato informace doslova šokuje. Nemusíš se však bát, jakmile nabereš druhý dech, uklidníš se, tak zjistíš, že nová nabídka je na cestě k tobě a to, že si polepšíš, je jisté.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dávej si pozor na rušivé myšlenky, které by mohly nečekaně „rozhodit“ tvou rovnováhu a kvůli tomu bys mohla udělat chybu. Dej si do pořádku veškeré dokumenty a nezapomeň také na splatnost faktur, pak dopadne vše na výbornou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

S naprostým přehledem intuitivně vycítíš, kdy přichází ta správná chvíle k dosažení úspěchu. Neztrácej důvěru, jdeš správným směrem a tvá píle přináší ovoce v podobě nové práce, nabídek nebo také povýšení.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Všechno, co ti v minulosti nešlo, omezovalo tě a nedovolilo ti pohnout se z místa, odchází. Přichází prosperita, nové nabídky, projekty a také nová práce, to, že si finančně polepšíš, je jisté. Neboj se nového a přijímej, život je nádherný!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Máš cíl? Skvělé! Jdi za ním a nenechej si od ostatních mluvit do života, s láskou uskutečni své sny, plány a můžeš se spolehnout na to, že sklidíš bohatou úrodu, ať již v pracovní oblasti, v lásce či v osobním životě.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nabídka na studium, rekvalifikaci či novou práci tě může zaskočit, ale není důvod bát se, že bys něco nezvládla, naopak, všechno bez potíží dokážeš a nebude ti chybět nadšení i radost z dobře vykonané práce. Neboj se nových nabídek a jdi vstříc novému, budeš nadšená!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dlouhodobě nezaměstnaná může pocítit velkou tíhu z toho, že nepřichází žádné nabídky. Vydrž, v těchto dnech se ještě opravdu nic zásadního nezmění, ale je potřeba zachovat klid, překonat pochybnosti a myslet pozitivně, také pro tebe se nová práce chystá.

foto-zdroj: shuttertstock.com

18.6.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist