Pečte a rozsviťte Česko!

Nenechte si ujít celonárodní soutěž „Rozsviťte Česko“. Pro své město můžete vyhrát desetiminutový ohňostroj. Stačí nahrát jakýkoli vánoční recept spolu s fotografií připraveného jídla na www.rozsvittecesko.cz a přiřadit ho k oblíbené prodejně Albert.

Vánoční kampaň v Albertu se letos nese ve znamení pečení a vaření, protože jediný správný recept na šťastné Vánoce je ten váš! A k přípravě vánočních specialit se vztahuje i soutěž „Rozsviťte Česko“. Soutěž spočívá v nahrání vánočního receptu a fotografie připraveného jídla na www.rozsvittecesko.cz a přiřazením k oblíbené prodejně Albert. Každý recept s fotografií tak získává pro danou prodejnu „světýlko“.  Prodejna, která získá nejvíce „světýlek“, se stává vítězem. Obyvatelé města, ve kterém se vítězná prodejna Albert nachází, se mohou těšit na nádherný novoroční desetiminutový ohňostroj.

Vyhrát ale mohou i jednotlivci. Ze zaslaných receptů bude každý den odborná porota vybírat ten nejzajímavější. Jeho autor či autorka pak získá sadu pyrotechniky v hodnotě 2 000 Kč.

„Naším cílem je připravit zákazníkům prodejen Albert co nejpříjemnější Vánoce a vstup do nového roku. Připravili jsme proto tuto soutěž, díky které se mohou zákazníci pochlubit svými recepty a současně vyhrát hezkou cenu pro sebe i pro své město,“ říká Martin Eliáš, marketingový specialista společnosti Ahold Czech Republic.

Tak se zapojte do soutěže „Rozsviťte Česko“ i Vy a podpořte svou oblíbenou prodejnu Albert.

Soutěž právě probíhá a končí až na Štědrý den, tedy 24. prosince 2012. Více informací: www.rozsvittecesko.cz.

7.12.2012 12:00| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist