Partnerský horoskop na týden od 9. do 15. února 2021

Berani a Býci mají důvod k radosti. Štíři, uhrane vás láska i vášeň. Jaké budou energie v partnerských vztazích nejen na svatého Valentýna, vám prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Partnerské vztahy proplouvají bez jediného mráčku, samozřejmě pokud některé z vás řeší dlouhodobou krizi, je zapotřebí přestat trucovat, vše si vyříkat a jít dál. Oslavuj, raduj se a miluj, partner je šťastný, že tě má po svém boku a je ochotný splnit ti jakékoliv reálné přání.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Partner tě jedním slovem miluje a vidí tě jako dokonalou ženu. Není potřeba mít pochybnosti o jeho úmyslech a chování. Těšit se můžeš na milý dárek či překvapení, který v tobě probudí mnoho krásných pocitů a ujistí tě o jeho lásce. Na nezadanou se usmívá štěstí v podobě lásky nové.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Muž, kterého máš vedle sebe, je spolehlivý, dobrosrdečný a láskyplný, to, že tě miluje, je jisté. Možná je trošku materialista, což vůbec nevadí, od toho má tebe, abys energie krásně vyvažovala a narovnávala. Když ho překvapíš dobrou večeří, tak tě zahrne chválou a lichotkami, přeci jen láska prochází také žaludkem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Buď trpělivá a nesnaž se problémy, které jste měli, řešit rychle jen proto, abys měla klid. Snaž se být k partnerovi trpělivá a láskyplná, pak sklidíš sladkou odměnu v podobě lásky a harmonie. Vyplatí se ti to také do budoucna a partner ocení tvou snahu postupně dořešit a doladit, co vás trápilo a trápí. Opravdu se snaží, jen neumí být tak rychlý jako ty.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vztahy, které stagnovaly, mohou očekávat zvýšenou aktivitu, jiskru, vášeň a samozřejmě také lásku. Štěstí přeje všem nezadaným, které mohou potkat lásku svého života. Hojnost, harmonie a skvělá komunikace nadchne nejen tebe, ale také tvou životní lásku.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Neboj se prosadit, nalaď se na své srdce a pak můžeš očekávat velmi příznivě změny, po kterých jsi doposud jen toužila. Nové začátky jsou tady také pro nezadanou, stejně jako plánování společného bydlení a možného stěhování pro obě. Plánuj, realizuj, miluj, budeš nadšená.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Partnerské vztahy jsou naplněny láskou, štěstím a radostí, neexistuje problém, který by stál v cestě za vaším blahobytem a harmonií. Zkrátka nebude ani nezadaná, na kterou čeká pravá a dokonalá láska.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V partnerských vztazích zavládne příměří, láska, harmonie a také vášeň. Pro partnera jsi bohyně a je připraven splnit ti každé reálné přání. Pokud potřebujete společně něco vykomunikovat, nic neodkládej a dořešte vše společně, naleznete řešení a také kompromis.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jestli řešíš s partnerem neshody a stále nemůžete najít společnou řeč, zkus na chvíli poodstoupit stranou a zamysli se, jestli není něco, co bys mohla změnit ty a vyjít tak partnerovi trošku naproti. Ocení tvou velkorysost, protože se trápí a není mu jedno, že místo láskyplné komunikace vše vyústí v hádky. To, že budete oba nakonec šťastní, je jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Partner je ti zcela oddaný, ale rád ve vztahu vládne a jako správný muž udává rytmus i směr. Nesnaž se mít jeho temperament pod kontrolou, nezmění se, ale ty můžeš naopak vše využít ve váš vzájemný prospěch a lásku, která jen a jen vzkvétá. Nechej se rozmazlit a hýčkat, na oplátku ho za jeho péči pochval a obejmi.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestli jsi vůdčí typ a ve vztahu udáváš směr i rytmus sama, zkus jednou nechat něco na partnerovi, samozřejmě tě miluje a rád tě nechá vládnout, ale jako správný muž také občas potřebuje rozhodovat o něčem sám bez tvého vedení. Uvidíš, jaké nadšení a radost zavládne ve vašem domově, a to už za pokus rozhodně stojí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Štěstí přeje hlavně nezadaným a také všem, kteří až doposud nebyli schopní ukončit dlouho trvající neshody či spory. Nová láska, vášeň, nadšení a radost zavládne doma a okouzlí nejen tebe, ale všechny ve tvé blízkosti. Překvapit tě může také neplánované těhotenství.

foto-zdroj: shutterstock.com

9.2.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist