Partnerský horoskop na týden od 24. do 29. června 2020

Berani, pozor na emoce. Býci, těhotenství vás překvapí. Blíženci, uzdravte své srdce. Nač se můžeš těšit v oblasti lásky, ti právě nyní prozradí naše nové týdenní horoskopy podle tarotu.

horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pocity osamění nemusí dominovat jen u nezadané, ale také ve vztazích, které ztrácí jiskru. Zkus jako žena rozdmýchat oheň vášně a opět oživit lásku, rozhodně se nepoddávej emocím a beznaději. Když vše vezmeš do vlastních rukou, budeš překvapená, jak rychle se partner přidá a pomůže ti.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nové vztahy přináší nové příležitosti a také šance. Budování společného života je jisté, stejně tak zadané pocítí sílu lásky. Velmi nečekané a překvapivé může být také těhotenství, které překvapí a vyvolá velkou radost v celé rodině.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy, které dlouhou dobu nefungují, dospějí ke společnému konci. Chvíli potrvá, než vyléčíš zraněné srdíčko, dovol si být smutná a nechej veškeré emoce v klidu odeznít, nic nepotlačuj a spolehni se na to, že přijde zcela nová etapa tvého života.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Letí k tobě krásná zpráva od partnera či někoho, kdo je tvému srdci blízký, to, že v tobě probudí mnoho krásný pocitů, lásky, radosti a štěstí, je jisté. Úspěch je tady také pro všechny, které novou lásku teprve hledají.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dlouhodobé vztahy mohou mít pocit, že uvízly na mělčině a nezvládají se běžně dohodnout na každodenních záležitostech. Nenechávej nic na partnerovi a zamysli se, jestli je ve vašem vztahu stále láska a úcta, pokud ano, rozhodně na nic nečekej a řekni partnerovi, jak moc ho miluješ, jeho reakce tě velmi mile překvapí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Využij ženskou energii k narovnání veškerých sporů a neshod, všechno se ti podaří dořešit, doladit a zharmonizovat. Pokud toužíte s partnerem po miminku, je velká šance otěhotnět. Stabilita, věrnost a láska je u vás samozřejmostí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Do života ti může nečekaně vstoupit dávná láska či ztracený přítel. Pokud jsi zadaná, dávej pozor, ať nesklouzneš k nevěře, nezůstalo by totiž pouze u jedné schůzky, a nakonec by se partner všechno dozvěděl. Pokud jsi sama, máš šanci na nový vztah.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dlouhodobé vztahy oživí jiskřičku, která v poslední době slábla. Vášeň a touha změnit zaběhnutou rutinu je přesně to, co vztahy potřebují a díky tvému uvědomění se ti podaří nemožné. Na úspěch a novou lásku se mohou těšit také nezadané.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Šťastná láska, milující a klidný domov je tady jen pro tebe. Štěstí čeká na zadanou i nezadanou. Sny, které jsi měla, toužíš zrealizovat a to, že se ti bude dařit, je jisté. Nová láska čeká také na nezadanou, neboj se zklamání, zapomeň na minulost a přijmi nabídku na rande.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nabídka, kterou dostaneš, v tobě probudí mnoho krásných pocitů, najednou se vrátíš časem do doby, kdy jsi byla zamilovaná, šťastná a plná vášně. Klidně se vydej na cestu do neznáma a užívej si každou chvíli s tím, koho miluješ.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Neočekávané štěstí v lásce rozzáří každý tvůj nádech i výdech. Dařit se bude nejen stálým partnerům, ale také nezadaným, které by konečně mohly potkat osudovou lásku. Neboj se změn a vše přijímej s otevřenou náručí, budeš nadšená.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zkušenost, kterou jsi prožila v minulosti a nebyla příjemná, tě neustále brzdí posunout se dál a vychutnávat si život plnými doušky. Zapomeň na to, co se stalo, a vykroč vstříc novým začátkům, pak se můžeš těšit na příjemné dny s partnerem či novou láskou.

foto-zdroj: shutterstock.com

24.6.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist