Partnerský horoskop na týden od 23. února do 1. března 2021

Berani se mohou těšit na lásku. Býci, komunikujte a buďte upřímní. Štíři se zamilují. Co nového můžeš očekávat v partnerských vztazích a lásce, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V partnerských vztazích bude vše v harmonii, lásce a radosti. Páry, které jsou již delší dobu v krizi, při troše dobré snahy mohou nalézt řešení a konečně pocítit úlevu a tolik potřebný klid.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nezapomínej, vztah je vždy o vzájemné podpoře a také respektu, jestli partner zašel daleko a tebe jeho slova mrzí, nic v sobě nepotlačuj a v naprostém klidu mu sděl, jak se cítíš. On totiž vůbec netuší, že ti něco vadí, proto je nejvyšší čas naučit se správně komunikovat a nebát se postavit jeho návrhům.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pokud jsi unavená, bez síly a energie z toho, že partner odmítá posun či řešení toho, co tě trápí, neztrácej naději. Uvolni se, nadechni a na chvíli pusť všechno k vodě, nechej, ať se o sebe život postará sám, nadšení, které pocítíš, ti rozzáří oči na dlouhou dobu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nová láska, usmíření, radostná zpráva ohledně člena rodiny nebo také těhotenství, to vše je v těchto dnech ve hře. To, že budeš nadšená a šťastná, je jisté. Nadechni se a přivítej změny, ze kterých budeš nadšená.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Stejnou lásku, jakou dáváš partnerovi i rodině, dostáváš zpět, to, že jsi milující a oddaná žena, tvá láska velmi dobře ví a také tě za to miluje. Pokud se pro lásku obětuješ, není to potřeba, vždy platí zlatá střední cesta a rovnováha.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy, které jsou dlouhodobě v krizi nebo se neustále rozchází a slepují, konečně naleznou společné řešení a dohodnou se na rozchodu či odluce. Přesto, že tě to bolí, tak časem nalezneš tolik potřebnou úlevu a klid na srdci. Ostatní bez zásadních změn, prostě týden na pohodu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V partnerství mohou narůstat neshody a hádky, což je zcela zbytečné. Dávej pozor na emoce, mohou rozpoutat nepříjemný konflikt a střet s partnerem. Nenechej se unést, raději počítej do dvaceti a pak teprve jednej. Nic zásadního se neděje, jen můžeš mít pocit, že partner neplní tvé představy. Nádech, výdech a úsměv zajistí klid a pohodu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Touha mít vedle sebe milujícího partnera, se splní všem nezadaným. Muž, se kterým se poznáš, v tobě probudí mnoho krásných a srdečných emocí, ano láska na první pohled stále existuje. Zadané prožijí pohodové a harmonické dny se svou láskou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partnerské vztahy pocítí novou šanci, která přináší také nové příležitosti. Pokud jsi čerstvě zamilovaná nebo jste s partnerem překonali krizi a začínáte od nuly, tak můžeš očekávat štěstí, radost, harmonii a lásku.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Přichází konec hektického období, a pokud právě teď vcházíš do nového vztahu, můžeš se spolehnout, že bude radostný, šťastný a také vášnivý. Vše staré odchází a do tvého života přichází láska i harmonie. Štěstí pocítí také nezadané, které mohou potkat osudovou lásku.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pro svého partnera jsi neodolatelná a přitažlivá. Štěstí si předáváte navzájem a podle toho váš vztah také vypadá. Také nezadaná může pocítit tajemnou sílu lásky, kdy se setká s dávným přítelem, se kterým vytvoří nový a krásný vztah.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud s partnerem nekomunikujete a ani jeden nejste schopen udělat vstřícné gesto k usmíření, tak je nejvyšší čas složit zbraně a udobřit se. Zapomeň na spory a přijmi partnerovu nabídku, která je víc než velkorysá.

foto-zdroj: shutterstock.com

23.2.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist