Partnerský horoskop na týden od 21. do 27. dubna 2020

Nechápeš, proč přitahuješ stále stejné situace, máš pocit, že děláš něco špatně? Zkus změnit svůj vnitřní postoj a rozhodni se vykročit vstříc novému životu. Berani pocítí vděčnost, Raci sílu lásky a Rybky zajiskří. Co čeká na ostatní, ti právě teď prozradí naše nové partnerské horoskopy.

partnerske-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Zadaná se může těšit na krásné a romantické chvíle ve dvou. Partner, který je vedle tebe, tě nikdy nezklame, oslavujte společně a radujte se. Nezadaná, stačí když se otevřeš lásce bez přílišného lpění na výsledku, to je totiž příčina, proč jsi stále sama. Uvolni se, nadechni a usměj se, ať pozná tvé zářivé oči z dálky.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zadaná je trošku zklamaná chováním partnera, který se projeví z té horší stránky. Nezapomínej, nic se nejí tak horké, jak vypadá. Oba máte nárok na horší či špatný den, buď nad věcí a nepeskuj ho, uzná, že přestřelil a přijde s velkou kyticí. Nezadaná, přílišná kritika mužů a také sebe tě zbytečně připravuje o pozitivní energii, přijmi se taková, jaká jsi, už teď jsi totiž dokonalá. Jen tak ti může do života přijít ten pravý.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Na chvíli se stáváš Královnou, ať již zadaná či nezadaná, všechny trumfy máš v rukávu. Pokud potřebuješ najít lásku, rozhodně máš velkou šanci potkat muže svých snů, stačí být trpělivá a odhodlaná svou samotu prolomit. Pozor na citové vydírání, lepší je být upřímná a sdělit muži s láskou své pocity.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud někdo pocítí magickou sílu lásky, tak je to právě toto znamení. Štěstí, radost, láska, odvaha, splněné sny i touhy, co víc si žena může přát. Snad jen podělit se s ostatními a sdílet tyto nádherné pocity s těmi, kteří jsou tvému srdci nejblíž. Nezadaná i zadaná, zkrátka a dobře, obě zazáří jako hvězdy na nebi.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud ses již několikrát ve vztahu spálila, neznamená to, že jsi špatná. Opatrnost je sice na místě, ale zároveň se snaž pochopit, co ti muži předávají za zprávu. Ponauč se ze stejných chyb, otevři se lásce, začni se mít ráda a vykroč vstříc novému dobrodružství, které na tebe čeká. Zadanou mohou trápit neshody, udělej totéž, podívej se sama sobě do očí a zeptej se, co ti partner zrcadlí tvého, co tě učí a rozhodni se život změnit.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy, které mají skončit, se konečně dohodnou na kompromisu a udělají společný krok. Tam, kde zůstala láska, zůstává také muž, tam, kde láska již není, půjde každý svou cestou. Neboj se změn, jsou vždy pro naše nejvyšší dobro, až časem pochopíš, jak cennou zkušenost jsi získala, a navíc tvé srdce okouzlí jiného. Zadaná i nezadaná, obě mohou udělat nový krok k novému životu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Zadaná může mít pocit, že jí partner dělá neustále naschvály, všechno si bereš příliš osobně a pak tvoříš příběhy, které se nenastaly. Zkus zapřemýšlet, jak se partner vedle tebe cítí v této nelehké době, nedělá nic schválně, prostě jen neví jak dál a bojí se výčitek, které muži prostě nesnáší. Nakonec ani my, ženy, nejsme rády, když nám někdo něco vyčítá. Nezadaná, vydrž a zapřemýšlej, jestli neúspěchy ve vztazích nejsou zapříčiněné právě výčitkou, ať již k sobě nebo nové známosti.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Rytíř na bílém koni zvesela přijíždí, přináší skvělé zprávy a energie lásky. Bez ohledu, jestli jsi či nejsi zadaná, můžeš se začít těšit na láskyplné a radostné dny plné škádlení a jiskření. Vychutnej si příjemnou atmosféru a pohodu ve vztahu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Zadaná i nezadaná, přichází příležitost, jak se zbavit svých závislostí. Žárlíš? Věř, že to není důkaz lásky, naopak svoboda a důvěra dokáže mnohem víc než žárlivé scény. Najednou pochopíš, jak bláhové bylo žárlit a vztah se rázem promění v oázu klidu, míru a harmonie. Nezadaná, také na tebe má uvědomění si kladný vliv a do života ti vstoupí nový partner.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jaký bude nový týden? Jedním slovem radostný! Což se týká zadané i nezadané. Radost, pohoda, láska a jiskření bude všude, kam se podíváš. Možné je také těhotenství, které tě může překvapit, zaskočit a nakonec nadchnout. Sdílej radost také s ostatními, usměj se na lidi kolem tebe a věř, že úsměv se ti vrátí mnohonásobně zpět.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Zadaná, pro tvého partnera jsi jedním slovem okouzlující! Zbožňuje tě a je připravený splnit jakékoliv přání a kdyby šlo snést modré z nebe, budeš první, která ho dostane. Poděkuj za muže, kterého máš, vděčnost a vzájemná úcta tě posune na další level. Smutnit nemusí ani nezadaná, kamarád, kterého potkáš, v tobě probudí dávnou lásku.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ve vztazích panuje přátelství, láska, pochopení a nadšení. Zadaná i nezadaná se může těšit na skvělou novinku a radostnou událost. Partner procitne a pochopí, že na sobě musí také něco změnit a rozhodne se pro změnu, která bude trvalá. Nezadaná, nečekaná zpráva ti do života přináší tvou osudovou lásku.

foto-zdroj: shuttertstock.com

21.4.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist