Partnerský horoskop na týden od 10. do 16. listopadu 2020

Berani, zachovejte klid. Býci, nehádejte se. Blíženci, radujte se. Co nového se bude dít v oblasti partnerských vztahů, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

partnersky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vztahy, kterým chybí energie, ani v těchto dnech nic nového nečeká, žádný posun ani drama na obzoru vidět nejsou. Proto je dobré využít tyto dny k nastolení vnitřní rovnováhy a problémy vyřešit hned, nic neodkládej na potom, zbytečně by narůstal stres a nejistota z toho, co bude. Ostatní páry nečeká nic zásadního, poklidné a ničím nerušené chvíle v kruhu rodinném.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud s partnerem řešíte spory a není možné se v klidu domluvit, udělej si na chvíli malý odstup a zkus nic zásadního neřešit. Vyvaruj se radikálních rozhodnutí, protože by tě později mrzely. Klid, harmonie a úsměv ti dodá odvahu a chuť do života. Nedovol ostatním, aby za tebe rozhodovali a řešili tvé záležitosti, všechno se upraví během několika dnů.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Partner může požadovat zvýšenou pozornost, jako by mu najednou nestačila denní dávka pozornosti, zatouží dostat ještě něco navíc. Pro tebe to rozhodně neznamená žádný problém, naopak lásky není nikdy dost. Užívej plnými doušky, sdílej krásné a radostné pocity také s těmi, které máte ve své blízkosti, vás dva nic a nikdo nerozhodí. Téma týdne je láska a radost.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Někdo hledá celý život „poklad“, ovšem ty máš ten největší dar ve svém partnerovi. Dny jsou naplněné láskou, citem a také radostí. Rodinné štěstí, harmonie a humor vás dva hned tak neopustí. Smích je kořením vztahů a vy jste toho důkazem, dokážete lásku pořádně okořenit.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Neklid a napětí se pomalu, ale jistě rozpouští a z mlhy vykukuje pořádná dávka radosti, světla a harmonie. Co bylo, je pryč, nyní si vychutnávej nádherné chvíle se svou láskou. Také na nezadanou se usmívá štěstí v podobě skvělého přátelství nebo dlouhodobého vztahu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Štěstí, radost i láska, co víc si přát? Tyto dny partnerským vztahům opravdu přejí. Pokud ještě nejste manželé, tak ve vzduchu visí svatba a její plány. Nezadaná, máš také šanci poznat mírného a hodného muže, teď je potřeba zamyslet se, jestli ti jeho povaha vyhovuje, z počátku se ti může zdát být nudný, ale když vytrváš, budeš nadšená.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy, které delší dobu prochází krizí, se domluví na rozluce či rozchodu, čas ukáže a prověří vaši lásku, která se buď prohloubí nebo si uvědomíš, že přišel čas odejít. Strach a smutek jsou zcela přirozenou emocí, nenechej se jimi pohltit, nakonec totiž zjistíš, jak důležité vše bylo. Pocit svobody i naplnění je k nezaplacení a úleva, která přichází, v tobě probudí mnoho radosti a klidu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud se ti opakují neustále stejné problémy, ber to jako dobré znamení. Postav se ke všemu čelem a začni konečně řešit, co je potřeba. Partner vůbec netuší, co se v tobě odehrává a rád ti pomůže najít tolik ztracený klid i důvěru. Štěstí, láska i pohodové chvíle ti potvrdí, jak dobře jsi udělala, že jsi vše odtajnila a vyslovila nahlas.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Možná vztahy nebyly v harmonii a lásce, ale teď je všechno jinak, nové začátky, láska, harmonie i souznění je tady pro všechny zadané dvojice. Ani nezadaná nepřijde zkrátka a na obzoru se rýsuje nový vztah. To, že budeš nadšená a šťastná, je jisté, užívej štěstí a nádherné chvíle plnými doušky, však si vše zasloužíš.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dostáváš úžasnou a novou příležitost v oblasti lásky. Uvědomíš si, že partner je skvělý a milující muž, proto je na čase ukázat mu, že o něho opravdu stojíš. Stereotyp a nuda k lásce nepatří, vyvolává zbytečné pochybnosti a touhy po změně. Nezadaná, pokud o lásku opravdu stojíš, máš šanci poznat muže svých snů.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

City, láska, vášeň a harmonie právě přichází a vnáší do partnerského života nádhernou souhru i souznění. Smutná nemusí být ani nezadaná, princ na bílém koni již pomalu, ale jistě cválá vstříc vašemu společnému štěstí. Vychutnávej štěstí a sdílej vše také s ostatními.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ve vztazích se vlastně nic zásadního neděje, přesto můžeš mít pocit, že tě nikdo nemá rád a nerozumí ti. Zachovej klid a snaž se nic neřešit s emocemi, nic dobrého by to nepřineslo, naopak partner by mohl zareagovat také velmi impulsivně a odejít. Dýchej a neřeš problémy s horkou hlavou. Štěstí je na dosah.

foto-zdroj: shutterstock.com

10.11.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist