Partnerský horoskop na týden od 10. do 16. června 2020

Berani, myslete pozitivně. Býci, netlačte na partnera. Blíženci, nenuťte partnera k odpovědi.
Co nového přináší partnerské horoskopy podle tarotu, se dozvíš právě teď.

partnerske-horoskopy-4-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Tíha ze samoty a opuštěnosti v tobě může probudit mnoho rozporuplných emocí. Nenechej se ovládat myslí a zkus se zaměřit na to, co ve tvém životě funguje. Díky tomu se naladíš na svůj vnitřní zdroj a pak může přijít řešení, ať již v podobě nové lásky nebo vyřešení stávajících problémů.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy budou potřebovat víc času, aby se vrátily zpět do normálu. Nespěchej a netlač na partnera, také on v sobě potřebuje zpracovat jisté záležitosti. Zaměř se zatím na sebe a na chvíli pusť starosti z hlavy, pak se vše uhladí a narovná téměř samo. Nečekané těhotenství může velmi příjemně překvapit.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Partner nechce přiznat pravdu a tím, že na něho naléháš a tlačíš, vše zhoršuješ. Zkus přijmout, že má jiný názor a zamysli se, proč tolik chceš, aby s tebou souhlasil, když přestaneš mít negativní emoce, může se stát, že za tebou přijde sám a domluvíte se na dalším řešení.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Netlač na partnera a nesnaž se mu neustále nutit svůj názor, také on má přeci právo s tebou nesouhlasit. Když se uklidníš a budeš mít emoce pod kontrolou, zvládneš mnohem víc, popovídejte si v klidu a hledejte společně řešení. Pokud jsi v obrácené roli a tlačí tě on, dýchej a s láskou mu řekni NE, až potom se můžete dohodnout na kompromisu.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nemáš dobré pocity a cítíš se tlačená partnerem do kouta? Nejvyšší čas, abyste si v klidu promluvili a vyjasnili si společně svou situaci. On vůbec netuší, že dělá něco špatně, proto je důležité zachovat klid a nalézt společnou řeč. Uspořádej si myšlenky a jdi do toho, uleví se oběma.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vývoj vztahů se nečekaně urychlí, můžeš se těšit na radostnou zprávu a novinku od partnera, který tě dojme a potěší. Pokud jsi sama, nepropadej zoufalství, rýsuje se romantický zážitek s někým, koho jsi poznala před časem.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Zklamal tě partner a ty stávající situaci stále neumíš uchopit, přijmout a pustit? Nevadí, dopřej si dostatek času na vyléčení srdíčka, buď k sobě upřímná a přiznej si, že vztah byl jedno velké utrpení. Uleví se ti a posuneš se dál, až časem oceníš, jak dobré vše bylo.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš vztah, a přesto se cítíš opuštěná a sama? Rozhlédni se kolem sebe, vedle tebe je přítel, který je vždy ochotný ti naslouchat a nastavit otevřenou náruč, mohl by ti usnadnit rozhodování, je upřímný a myslí to s tebou dobře.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partnerské vztahy jsou naplněné radostí a láskou, pokud máš snad pocit, že se tě to netýká, zamysli se, kdy jsi partnerovi dala najevo svou lásku a něčím jsi ho překvapila? Úspěšná komunikace popostrčí vztah dál a štěstí bude mít také nezadaná.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dárek, který dostaneš od partnera, tě dojme, překvapí a samozřejmě potěší. Udělej mu také radost a oceň jeho snahu, neber vše jako samozřejmost, zamrzelo by ho to. Když uvidí jiskry ve tvých očích a radost, bude to pro něj ta největší odměna.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy, ze kterých se již dávno vytratila úcta a láska, konečně dospějí ke svému konci. Zpočátku budeš smutná, ale časem oceníš, jak dobré vše bylo. Díky tomu se otevřeš lásce nové, která na sebe nenechá dlouho čekat.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska, vášeň a naplnění nejen ve vztahu s partnerem, ale také s ostatními v tobě probudí mnoho krásných pocitů a radosti. Pokud máš dořešit situaci, která je pro tebe emocionálně náročnější, zachovej klid, nadhled a jednej s láskou.

foto-zdroj: shuttertstock.com

10.6.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist