Horoskop lásky od 23. do 29. března 2021

Berani proplouvají s radostí i láskou. Býci, milujte své partnery. Panny, pozor na nespokojenost. Co nového na tebe čeká v tomto týdnu v oblasti lásky podle tarotových karet, ti prozradíme právě nyní.

partnerske-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Partnerské vztahy proplují den po dni v radosti i lásce, rytmus udává tentokrát muž, který má nejen skvělé nápady, ale navíc se rozhodne udělat ti radost. To, že budeš nadšená a šťastná, je jisté.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pro partnera jsi jedním slovem úchvatná, jako by se v něm probouzelo jaro a krásné pocity se rozhodne sdílet s tebou, i když na to nemusíš být vždy zvyklá. Užívejte společnou lásku a nezapomeň mu také udělat radost, když mu věnuješ „obyčejný“ úsměv a objetí, bude nadšený.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Všechno, co jste s partnerem do vztahu vložili, nyní dostáváte zpět v dobrém i pomyslně zlém. Je potřeba dořešit nedávné spory a jednou provždy nechat minulost za sebou, to, že budete oba nadšení i šťastní, je jisté.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud máš nutkání vyříkat si s partnerem něco z minulosti, vyčkej, není dobrá příležitost a partner by to, co již dávno uzavřel, řešit rozhodně nechtěl. Zamysli se, jestli je to opravdu tak důležité. Vyspi se na to a zjistíš, že stará vzpomínka v tobě probudila zcela zbytečný strach či žárlivost.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pohodové a láskyplné dny jsou tady pro celou rodinu. Žádný problém ani hádka „nevisí“ ve vzduchu a ty si můžeš v klidu užívat lásku i štěstí, které při tobě věrně stojí. Štěstí se usmívá také na všechny toužící po lásce nové.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud jsi ve vztahu začala být nespokojená, je potřeba postavit se nohama zpátky na zem a nepodléhat kouzlu iluze. Nikdo nemá dokonalý vztah, a pokud ti našeptává rozum, ať uděláš radikální změnu, raději se na vše vyspi a v klidu si s partnerem promluv, nic zásadního se totiž opravdu neděje.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud jste s partnerem prožívali neklid a nejistotu, tak nyní přichází zlepšení, což u tebe probudí mnoho krásných emocí a partner ocení tvou velkorysost. Do života nezadané, může vstoupit nová láska.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestli se cítíš opuštěně přesto, že máš vedle sebe partnera a propadáš stále víc a víc beznaději i smutku, vytrvej! Nic netrvá věčně a také tvé smutné období se uklidní a s partnerem si v klidu promluvíte. To, že ti spadne velký kámen ze srdce, je jisté.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nové vztahy stojí na slibném začátku s dlouhodobými plány na společný život. Láska vzkvétá také v ostatních partnerských vztazích, které pocítí chuť jisté věci přehodnotit a změnit. Skvělá zpráva je tady také pro všechny, které touží po miminku.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Partnerské vztahy, které zatím svou lásku nezpečetily sňatkem, se rozhodnou naplánovat veselku a to, že se společně nasmějí, je jisté. Humor léčí, uzdravuje a také zmírňuje napětí, které jste mohli v minulosti pociťovat. To, že budeš nadšená a šťastná, je jisté.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Smutek z toho, že jsi sama a nezadaná je minulostí, teď na tebe čeká láska nová, která pro tebe bude znamenat velké životní změny. To, že se ti zatočí hlava radostí a zamilovaností, je jisté. Skvěle se cítí také ostatní partnerské vztahy, kterým štěstí běží naproti.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dlouhodobé neshody a spory ve vztahu v tobě probouzí další a větší pochybnosti, jestli je tvůj partner opravdu tím pravým. Zhluboka dýchej a vzpomeň si na to hezké, co jste spolu prožili. Nic zásadního se totiž neděje a tvá nespokojenost v něm také probouzí strach, co bude dál. Promluvte si o svých pocitech a jděte dál, všechno bude zase v pořádku.

foto-zdroj: shutterstock.com

23.3.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist