Partnerské horoskopy na nový týden. Kdo se může těšit na novou lásku a kdo si musí počkat?

Berani a Býci si užívají život. Raci, pozor na hádky. Jakým směrem poletí Amorův šíp a komu se úplně vyhne, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Partnerské vztahy nabírají správný směr a rychlost. Zkrátka nepřijdou ani nezadané, osamělé a zklamané. Stačí se jen vydat na dobrodružnou cestu jménem život, nesedět doma, poznávat krásy přírody a setkávat se s podobně naladěnými lidmi.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Změny, které jsou na spadnutí, tě mohou zaskočit. Nenechej se ovlivnit partnerovým chováním a na rovinu si promluvte. Oba totiž cítíte totéž, jen máte strach z hádek a rozchodu. Věř, že mlčení vás nikam neposune.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nové vztahy začnou velmi rychle plánovat společnou budoucnost, jako bys chytla druhý dech a tvé srdce září jako diamant. Dařit se bude také ostatním párům. Neboj se víc realizovat a sdělit partnerovi svůj názor tak, jak to cítíš.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Než cokoliv s partnerem začneš řešit, uspořádej si v klidu myšlenky. To, že vám do vztahu neustále někdo mluví a zasahuje, se promítá také do tvé nálady. Nedovol ostatním, aby řídili tvůj život a přestaň se podřizovat. Partner tě s láskou podpoří, jen je potřeba zachovat klid a naučit se říkat „NE“.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jestli tě zklamal partner, tak věř, že všechno má svůj důvod. Trápení, které prožíváš, nepotrvá věčně a pak na tebe čeká láska nová. Nepropadej beznaději, udělej tlustou čáru za minulostí. Jen tak si tě láska najde. Ostatní páry prožijí dny na pohodu a radost.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pohyb, rychlost, láska a naplnění. V těchto energiích se ponese každičký den. S partnerem můžete plánovat stěhování, dovolenou či cestování. Pohlídej si netrpělivost, která by mohla vyvolat zbytečné napětí, všechno má svůj čas a věř, že prožiješ parádní dny.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Malé mráčky v podobě žárlivosti by ti mohly zbytečně zkomplikovat život. Pamatuj, nikdo nám nepatří. Partner se kvůli tomu cítí omezeně, což může vyvolat zcela zbytečné spory. Uvolni se, užívej život, napětí odezní a přijde velká úleva. „Nežárlící“ prožijí hezké a romantické chvíle se svou láskou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud jsi v lásce nestálá, tak věř, že do tvého života přitáhneš podobně naladěné muže. Jestli toužíš po opravdovém vztahu založeném na důvěře a lásce, začni hezky od začátku a svůj postoj změň. Ostatní páry prožijí krásné a láskyplné dny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Období plné citů, vášně i jistoty je tady pro zadanou, nezadanou i opuštěnou. Láska je připravená pro všechny. Pokud jsi svobodná, tvůj život se radikálně změní a poznáš skvělého muže. Svatba bude ústředním tématem pro všechny, které zatím nemají snubní prstýnek.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud tě trápí nedávný rozchod nebo nevěra, tak věř, že i na tebe čeká světýlko na konci tunelu. Přestaň se litovat, naříkat a vykroč vstříc krásným začátkům. Jakmile si uvědomíš, že konec byl to nejlepší řešení, potkáš svou spřízněnou duši. Ostatní páry prožijí pohodové a romantické chvíle.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Veškeré vztahy, které dlouhodobě nežijí v harmonii a lásce, skončí. Sama vnímáš, že tato změna je dlouhodobá. Z počátku můžeš pocítit strach, nejistotu a smutek, ale věř, že se ti uleví a velmi rychle do tvého života vstoupí láska nová. Ostatní páry prožijí dny na pohodu a radost.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud jsou v partnerství dlouhodobé neshody, tak mohou vyústit v nepříjemnou hádku. Když si zachováš nadhled a klid, nic zásadního se nestane. Jakmile partnerovi vyčteš i nos mezi očima, bude oplácet stejnou mincí, což je zcela zbytečné. Ostatní páry pocítí zvýšenou aktivitu a radost ze života.

foto-zdroj: shutterstock.com

7.6.2022 4:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist