Novoluní ve Střelci: Důvěřuj životu!

Novoluní ve Střelci nastane dnes, tedy ve středu 23. listopadu ve 23:57. Slunce i Luna se setkají v optimistickém, ohnivém znamení Střelce, což v tobě může probudit větší nadšení a obnovenou důvěru v život napříč potížím, kterými celá lidská společnost prochází.

novoluni-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Vše se neustále mění, což je jedinou jistotou života. Pokud tedy přijdou mraky, je jasné, že jednoho dne vyjde slunce. Buď připravena na okamžik, kdy světlo opět vyjde. V mezičase se však trénuj v důvěře v život, který vždy a nejlépe ví, co je pro všechny nejlepší. Zaměř se na malé zázraky každodenního dne a připrav se i na ty větší.

Znamení Střelce nám připomíná pravdu, že je důležité něčemu věřit. I ti největší ateisti věří v to, že v nic nevěří, což je svým způsobem určitý druh víry. Čemu momentálně věříš ty? Pokud ničemu, můžeš se inspirovat starými tradicemi, které nemusí nutně pocházet z tvé domoviny. Archetyp Střelce je spojen s moudrostí celého světa. Můžeš si zcela svobodně vybrat a při tomto výběru dobře naslouchej tichému hlásku ve tvém srdci. Nevěř cizím prorokům. Možná jen těm, kteří tvé srdce probudí. Jaká je tedy tvá ryze osobní životní filozofie? Žiješ podle ní i ve svém každodenním životě? Pokud ne, můžeš to kdykoliv změnit.

Neustále se zaměřuj na to dobré

Kam směřuje pozornost, tam proudí životní energie. A tak dobře vybírej myšlenky, pocity a životní postoje, protože to později určí to, kým se jednoho dne staneš. Jediné, co máš k dispozici, je tento přítomný okamžik, který ti umožňuje zcela změnit dosavadní průběh tvého životního příběhu. Nauč se více důvěřovat sama sobě a otevři se pomoci vesmíru, který se ti může ukázat v podobě známých i neznámých lidí nebo očekávaných i méně očekávaných příležitostí. Buď ochotna přijmout štěstí, pokud ho rozeznáš. Přijdou-li myšlenky strachu a obav, jednoduše se zaměř na své budoucí sny a malé zázraky každodenního dne.

Uč se od mistrů, šamanů a moudrých učitelů

Střelec je silně spojen s hledáním moudrosti, cestováním a neutuchajícím optimismem, který překonává všechny chmury. Inspiruj se učiteli ze vzdálených kultur, kteří přišli do Čech předávat svou starobylou moudrost. Navštěvuj různé semináře a rozjímej nad tím, proč tě zrovna přitahuje ta či ona kultura. Je velmi pravděpodobné, že si tak vzpomeneš i na své minulé inkarnace nebo i ty budoucí. Obklop se lidmi, se kterými můžeš sdílet společně něco hlubšího, ale vyhýbej se fanatikům a podobným uskupením, které mají rovněž své místo v tomto rozmanitém vesmíru. Vždy naslouchej svému srdci, protože tě povede neomylně.

Vyzkoušej také:

Jakou cestu za poznáním by sis přála uskutečnit tento život?

Rozjímej nad svou životní duchovní cestou. Vyber si aspoň jednu zemi, do které by ses chtěla v tomto životě podívat a být svědkem nějaké oslavy nebo ceremonie. Může to výrazně prohloubit a proměnit tvé životní směřování. Pokud máš z cestování fobii, pořiď si šamanský buben, který můžeš použít pro vnitřní cestování. Zvuk bubnu tě může přenést do říše ducha, kde není žádné časoprostorové omezení. Budeš-li mít o tento druh prožitku zájem, vyhledej nejdříve kvalifikovaného průvodce nebo člověka, jemuž v tomto směru důvěřuješ. Sny mohou být v následujících dvou týdnech mnohem silnější a přinést učení. Vše si pečlivě zapisuj.

text: autorský článek astrolog Robert Policar, foto: shutterstock

23.11.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist