Novoluní v Blížencích: Uvědom si sílu svých slov

Blíženci vládnou komunikaci a patří ke vzdušným znamením, která bývají orientovaná na sociální vztahy. Když s druhými mluvíš, zkus si více uvědomovat účinky svých vlastních slov. Někdy stačí jen změnit tón a vše může probíhat mnohem hladčeji. Nauč se v následujících dnech i říkat „NE“ bez pocitu viny, abys druhým lidem mohla nastavit zdravé hranice, které ti dovolí se věnovat tvým vlastním koníčkům nebo činnostem, které jsou pro tebe momentálně důležité. Ptej se často sama sebe, zda nejsi příliš tvrdohlavá nebo příliš povolná. Hraj si s novými způsoby projevu a buď v každém ohledu věrná sama sobě.

novoluni-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Přesné novoluní nastane ve čtvrtek 10. června ve 12:52. Zkus si zapsat všechny sny z předešlé noci, zvláště pokud se budou týkat tvých partnerských nebo pracovních vztahů. Můžeš pocítit narůstající energii a zvědavost, a tak si dávej pozor, abys ve svých nových plánech a koníčcích také vytrvala. Zaměř se v následujících dnech především na to, jakým způsobem s druhými komunikuješ. Je rovněž vhodné prohloubit tvé již stávající jazykové schopnosti nebo se začít učit něco, o čem jsi již v dětství snila. Do zcela nových projektů a cílů se však zatím nepouštěj a chvíli ještě zkoumej všechny možnosti, které se ti nabízejí.

Pracuj s pozitivními přesvědčeními

V následujícím čase můžeš výrazně zlepšit kvalitu svých myšlenek tím, že svou pozornost zaměříš na pozitivní prohlášení a afirmace. Můžeš si rovněž sama vytvářet své osobní modlitby a písně nebo se inspirovat těmi, co už byly druhými vytvořeny. Důležité je, abys k nim měla hluboký citový vztah. Tím budou silnější a rychleji se bude jejich účinek manifestovat ve tvém životě. Je jen na tobě, zda budeš dávat sílu obavám nebo tvým vysněným snům a vizím. Kam nasměřuješ svou pozornost, to poroste. Nikdy na to nezapomeň.

Vnímej rozmanitost života, ale neztrať hloubku

Znamení Blíženců v tobě může probudit obrovskou zvědavost a chuť se věnovat rozmanitým koníčkům. Je dobré experimentovat, dávej však pozor na to, ať na sebe nenaložíš víc, než pak budeš schopna zvládnout. Je důležité se naučit odhadnout své vlastní síly, což je na začátku cesty vždy velmi obtížné. Než se pro něco zásadního rozhodneš, pozoruj rozmanité možnosti, které se nabízejí. Dej si na čas a raději se zaměř na to, čemu jsi již v minulosti věnovala pozornost, ale nedokončila jsi to. Vrať se k něčemu, co tě kdysi bavilo a potěš své vnitřní dítě tím, že to obnovíš.

Když nevíš, tak se zeptej

Neboj se ptát odborníků na témata, která tě momentálně nejvíce zajímají. Ušetříš si tak mnoho času i energie, kterou bys jinak musela investovat do pracného studia. Nejlepší je kombinovat vlastní výzkum a studium s inspirativními přednáškami lidí, kteří se již dlouhodobě věnují společným tématům. Rozšiřuj si obzory, ale dávej si pozor, ať během objevování neznámých krajin poznání neztratíš svou vlastní pravdu, která vychází z tvých vlastních životních zkušeností. Hledej kvalitní zdroje informací, což může být čím dál tím složitější úkol. Kontaktuj lidi ze své minulosti, o kterých jsi si naprosto jistá, že jsou odborníky ve svém oboru a nech se jimi inspirovat při svém vlastním hledání.

10.6.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist