Mayský horoskop: Udělej si ve svém životě pořádek

Začíná další třináctidenní, ve kterém se vyplatí i nadále si vytvářet ve svém životě pořádek a zhodnotit vše, čím jsi prošla v posledních letech. Pomalu, ale jistě vstupuješ do další úrovně svého vývoje. Podívej se na svou minulost jako na seriál, ve kterém jsi byla v hlavní roli. Pouč se ze všeho, čím jsi prošla a poděkuj za všechno dobré i to náročné. Každičká zkušenost tě utvářela a vytvořila jedinečnou osobnost, kterou jsi. Odpusť sobě i všem, abys mohla vytvořit prostor pro to nové, co dozajista tento rok přijde. Až budeš rekapitulovat svou nedávnou minulost, nezapomeň u toho hluboce, ale přirozeně dýchat. To ti dodá sílu.

maysky-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Období 1-Cib-4 (Sova, Sup) od 14. 1. 2023 do 26. 1. 2023

Cib patří k jižním znamením, která jsou charakteristická svou činorodostí a velkou kreativitou. Nicméně znamení Sovy je ze všech jižních znamení nejvážnější a má tendenci jít do velké hloubky, co se týká poznání. Je dobré zpomalit, rozjímat a naučit se meditaci nebo se věnovat vážnému studiu. Sova je rovněž úzce spojena s různými tradicemi, které si dokázaly uchovat své poznání napříč časem. Pokud přemýšlíš o dalším studiu, pečlivě vybírej a zkoumej možnosti, jež se ti v dnešní době nabízejí. Začni si psát deník, protože jednoho velmi vzdáleného dne to možná bude ten nejvzácnější poklad, který budeš mít.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, uvědom si svůj biologický věk. Každých sedm let prochází fyzické tělo i mysl velkými změnami, a tak si vypočti, v jakém sedmiletí se nacházíš právě ty. Zjisti si k tomu potřebné informace a učiň pozitivní změny ve svých každodenních návycích. Čas je neúprosný a každý věk má své zvláštní kouzlo. Neboj se stárnutí, protože s ním přichází pravá uvolněnost a životní moudrost, která nejde nahradit žádnými vědeckými nebo jinými poznatky. Zkušenost je prostě zkušenost, která se nedá ničím jiným nahradit. Co se týká financí, pouč se ze své minulosti, ale neztrácej odvahu zkusit něco nového.

Vyzkoušej také:

V rovině mysli nastal čas si uvědomit, jak se cítíš ohledně své kariérní cesty. Jsi spokojena s tím, kde momentálně jsi nebo cítíš ve svých kostech, že je potřeba učinit další odvážný krok? Podívej se hluboko do své mysli a měj odvahu skoncovat s negativními přesvědčeními, které ti mohou opakovaně kolovat v hlavě, přestože s nimi již dávno nesouhlasíš, protože ses změnila. Nahraď je těmi pozitivními a láskyplnými. V každém ohledu buď k sobě laskavá a miluj se bezpodmínečně. Uvědom si, že mnohem efektivnější je změna, kterou děláš z lásky k sobě než z pozice sebeobviňování. Obviňování sebe nebo druhých je jen mrháním energie.

Co se týká vztahů, nastává velmi důležitý čas, který zaznamená zřejmě mnoho lidí. Některé vztahy mohou dojít ke svému konci a jiné se dostanou do další hlubší úrovně, která však bude vyžadovat odvahu být zranitelnou nebo zranitelným. Je důležité se naučit rozeznat, co je doopravdy určeno ke konci a co naopak zavání zcela novými začátky. Jsi-li dlouhodobě v nefunkčním, několikaletém vztahu, možná nastal čas ho ukončit. Naopak, pokud jsi dlouhodobě sama a do někoho se zamiluješ, měj odvahu vstoupit na neznámé pole a využij všech svých předchozích zkušeností, aniž bys ztratila svou nevinnost.

V rovině ducha si vytvoř čas na pravidelnou meditaci nebo se zapiš do studia oborů, které jsou zajímavé a složité. V dnešní době existuje tolik zajímavých cest, jak kultivovat svou mysl, a tak toho náležitě využij. Je jedno, kolik let ti momentálně je, protože učit se musíme celý život. Věnuj svou pozornost však jen tomu, co ti doopravdy dává smysl. Pravidelně choď na procházky do přírody a sleduj své bezprostřední okolí. Snaž se objevovat skryté zákonitosti, které sama vypozoruješ a pak je srovnej s tím, na co doposud věda přišla. Neustále prohlubuj své poznání a pravidelně si zapisuj své sny. Nacházej opakující se symboly a zjisti, co ti chtějí říct.

13.1.2023 7:00| autor: astrolog Robert Policar | zdroj: Mayan calendar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist