Mayský horoskop pro období od 24. února do 8. března 2021: Naslouchej svým snům

Je čas si uvědomit hlubší smysl svého života a nechat se prostoupit silami přírody. Celý svět se nově uspořádává a hodně lidí ztratilo smysl toho, čemu se doposavad věnovali. Pokud jsi i ty v této situaci, vnímej to jako skvělé znamení, jak začít úplně znovu a hlavně lépe. Neotáčej se příliš do minulosti, ale raději se zaměř na to, jak bys svůj život chtěla žít a jaké je tvé pravé poslání. Snaž se žít tak, aby se jednou tvé poslání stalo i tvým povoláním. Jestli se už tak děje, i tak nezahálej. Aktualizuj svou životní vizi a učiň ji ještě konkrétnější. Čím lépe budeš znát své sny, tím snadněji a rychleji se vyplní.

maysky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Období 1-Manik(Jelen) od 24.02.2021 – 08.03.2021

Symbolika jelena je bohatá a lidé ho uctívali v mnoha kulturách již od pradávna. Parohy jelena ho spojují s vyššími světy a přináší inspiraci přímo od ducha. Jeho vztah k lesu jasně naznačuje dobré spojení se zemí a silami přírody. V těchto dnech navštěvuj spíš starší lidi s výraznými zkušenostmi ve svém oboru a nech se od nich inspirovat. Především se zaměř na svůj duchovní vývoj, protože se zároveň ocitáme v čase Ryb, o kterém se říká, že může mít přímé spojení se zdrojem a vládne snům. Naslouchej tedy i svým snům, a pokud se ti bude zdát, že tě někdo ve snech učí, neber to na lehkou váhu.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, bude nejlepší, když se přihlásíš do kurzu jógy. Pokud stále nejde navštěvovat hromadné kurzy, zkus osobní trénink nebo cvič on-line. Důležité je se nevymlouvat. Také se zaměř na své stravovací návyky a zkus v tomto ohledu učinit aspoň drobné zlepšení. Vyzkoušej nový druh diety nebo půst. Zkoušej nové trenéry a učitele a zůstaň u těch, kteří osloví tvé srdce. Co se týká hmotných záležitostí, nech si poradit od odborníků, kterým důvěřuješ, mají ve svém oboru dlouhodobé zkušenosti a zároveň se nebojí inovací, ke kterým celý svět směřuje.

V rovině mysli je nutné aktualizovat a posílit svou životní vizi v tvém nynějším nebo budoucím zaměstnání. Je tvé povolání opravdu v souladu s tvým posláním? Jsi vegetariánka, ale stále kvůli strachu o přežití pracuješ v KFC? Pokud tvé povolání nebude v harmonii s tvým posláním, věz, že jsi stále v půli své cesty za ideálním zaměstnáním. Pravidelně choď na procházky do lesa a přemýšlej o tom, jakým způsobem by ses chtěla ve své ideální budoucnosti živit. Je jedno, v jaké situaci se momentálně ocitáš, protože i cesta, která měří tisíc mil, začíná prvním krokem.

Co se týká vztahů, navazuj takové vztahy s lidmi, kteří v tobě vyvolávají touhu být lepším člověkem, a zároveň se u toho cítíš skvěle. Zamysli se i nad svými současnými vztahy a zkus je pozvednout na vyšší úroveň. Neboj se navrhnout svému partnerovi novou vzájemnou činnost, kromě milování, abyste se vzájemně lépe poznali. Pokud si myslíš, že svého partnera znáš do morku kostí, určitě se mýlíš. Cesta poznávání totiž nikdy nekončí a neustále se prohlubuje. Najděte spolu takovou činnost, kde nikdo nad nikým nebude mít navrch. Udržuj ve svých partnerských vztazích zákon rovnováhy, který pracuje nelítostně.

V rovině ducha pokračuje další silné období, ve kterém můžeš doslova změnit své sebeurčení. Hodně lidí se trápí tím, že neví, jaké je na zemi jejich poslání. Neudělej tu samou chybu jako většina a raději si ihned vzpomeň nebo si to raději sama zvol. Často pobývej v přítomnosti duchovně praktikujících lidí nebo v přírodě. Své odpovědi však hledej ve svém nitru. Přítomnost přírody a moudrých lidí ti má jen pomoci se naladit na přirozenou moudrost tvého vlastního srdce. Probuď v sobě síly, které jsou v tobě odjakživa. Buď mistryní svého života a vzpomeň si na to, kým doopravdy jsi.

25.2.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist