Mayský horoskop pro období od 11. do 23. února 2021: Uvědom si svou moc a sílu

Nastává mocné období Jaguára, a tak ho využij k tomu, abys ve svém životě učinila změny, které ti pomohou žít vyrovnanější život. Jaguár udržuje svůj svět v rovnováze a disponuje velkou mocí. Nikdy nezabíjí více než pro svou vlastní potřebu, a to obrazně ukazuje na to, že svou moc nevyužívá k manipulaci nebo dokazování si své vlastní převahy. Rád se pohybuje neslyšně a dokáže velmi dobře ovládat své fyzické tělo a smysly. V následujících dnech se zkus zaměřit nejen na zostření svých vlastních smyslů, ale i na posílení svého fyzického těla. Měj odvahu skočit do neznáma a žít život, po kterém jsi vždy toužila.

maysky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Období 1-Ix(Jaguár) od 11.02.2021 – 23.02.2021

Uvědom si svou moc a sílu vše ve svém životě změnit. Přestože budeš mít sklon se s ostatními lidmi a přáteli setkávat častěji než obvykle, najdi si chvíle, kdy budeš jen sama se sebou, aby sis uvědomila své vlastní názory a hodnoty, které zastáváš. Jediná, kdo má opravdovou moc něco ve tvém životě změnit, jsi ty sama. Je dobré naslouchat svému okolí, protože tě druzí lidé mohou na něco důležitého upozornit, ale to je tak asi všechno. Najdi si takovou skupinu lidí, která odpovídá nejvíce tvým vlastním hodnotám, a vzájemně se nadále obohacujte. Vyhýbej se zbytečným sporům a nedorozumění a druhé spíš zvědavě pozoruj.

Co se týká zdraví a těla, můžeš být v následujících dnech senzitivnější a cítit potřebu více fyzicky cvičit. Soustřeď se nejen na posílení svého fyzického těla, ale i jeho pružnost. Buď jako šelma, která dokonale zná každičký svůj sval. Navštiv nějakého cvičitele, kterého již dobře znáš, a objednej se na soukromou hodinu. Připomeň si krásu svého těla a častěji tanči a oslavuj sama sebe. Doporučuji pravidelné procházky v přírodě, kde si můžeš hrát na to, že se měníš v šelmu, která bedlivě sleduje své okolí. Vnímej a pohybuj se jako jaguár a snaž se pozorovat chování druhých lidí, aniž by si tě všimli.

V rovině mysli se zaměř na všechny myšlenky, které ti škodí, a rozhodni se s nimi skoncovat. Nahraď je přesvědčeními, které ti v životě poslouží lépe. Nejdřív se však ponoř do tichého pozorování sama sebe. Jaké myšlenky vůči sobě používáš nejčastěji? Jsou podpůrné nebo spíš ne? Zbytečně se nekritizuj, protože to není nejlepší způsob sebemotivace. Hledej nové možnosti a trpělivě čekej na správný okamžik. V práci více pozoruj své spolupracovníky a snaž se je lépe poznat. Zvlášť se snaž pochopit ty, kteří tě nejvíce rozčilují. Možná v nich objevíš zranění, které to všechno způsobuje, a to v tobě vyvolá větší soucit i následné řešení.

Co se týká vztahů, nastává skvělé období, které je příznivé pro různé druhy vyjednávání a posílení tvých nejdůležitějších vztahů. Do 20. února jsme však stále v období retrográdního Merkura, který může vyvolat různé odklady a přesouvání těchto schůzek, a tak buď trpělivá. Číhej jako kočka a naslouchej svému instinktu. Důvěřuj svým pocitům a v každém ohledu si buď věrná. Vyhýbej se příliš náročným a komplikovaným jedincům. Ušetříš tak mnoho psychické energie. V intimních vztazích se snaž být co nejvíc upřímná i citlivá zároveň. Čím více budeš sama sebou, tím větší úspěch u druhých budeš mít.

V rovině ducha nastává výjimečný čas, kdy můžeš ve svém duchovním růstu učinit kvantový skok vpřed. Jaguár má velkou moc odhalit jakákoliv tajemství, a tak se v následujících dnech zaměř především na svou osobitou cestu i způsob, jak komunikuješ se svým vyšším zdrojem nebo duchem. Nenásleduj slepě cesty druhých lidí, ale vše prověřuj vlastními zkušenostmi. Pravidelně se uchyluj do samoty, ve které ti mohou přicházet odpovědi a řešení na mnoho otázek, které tě momentálně zaměstnávají. Jediné, co je nutné, je vytvořit posvátný čas a prostor pro tento druh zkoumání. Jaguár ti může ukázat cesty, o kterých se ti ani nesnilo.

12.2.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist