Mayský horoskop: Přichází čas uskutečnit nejodvážnější sny

Začíná období, ve kterém se můžeš naplno zaměřit na uskutečnění tvých nejodvážnějších snů a vizí. Orel ti dá křídla, abys mohla vidět svůj životní příběh z vyšší perspektivy. V následujících dvou týdnech se snaž intenzivněji zabývat i svým nočním životem, ve kterém ti mohou být předány sny síly, které ti mohou ukázat, jakým směrem se můžeš vydat, abys byla spokojenější a opět nalezla hlubší smysl svého určení. Rozjímej nad jejich poselstvími a snaž se jejich hlubokou moudrost vyjádřit ve svém každodenním životě. Nemáš-li ještě svůj deník snů, nastal čas si ho pořídit, protože se to jednoduše vyplatí.

maysky-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Období 1-Men-7 (Orel) od 22. 2. 2023 do 6. 3. 2023

Men patří k západním znamením, která jsou charakteristická jak svou hlubokou přemýšlivostí, tak schopností se ze všeho poučit. Orel ti dá potřebný vhled i sílu ve svém životě uskutečnit změny, o kterých se ti ani nesnilo. Můžeš očekávat různé synchronní události, které budou znamením ducha, aby tě opět vrátil na cestu, jež ti náleží. Můžeš prozřít a uvidět souvislosti, které se prolínají tvou minulostí, přítomností i potencionální budoucností. Dávej jen pozor, abys nezůstala příliš „vysoko“ a měla sílu své odvážné sny uskutečňovat ve svém každodenním životě. Bez konkrétních činů se totiž nic jen tak nestane.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, snaž se žít tak, aby každý tvůj čin byl odrazem ducha. Vnes do svého života smysluplnost, aby každičký tvůj pohyb a hnutí mysli bylo odrazem vyšších ideálů, které zastáváš. Zaměř se na svůj intimní a sexuální život a zahrň ho láskou. Snaž se změnit i svůj jídelníček, protože kvalita stravy odráží jistým způsobem i to, jak máš své fyzické tělo ráda. Dovol si snít o velkém úspěchu i ve svých materiálních záležitostech. Věz, že tvá vize se může stát jednoho skutečností, a tak sni o vyšších příjmech i o tom, jak lehce jich dosahuješ.

V rovině mysli nastal čas zvýšit své nároky na tvé momentální zaměstnání. Máš představu o práci svých snů? Jaká by asi měla být? Nenech se omezovat svou přítomností a dej průchod těm nejodvážnějším představám. Pokus se své povolání proměnit ve své poslání. Záleží na tvé momentální situaci, zda můžeš učinit obrat o 180 stupňů, nebo se rozhodneš jít postupnými kroky, které tě nakonec dovedou k cíli. V každém případě nastal ideální čas se pohnout směrem vpřed. Uvědom si rovněž to, jakým způsobem k sobě ve své mysli hovoříš. Pokud se podceňuješ, jen si tím komplikuješ svůj let. Měj odvahu důvěřovat životu, že tě neustále vede tím nejsprávnějším směrem.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, snaž se do svých partnerských, rodinných i přátelských vztahů dát ze sebe to nejlepší. To samé však očekávej i z druhé strany. Nesmiřuj se s málem, ale zároveň se nad nikým nepovyšuj. Uvědom si, že někteří lidé tě v tvých vyšších aspiracích významně podporují, zatímco jiní tě mohou nevědomě odvádět od toho, co je pro tebe dobré. Neztrácej čas přílišným vysvětlováním svým bližním, co je pro tebe důležité. Pokud jsi jim to už třikrát vysvětlovala, po čtvrté by to mohlo být znakem nejistoty v tvých záměrech. Chovej se přesně k druhým tak, jak si přeješ, aby se druzí chovali k tobě.

V rovině ducha nastává mocný čas, ve kterém se můžeš významně posunout ve svém duchovním vývoji o další kvantový skok. Každý večer pros Orla o sny, které ti ukážou pravdu o tvém momentálním životním nastavení. Vše si pečlivě zapisuj a moudrost snů ucti ve svém životě konkrétními činy. Může dojít k náhlému uzdravení a síla tvých přání a modliteb bude mnohem větší než obvykle. Proto si dávej dobrý pozor na to, co si přeješ, protože se to zřejmě vyplní. Každý den si napiš aspoň čtyři události, za které můžeš být životu vděčná. Upřímná vděčnost je nejkratší cestou k životu plnému zázraků a hojnosti. Věz, že se tvé sny každým okamžikem naplňují, přestože nemáš tušení, jakým způsobem se tak děje.

23.2.2023 7:00| autor: autorský článek astrolog Robert Policar | zdroj: Mayan calendar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist