Mayský horoskop: Nedělej druhým to, co nechceš, aby druzí činili tobě

Dej průchod své vášni, ať to pro tebe znamená cokoliv. Jen se řiď pravidlem, abys nedělala druhým sama to, co nechceš, aby druzí činili tobě. Neřeš příliš stíny druhých, protože tím odvádíš pozornost nesprávným směrem, který oslabuje jen tebe. Ponoř se do všech tvůrčích aktivit. Had ti dodá nejen velkou energii, ale hlavně radost z tvoření nového. Probuď v sobě sexuální kanály a pravidelně se miluj s někým, koho doopravdy miluješ. Máš možnost se osvobodit aspoň od jedné velké závislosti nebo ji výrazně oslabit. V horším případě ji můžeš ještě více prohloubit. Je jen na tobě, jakou cestu zvolíš.

maysky-horoskop-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Období 1-Chicchan-3 (Had) od 15.10.2022 do 27.10.2022

Chicchan patří k východním znamením, která jsou charakteristická svou schopností uvádět nové věci do pohybu. Jelikož se zároveň ocitáme v přelomu času znamení Vah a Štíra, můžeš se naplno zaměřit na svůj partnerský, především milostný život. Had v tobě může probudit netušené síly, které mohou být jak zneužity, tak projeveny v jejich nejhlubší kráse a velkou léčivou silou. Had je čirá energie a je jen na tobě, co s ní učiníš. Rozhodni se svému životu vrátit hlubší smysl a ponoř se do činností, které ti opravdu dávají smysl. Otevři se magii života, která je přítomna více, než si dokážeš připustit.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, můžeš pocítit velký nárůst energie, který budeš mít možná tendenci vyplýtvat v tvých milostných hrátkách s tvým partnerem nebo milencem. To nemusí být vůbec špatné, ale zároveň by byla škoda této síle nedat i jiný projev. Můžeš uzavřít dobrý obchod nebo najít lepší práci. Celkově se může dařit, ale nutné je nepropadat různým závislostem, které tě mohou odvádět od toho, co je pro tvou duši důležité. Vyzkoušej jógu, tantru nebo jiná energetická cvičení. Tvá citlivost vzroste, a to se může projevit i ve tvé každodenní činnosti. Nevyhýbej se ničemu, o čem víš, že odkládáš již dlouho.

V rovině mysli to může být občas výzva. Někteří spolupracovníci nebo kolegové ti mohou jít proti srsti a více než kdy jindy si můžeš uvědomovat jejich stinné myšlenky a postoje. Nenech se vtáhnout do žádných manipulativních her a sama si dávej pozor, abys svou moc nezneužívala jen ve svůj prospěch. Snaž se žít tak, aby výhody plynuly všemi směry. Když se to povede, tvůj blahodárný vliv obohatí i tvé bezprostřední okolí, ať se budeš pohybovat kdekoliv. Když budeš mít tendenci smýšlet o druhých negativně, na chvilku se zastav a popřemýšlej o tom, co ve svém životě doopravdy potřebuješ a neboj se učinit změnu.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, uvědom si, co se skrývá za reakcemi tvých nejbližších. Pokud tě štve tvůj momentální partner, zamysli se nad tím, jaký vztah chováš ke svému otci a všem bývalým partnerům. Neopakují se podezřele určité vzorce? Odpusť všem, kdo ti kdy ublížili a snaž se hledat za negativními projevy druhých jejich skryté potřeby, po kterých tolik prahnou. Najdi někoho, komu se budeš moci svěřit se svými stíny, aniž by tě soudil. Nikdo není dokonalý a největší sílu dáváš svým vnitřním stínům tím, že je schováváš jak před druhými, tak sama před sebou. Každý stín se může proměnit ve světlo. Co by to mohlo znamenat ve tvém případě?

V rovině ducha nastává mocný čas, kdy se můžeš osvobodit od různých závislostí, které tě kdysi držely v područí. Rozhodni se zbavit aspoň jednoho velkého zlozvyku a nahradit ho nějakým jiným pozitivním návykem. Připomeň si svou největší životní vášeň a naplno se ponoř do všech tvůrčích činností, které jsou s tím spojeny. Zamiluj se do života tak jako nikdy předtím a dovol si žít naplno. Život je rychle ubíhající sen, který nemilosrdně plyne. Neboj se dokončit všechny dobré záměry, o kterých si poslední tři roky přemýšlela. Zamysli se nad kariérou svých snů, která by odrážela tvé nejhlubší vnitřní hodnoty, které zastáváš.

text: Robert Policar, zdroj: maya calendar, foto-zdroj: shutterstock

14.10.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist