Mayský horoskop: Nauč se naslouchat

Začíná velmi příhodné období pro aktualizaci tvého životního směřování. Uvědom si, co v tvém životě funguje a kde bys nejraději učinila významnější změny, aby ses přiblížila pravému poslání. Snaž se o to, aby se tvé povolání jednoho dne od tvého poslání nelišilo. Pokud ještě nevíš, co máš se svým životem dělat, jdi se poradit s nějakou moudrou ženou nebo mužem, o jehož kompetencích nepochybuješ. Pokud lidem nedůvěřuješ, měj odvahu jít aspoň na den či dva do přírody zcela sama a přemýšlej nad svým životem. Když se naučíš dobře naslouchat, odpovědi dozajista přijdou.

maysky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Manik-6 (Jelen) od 29.07.2022 do 10.07.2022

Manik patří k západním znamením, které vynikají v hluboké introspekci. Příroda je v plné síle a sluneční síla lva podporuje různé oslavy i dary života. Očekávej nejen materiální, ale především duchovní dary, které mohou nečekaně přijít. Pamatuj, že to nejcennější, co si můžeš po své smrti s sebou vzít, je změna tvého vědomí k lepšímu. Proto dobře vybírej, na co ve svém každodenním životě upínáš svou cennou pozornost. Hledej moudrost tobě vlastní, a pokud máš silné životní zkušenosti za sebou a máš touhu je nějakým způsobem předávat, neváhej. Z tvého příběhu mohou mít užitek nejen tví potomci, ale i svět.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, poraď se s odborníky na zdravou výživu a hledej dlouholeté experty na jógu, čchi-kung nebo jiná podobná cvičení. Tvé tělo musí být zdravé, abys měla dobré výchozí podmínky pro tvůj osobní duchovní vývoj. Ne nadarmo se říká: „ve zdravém těle zdravý duch“. Co se týká financí, vyhledej nejen zkušené odborníky, ale zároveň i se smyslem pro inovaci, protože svět se mění v této oblasti velmi rychle. Dobrá rada, podle které se zařídíš, ti může ušetřit spoustu nervové energie i peněz. Vyzkoušej vědomou chůzi nebo tanec, který oživí tvé tělo a rozradostní tě.

V rovině mysli se zamysli nad svým stávajícím a budoucím ideálním zaměstnáním. Snaž se o co největší nezávislost a svobodu. Rozvíjej kreativitu a utěš své vnitřní dítě, které možná dlouhý čas zanedbáváš. Tvá práce by tě měla především těšit, protože je to u mnoha lidí minimálně třetina života. Přihlas se na nějaký kroužek, kde budeš nucena rozvinout svou nápaditost i originalitu. Možná v sobě objevíš talenty, o kterých jsi ani netušila. Vytvoř si nástěnku pracovních cílů a častěji pobývej v přítomnosti expertů, kteří mají i jisté životní zkušenosti za sebou. Měj úctu ke starším, protože určitá moudrost se naučit nedá.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, zamysli se nad tím, zda by ten současný nepotřeboval v nějakém ohledu oživit. Život se neustále mění a s ním i naše vztahy. Kromě dobrého sexu bude dobré, když se s partnerem rozhodneš věnovat společně činnostem, ve kterých jste oba začátečníky. Tím předejdete tomu, že se jeden z vás bude cítit, že má výrazně navrch, což je pro harmonický vztah vždy nežádoucí. Pokud si nevíš se svými vztahy rady, navštiv dobrého psychoterapeuta, mudrce, vědmu nebo šamana a zeptej se, co bys mohla udělat pro jeho zlepšení. Bude dobré, když to spojíš s nějakou dalekou cestou, což má své kouzlo.

V rovině ducha nastává velmi příznivé období pro nalezení nebo přesnější definování tvé životní vize. Nejlepší způsob, jak toho dosáhneš, bude, když se odvážíš na dva dny sama do přírody nebo si objednej ubytování v hotelu poblíž krásných neznámých míst, kam se budeš moci pravidelně ubírat se zápisníkem a tužkou, kde si budeš moci zapisovat inspirativní myšlenky, které tě při tvém hledání napadnou. Potkáš-li neznámou moudrou osobu, která ti promluví do duše a vyvolá to v tobě příjemný a silný pocit, nepochybuj o tom, že ji vyslal sám život. Popřemýšlej rovněž o tom, jaká duchovní cesta je pro tebe nejvhodnější.

Text: Robert Policar, foto: Shutterstock.com

29.7.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist