Mayský horoskop na období od 22. března do 3. dubna 2021: Nastává čas činů

Jaro již začalo a s ním přichází i naděje lepších zítřků. Neztrácej energii zbytečným otálením a jdi rozhodně za svou vášní. Nastal čas činů, a tak se neboj vzít vedení do svých rukou. Vyhýbej se však přílišné tvrdohlavosti a nauč se okolnostem i trochu přizpůsobit. Na druhou stranu nebuď ani příliš povolná, protože bys mohla sejít ze své vlastní cesty. Hledej rovnováhu mezi těmito dvěma extrémy a buď sama sebou. Když budeš v následujících dvou týdnech odvážná, můžeš učinit „kvantový skok“ ve svém osobním životě.

maysky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Období 1-Ben (Kukuřice, Rákos) od 22.03.2021 – 03.04.2021

Období Kukuřice přeje nejen různým příležitostem, ale i posílení tvých vlastních dovedností. Více si důvěřuj a využij nově probuzenou energii k tomu, abys začala uskutečňovat své odvážné cíle. Hledej „průniky“ s lidmi, se kterými se můžeš vzájemně obohatit. Investuj do svého vlastního seberozvoje a nech se vést svým instinktem. Mluv s cizími lidmi o svých snech a neboj se s nimi spolupracovat, pokud o to projeví zájem. Ve více lidech se toho více zvládne, ale důležité je, abys byla za každých okolností sama sobě věrná.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, nastal čas nejen své tělo posílit, ale zároveň ho učinit pružným. Kombinuj jógové cviky s posilováním a uvidíš, že to bude mít i příznivý vliv na tvou mysl. Raduj se ze své sexuality a vyzkoušej něco nového. Jdi vstříc potřebám svého partnera a sama si řekni o to, co potřebuješ ty. Vzájemně respektujte své hranice a na nic nespěchejte. Co se týká tvých finančních prostředků, můžeš určitou část investovat do své budoucnosti, ale vyhýbej se neuváženým krokům a extrémům. Získávej různá doporučení a nech si poradit od lidí, kteří již v tomto ohledu mají něco za sebou.

V rovině mysli se zamysli nad názory a myšlenkami, které zastáváš, aniž bys nad nimi příliš přemýšlela. Nejsi v některých ohledech příliš dogmatická nebo tvrdohlavá? Otevři se novým myšlenkovým proudům a neboj se změn a nových přístupů. Chop se všech příležitostí, které se ti mohou naskytnout, a neboj se ujmout vedení. Budeš-li mít něco na srdci, tak to druhým sděl, aby se věci daly do pohybu. Buď ve všech ohledech iniciativní, protože nastal velmi příznivý čas se ukázat v plné své síle a nádheře. Pokud se ti budou nabízet další pracovní příležitosti, vezmi jen ty, které jsou aspoň trochu v harmonii s tvými vnitřními hodnotami.

Co se týká vztahů, zamysli se nad tím, v jakých situacích jsi vůči svému partnerovi nebo rodině příliš povolná a se vším souhlasíš, a kdy jsi naopak tak tvrdohlavá, že svým chováním můžeš druhé omezovat v jejich vlastních činnostech. Rozšiř okruh svých dosavadních přátel a zkoumej skupiny lidí, kteří v tobě vyvolávají strach z neznáma, ale zároveň i zvědavost a touhu. Více se zapojuj do různých diskuzí a konfrontuj se se vším, co ti nějakým způsobem nebude dávat smysl. Neboj se před druhými mluvit o svých nejodvážnějších cílech a sama se nech inspirovat osobnostmi, které tě pozitivním způsobem upoutají.

V rovině ducha nastává příznivý čas pro urychlení tvého životního vzestupu. U někoho to může znamenat kvantový skok v jeho celkovém vývoji a pro druhého jen malý krůček. Ale i malý krůček vpřed může být nakonec tou nejzásadnější životní změnou. Připomeň si všechno, po čem toužíš nebo si ze srdce přeješ a s odvahou se rozhodni učinit kroky, vedoucí k uskutečnění tvých nejtajnějších aspirací. Experimentuj s různými novými duchovními technikami a žij život, po jakém již dlouhou dobou toužíš, a to nezávisle na tom, co si o tom okolí pomyslí. Je vhodný čas pro jarní úklid i celkovou detoxikaci organismu.

19.3.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist