Mayský horoskop na období od 17. do 29. července 2021: Tvoř svou vlastní budoucnost

Nastal čas, kdy je dobré co nejvíc cestovat a trávit čas s přáteli. Zároveň si připomeň sílu své vlastní představivosti, díky které můžeš spoluutvářet svou budoucnost. Každý večer před spánkem si zkus představit něco, po čem doopravdy ze srdce toužíš a s pocitem vděčnosti usínej. Tím můžeš značně urychlit zhmotnění tvých přání. Snaž se o co největší detaily, protože tak si budeš více vědoma svých potřeb. Rovněž se zamysli nad tím, komu bys ve svém okolí mohla pomoci a učiň to, pokud možno, diskrétně a efektivně. Buď věrná sama sobě i svým nejbližším, a i ty se nauč žádat o pomoc, pokud ji doopravdy potřebuješ.

maysky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Oc (Pes) od 17.07.2021 – 29.07.2021

Pes patří k severním znamením, které je nejen pragmatické, ale i zároveň hluboce spirituální. Sever je spojen s nocí a zimou. Vzhledem k tomu, že je však léto, tak se tento vliv může projevit ve snění. Pes byl skvělým průvodcem šamanů, a tak i ty můžeš být věrným pomocníkem těch, kteří hledají cestu z nesnází. Porozhlédni se kolem sebe a když budeš moci někomu pomoc poskytnout, neváhej. Vše se ti mnohonásobně vrátí ve chvílích, kdy to budeš nejvíc potřebovat. Zamysli se také nad tím, jaká cizí země tě nejvíc láká. Pokud nemůžeš cestovat již teď, uč se alespoň jazyk, kterým se v této zemi mluví.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, použij sílu představivosti k tomu, abys do svého života přitáhla hojnost a dokonalé fyzické zdraví. Jak by to asi vypadalo? Zároveň hledej různé poradce v oblasti zdraví a financí a požádej je o pomoc. Ve více lidech se toho více zvládne. Často pobývej v přírodě a navštěvuj vzdálené přátele, které jsi dlouho neviděla. Navštěvuj různá silová místa, která mají záhadnou historii a zkus se do těchto míst vcítit a možná i ve spánku přenést. Vyhýbej se však místům temným, kde se dělo zlo. Každé místo má totiž paměť, a tak vybírej moudře.

V rovině mysli si uvědom kvalitu svých myšlenek a představ, které ti nejčastěji probíhají hlavou. Na myšlenkách je skvělé, že je opravdu můžeš kdykoliv změnit, pokud jen trochu vyvineš snahu. Když budeš smutná, zkus aspoň dvacet minut číst pozitivní afirmace a pak si uvědom, zda se cítíš o trochu lépe. Stejně jako si každé ráno a večer myješ zuby, odříkávej afirmace a obohať je svou představivostí. Nedělej nic automaticky, ale vše se snaž náležitě prožít. Ve svém zaměstnání se více zaměř na kolegialitu, a pokud uvidíš, že se tam někdo s něčím příliš trápí, poskytni mu pomoc rychle a diskrétně.

Co se týká vztahů, uvědom si své nejdůležitější přátelské vztahy z minulosti. Pokud máš již dlouhodobý vztah, zamysli se nad svou věrností. Abys mohla být druhému opravdu věrná, musíš být nejdřív věrná sama sobě. Možná v následujících dnech potkáš nové přátele, a tak se může rozšířit tvůj sociální život. Uvědom si, v jaké „smečce“ se cítíš nejlépe a nauč se říkat o pomoc i ji poskytnout, když je třeba. Vyhýbej se vztahům, které jsou založené jen na smyslnosti, protože to může ubližovat tvé duši. Sex je jen láskou těla, ale člověk má i duši. Na to nikdy nezapomeň. Naslouchej sobě i druhým a buď upřímná i soucitná zároveň.

V rovině ducha přichází doba, kdy si můžeš uvědomit svou schopnost druhým pomáhat svým, ryze specifickým způsobem. Pokud tě volá potřeba druhým lidem pomáhat, jednoduše začni. Necítíš-li zatím zplnomocnění, rozhodni se studovat něco, co tě v tomto ohledu již nějakou dobu láká. Každý z nás má velmi zajímavý a hluboký příběh, který často sahá až do dávno zapomenutých osudů našich předků. Navštiv staré členy své rodiny a ptej se na příběhy, které by jinak mohly zůstat zapomenuty. Projev věrnost někomu, kdo tě v dětství s láskou podporoval, ale je již starý. Může to být babička, dědeček nebo někdo úplně cizí.

16.7.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist