Mayský horoskop na následujících deset dní. Zbav se všeho, co souvisí se starým životem

Nastává čas, ve kterém můžeš rozvinout silnější vztah k přírodě a dát si svůj život do většího pořádku. Pouč se ze všech životních zkušeností, kterými jsi prošla a pomalu se připravuj na nové velké začátky, přestože mohou zatím klíčit jen ve tvé mysli. Postupně se zbavuj všeho, co souvisí s tvým starým životem a vytvářej si prostor pro to nové, co přijde. Častěji pobývej v přírodě, a to zvlášť na místech, která dobře znáš a kde se cítíš bezpečně. Pokud dostaneš nějaký „skvělý“ nápad, zapiš si ho do svého oblíbeného zápisníku a za měsíc se k němu vrať. Pocítíš-li v sobě ještě větší zápal, pusť se s odvahou do velkých životních změn.

maysky-horoskop-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Cib-5 (Sova, Sup)od 29.04.2022 do 11.05.2022

Cib patří do skupiny jižních znamení, která jsou obvykle známa svou radostí, hravostí a velkou tvořivostí. Znamení Sovy však v sobě nese hlubokomyslnou a vážnou povahu, která tento vliv často překrývá. Doporučuji ti v následujících dvou týdnech provádět techniku rekapitulace, která spočívá jak v rozpomínání se na dávné prožitky, tak ve vědomém energetickém dýchání, díky kterému můžeš získat mnoho sil navíc. S každým nádechem si představuj, jak si bereš svou sílu zpět a s výdechem vracej, co ti nepatří.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, zamysli se nad tím, v jakém sedmiletém životním cyklu se momentálně nacházíš a zjisti, čemu je nejlepší se po zdravotní i psychické stránce věnovat. Neopakuj zbytečně ty stejné chyby a měj zároveň odvahu opět pravidelně cvičit a zdravěji jíst. Pokud není tvá současná finanční situace ideální, popřemýšlej, jak to udělat lépe. Zaměř se především na eliminaci zbytečných výdajů. Cvič se však ve štědrosti tím, že daruješ svým přátelům nebo jiným lidem věci, o kterých víš, že používáš velmi málo nebo vůbec. Doma hodně uklízej a vytvářej si symbolicky prostor pro to nové, přicházející.

Vyzkoušej také:

V rovině mysli se zamysli nad svými současnými projekty, zaměstnáním a způsoby myšlení, které ti již nevyhovují. Možná budeš donucena něco změnit v práci, a tak využij všech předchozích zkušeností k tomu, abys vše dělala ještě lépe. Všechny malé prohry ber jako výzvu a nenech se ničím odradit. Jakmile něco skončí, ihned se pusť do něčeho nového, co ti bude dávat hlubší smysl. Pravidelně medituj a procházej se lesem. Snaž se hledat zákonitosti života pozorováním přírody a pak srovnej své vlastní poznatky s tím, na co přišli vědci. Veď si deník, do kterého si zapisuj i své sny.

Co se týká vztahů, budeš možná stát před důležitým rozhodnutím, zda budeš chtít nadále pokračovat v některých tvých vztazích, které mohou procházet velkými životními zkouškami, nebo ne. Udrž si nevinnost, abys mohla milovat plně a zároveň se uč ze svých zkušeností, abys mohla milovat lépe. Tento mírný paradox se nedá pochopit jinak než v praxi. Zaměř se na kvalitu svého intimního života a nevěnuj se činnostem, které ti jsou cizí nebo zrazují tvou duši. Pokud se již dlouho trápíš ve vztahu, kde je ještě někdo třetí, nastal čas ho ukončit.

V rovině ducha nastává čas, kdy se můžeš ponořit do hluboké kontemplace a objevit tak nejedno tajemství. Zkontroluj své zápisky z nočního i denního života a použij tyto poznatky k důsledné rekapitulaci tvého života. Pouč se ze všech klíčových osudových okamžiků a rozhodni se být ještě lepší verzí sebe sama. Pečlivě pozoruj přírodu a nech se učit její specifickou moudrostí. Inspiruj se starobylými duchovními naukami a experimentuj s různými druhy meditací a hledej, co nejlépe funguje na tebe. Zejména se zaměř na to, co se již osvědčilo ve tvém životním příběhu.

28.4.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist