Mayský horoskop na následujících 14 dní: Postav se životním výzvám

Nastává čas, kdy můžeš dát mnoho záležitostí ve svém životě do pořádku. Postav se všem životním výzvám čelem a již nic neodkládej na zítřek. Pazourek ti dá potřebnou odvahu i sílu nahlédnout na témata, která bys za normálních okolností raději obešla a dělala, že neexistují. Využij příznivého období k totální proměně sebe sama. Máš velkou příležitost svůj život pozvednout na zcela jinou úroveň, ale nebude to bez úsilí. Žij tak, abys na konci svého života ničeho nelitovala. Dělej tedy vše, jak nejlépe dovedeš a respektuj své momentální podmínky i možnosti. Nesnaž se ani málo, ani příliš. Najdi svůj vlastní rytmus.

maysky-horoskop-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Období 1-Etz´nab-7 (Pazourek) od 28.10.2022 do 09.11.2022

Etz´nab patří k severním znamením, která jsou charakteristická svou přirozenou duchovní hloubkou i silně pragmatickými sklony. V následujících dvou týdnech můžeš pocítit silnou touhu se neustále zlepšovat, a to v mnoha životních oblastech. Jelikož se zároveň ocitáme v tajemném čase Štíra, který tyto tendence posiluje, může to být opravdu velký kvantový skok ve tvém dosavadním vývoji. Záleží jen na tom, kolik energie do této práce na sobě vložíš. Nic tedy neodkládej a s radostí se pusť do všeho nového, co sis sama naplánovala. Do všeho vnášej co největší jasnost a měj odvahu si stát za svými názory.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, nastal čas radikálně změnit tvé stravovací návyky i postoj k fyzickému cvičení. Pokud nebudeš zdravě jíst a pravidelně cvičit, můžeš pocítit větší únavu a možná i přicházející nemoc, která tě má jen na něco upozornit. Co se týká financí, rozhodni se neplatit nic, co dostatečně nevyužíváš. Udělej si revizi svých výdajů a příjmů a pracuj na tom, aby se tvé příjmy ještě více zvětšovaly a výdaje se krůček za krůčkem snižovaly. Dodržuj zdravý spánkový režim a zkus spát aspoň sedm až osm hodin denně.

V rovině mysli se zaměř na všechny úkoly v tvém momentálním zaměstnání. Neboj se upřímně vyjádřit svůj názor před svými nadřízenými a kolegy, protože jinak si tě mohou mylně zařadit někam, kam nepatříš. Své myšlenky se snaž sdělovat taktně a upřímně zároveň. Nečekej, až někdo z tvých kolegů učiní první krok, ale buď sama iniciativní. Ujmi se vedení a neboj se žádných pracovních výzev. Rozhodni se naučit nový jazyk nebo dovednosti, které ti mohou pomoci otevřít další dveře k novým příležitostem. Nauč se pravidelně odpočívat a práci si dobře rozvrhnout. Netlač na pilu ani nic neodkládej.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, možná si uvědomíš, že ne vše je dokonalé. Nečekej, až se druhá strana změní, ale sama se snaž druhému dělat to, co by sis sama přála, aby někdo dělal tobě. Pokud v některých vztazích panuje příliš velká nerovnováha, budeš zřejmě nucena tento vztah nově definovat. Zatím se snaž ze sebe vydolovat tu nejlepší možnou verzi sebe sama. Buď autentická a na nic si před ostatními nehraj. Když budeš sama sebou, je to ten nejcennější dar, co můžeš svým blízkým dát. Dávej si však pozor na ostrá slova, která se jen těžko vrací zpět.

V rovině ducha nastává čas, kdy můžeš pocítit velkou potřebu na sobě intenzivně duchovně pracovat. Nauč se pravidelně meditovat, a pokud už tak činíš, zintenzivni svou praxi ještě o něco víc. Vytvoř si v týdnu aspoň jeden den, kdy se budeš zabývat jen sama sebou a svým životním příběhem. Experimentuj s různými duchovními přístupy a najdi si ten, který ti vyhovuje nejvíc. Pořiď si deník, kde si budeš každý den pečlivě zaznamenávat své pocity, činy a osobní pokrok. To samé učiň i se svými sny, které mohou být skvělým rádcem a pomocníkem v labyrintu všedního dne.

text: astrolog Robert Policar, zdroj: maya calendar, foto-zdroj: shutterstock

27.10.2022 2:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist