Mayský horoskop na následující dva týdny: Nastává čas, ve kterém se mohou dít zázraky

Nastává čas, ve kterém se mohou dít zázraky, a to v různých oblastech tvého života. To, jestli zažiješ plodný déšť, nebo divokou bouři, bude záležet hlavně na kvalitě tvé pozornosti. Začátkem podzimní rovnodennosti ohlašuje život podzim, ve kterém se můžeme ponořit hluboko do svého nitra. Uvědom si, za co všechno můžeš být ve tvém životě vděčná a klidně začni těmi nejmenšími věcmi a zážitky, které možná považuješ za zcela samozřejmé. Než začneš snít o své ideální budoucnosti, buď vděčná za tento přítomný okamžik, protože v té nejhlubší podstatě nic jiného doopravdy neexistuje. Pak dej své fantazii volný průchod.

maysky-horoskop-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Období 1-Cauac-4 (Déšť, Bouře) od 19.09.2022 do 01.10.2022

Cauac patří k západním znamením, která jsou známá svou introspektivní povahou. Podzim rovněž přiřazuji k západu, a tak tato dvojitá síla může probudit i silné tendence k hlubokému přemýšlení, které občas vede ke smutku. Nenech se vtáhnout příliš hluboko, protože neexistuje žádné dno. Raději tvoř a zaměř svou pozornost směrem, který je žádoucí. Vždy následuj svůj „dobrý pocit“ a zbav se ve své mysli všech „mělbychů a kdybychů“. Ponoř se hluboko do svého srdce a následuj jeho tichý, ale věčný hlas. Nauč se nějaké umělecké činnosti, protože s příchodem času Vah posílí i tvá Venuše, která tomuto znamení vládne.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, zaměř se nejen na potřeby svého těla, ale prozkoumej i svou finanční situaci. Nauč se peníze mít ráda, aby k tobě rády přicházely. Zároveň jimi nebuď posedlá, protože pak je odradíš, nebo ti dají časem velkou lekci. Hledej zlatý střed a věz, že si ve svém životě zasloužíš hojnost a vše dobré. Ke svému tělu přistupuj s úctou a nauč se relaxovat a aktivovat v sobě samoléčící procesy. Každý den si aspoň na dvacet minut lehni se záměrem, že se tvé tělo samo dokonale uzdravuje. Jen sleduj svůj nádech a výdech a vše ostatní nech být. Jediné, co je důležité, je si na to udělat čas.

V rovině mysli si zapisuj všechny odvážné nápady, které tě během následujících dvou týdnů napadnou. Zároveň sleduj pozorně vše, co se kolem tebe bude dít. Všímej si tří opakujících se znamení, které v krátkém časovém intervalu uvidíš. Nauč se porozumět symbolům, protože jimi můžeš být doslova zasypána. Opakující se čísla, různá zvířata, barvy a rozhovory druhých mohou být způsob, jakým tě život chce navést na ten nejsprávnější směr, na který jsi možná zapomněla. Vyvaruj se negativním myšlenkám, lidem, kteří si neustále na něco stěžují a vytváření různých katastrofických scénářů. To, čemu věnuješ svou pozornost, to tvoříš.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, zamysli se nad tím, zda máš opravdu čas na lidi, které máš ráda. Je možné, že naopak trávíš čas s lidmi, které zrovna moc nemusíš, a jsi s nimi jen proto, že jsou dostatečně vlezlí a hrají na tvůj pocit viny. Zaměř se tedy raději na ty, které ráda máš a kteří tě opravdu dokážou obohatit, stejně jako ty je. Zavolej kamarádce nebo kamarádovi, kterého jsi dlouho neviděla a něčím ho překvap. Pokud tě trápí někdo z tvých blízkých, nečekej na to, až dostane rozum, ale ty buď ta první, která učiní to, po čem sama toužíš, aby udělal ten druhý. Tajemství lásky spočívá především v jejím bezpodmínečném dávání.

V rovině ducha se mohou dít opravdové zázraky. Aby se však mohly dít, musíš k nim jít vstříc. Pokud se nevěnuješ žádné praxi, která by tě spojila s tvým jedinečným vyšším zdrojem, nastal čas to změnit. Bedlivě sleduj své sny, které mohou být v následujících dvou týdnech jak prorocké, tak léčivé. Nauč se žádat a bude ti dáno, pokud se naučíš i to, o co požádáš, přijmout. Život, podobně jako sny, s tebou mluví v symbolech a náhodnými setkáními, aby tě udržel bdělou, protože o to ve své podstatě jde.

text: Robert Policar, zdroj: maya calendar, foto-zdroj: shutterstock

16.9.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist