Mayský horoskop na následující dny: Pozor na retrográdní Merkur, může způsobovat zmatky

Začíná nové třináctidenní a s ním i další nový rok, který je svým způsobem přestupovým rokem k lepším zítřkům. Zatím se do ničeho nehrň, ale zbavuj se všech zbytečností, které jsou již minulostí. Můžeš se trénovat ve štědrosti nebo v obchodních dovednostech. Záleží na tom, co je ti bližší. Daruj lidem vše, o čem víš, že stejně nebudeš používat. V jiných rukou tato věc může doslova ožít, a to se vyplatí. Do 18. ledna působí vliv retrográdního Merkura, který může způsobovat zmatky v komunikaci, technice a dopravě. Neustále si vytvářej náhradní plány a buď připravena na neustálé, občas velmi nečekané změny.

maysky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Období 1-Akbal-9 (Noc, Dům) od 1. 1. 2023 do 13. 1. 2023

Akbal patří k západním znamením, která jsou charakteristická svou přemýšlivostí, se sklonem k introspekci. Je silně spojeno s dary stínů svých předků, které je nutno nejdříve do hloubky pochopit, abychom se od nich mohli osvobodit a vzít si s sebou sílu, která nám právem náleží. Uvědom si tedy, jak tě ovlivnila tvá původní rodina a co se změnilo v té nynější. Seznam se s příběhy, kterých se možná obáváš a vzdej úctu všem, kteří tu byli před tebou, díky nim máš úžasnou příležitost zázraku života. Zároveň neustále pracuj na svém sebevědomí a nastav zdravé hranice všem, kteří je evidentně překračují. Buď v každém okamžiku sama sebou.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, zamysli se nad změnou svých stravovacích návyků. Po divokých svátcích to může přijít vhod. Rozhodni se rovněž šetřit na budoucnost, aby sis mohla ve svém životě splnit své tajné sny. Vyzkoušej cvičení čchi-kung, které ti pomůže kultivovat a šetřit se svou životní energií. Dodržuj správný spánkový režim a více odpočívej. Ocitáme se v ročním období zimy, kdy je dobré svými silami tolik nehýřit. Doporučuji rovněž hodně uklízet a zbavovat se věcí, které již nepoužíváš. Každá věc, kterou dlouhodobě nepoužíváš, může být svým způsobem smutná a v jiných rukou by se cítila mnohem lépe.

Vyzkoušej také:

V rovině mysli se zaměř na to, jak posílit svůj pracovní kolektiv nebo rodinu. Můžeš zorganizovat společný oběd nebo večeři, kde si všichni dáte potřebný prostor k vyjádření svých myšlenek, příběhů a tužeb. Vyvaruj se veškerého hodnocení a pozorně naslouchej jejich slovům, aniž by sis brala něco osobně. To může být velmi těžké, a tak k sobě nebuď tolik přísná, pokud ve své snaze selžeš. Jednoduše začni znova. Pěstuj laskavost nejen k druhým, ale především k sobě. Čti různé časopisy o ideálním bydlení a zkoumej v tomto ohledu svůj vkus. Zjisti si něco o feng-šuej a experimentuj s rozmístěním svého nábytku.

Co se týká vztahů, uvědom si, s jakým tobě blízkým člověkem se nejvíce trápíš nebo pociťuješ jistou lhostejnost. Zaměř se především na své rodiče, prarodiče, děti nebo partnera. Nauč se vyjadřovat emoce, které často potlačuješ, protože si kvůli nim připadáš „špatná“. Pamatuj, že máš právo své pocity vyjadřovat, ale pokud možno na vhodném místě a správným způsobem. Když vyjádříš své pravé pocity a dobře je pojmenuješ, bez obviňování, mohou se dít zázraky. Napiš někomu dopis, ve kterém vyjádříš co nejupřímněji své pocity, názory a postoje. Ten dopis pak můžeš a nemusíš odeslat. Pokud ho neodešleš, spal ho.

V rovině ducha nastává čas, kdy si můžeš uvědomit hluboké souvislosti, které souvisí s osudy a často velmi dramatickými příběhy tvých předků. Zejména se zaměř na dary stínu, které souvisí s těmi nejtěžšími příběhy, za které se můžeš dokonce i stydět. Dokud zcela nepochopíš hlubší souvislosti toho, co se opravdu dělo, je možné, že se některé záležitosti budou neustále opakovat nebo kompenzovat. Dobrým příkladem jsou různé dědičné choroby nebo fyziologické potíže, které souvisí s určitými hluboce zasutými negativními vzorci chování. Pokud si myslíš, že svou minulost nemůžeš z určitých důvodů odkrýt, zajdi na rodinné konstelace. Pamatuj, že vždy existuje cesta.

4.1.2023 7:00| autor: astrolog Robert Policar | zdroj: Mayan calendar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist