Mayský horoskop: Buď vděčná a začni znovu a jinak

Máš velkou příležitost začít znovu a jinak, a to v mnoha zásadních oblastech tvého života. Nedělej však žádné předčasné a unáhlené kroky, protože načasování je velmi důležité. Vše si důkladně promysli a udělej si ve svém životě velký úklid a pořádek. Uklízej s myšlenkou, že si vytváříš prostor pro vytouženou budoucnost, která je již na cestě k tobě. Léto pomalu končí a tak si zároveň uvědom vše, co se ti během uplynulého roku povedlo. Projev životu vděčnost, aby ti v budoucích časech pomáhal ještě víc. Věnuj se fyzickému cvičení a zlepši své stravování. Zamysli nad zaměstnáním svých snů a v duchu k němu již teď směřuj.

maysky-horoskop-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Cimi-9 (Smrt) od 06.09.2022 do 18.09.2022

Cimi patří k severním znamením, která jsou známá svou duchovní hloubkou a praktičností zároveň. Možná v následujících dvou týdnech ucítíš, co se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Dělej postupné a rozhodné kroky vstříc všemu, co tě spojuje s tvou vizí. Není čas na nečinnost, ale zároveň se nepouštěj do žádných otevřených začátků, které by mohl komplikovat „starý dobrý kojot“ retrográdní Merkur. Zaměř se na svůj osobní život, zdraví a domov. Dej do pořádku vše, o čem víš, že je potřeba dokončit. Uklízení může být uklidňující a zábavnou činností. Můžeš se inspirovat japonským minimalismem.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, nastal vhodný čas změnit tvé stravovací a cvičící návyky k větší efektivitě. V první polovině tohoto období se zaměř na posilování tvého těla a obohať svou stravu o potřebné vyživující látky a vitamíny. V druhé polovině se zaměř na detoxikaci tvého fyzického těla, mysli i emocí. Experimentuj s různými půsty a pusť se do likvidace a odevzdání všeho, co do tvého života již opravdu nepatří. Udělej změny i v přístupu ke svým finančním prostředkům a zkus omezit všechny zbytečné výdaje nebo nevýhodné příjmy. Žij tak, aby každá věc ve tvém životě měla své místo i duši.

V rovině mysli může dojít k potřebě totální změny tvého myšlení. Může to souviset s tím, že si definitivně uvědomíš pravdu o svém současném zaměstnání. Pokud jsi na jiném místě, než máš být, nebudeš se moci před touto pravdou skrýt. Snaž se o to, aby tvé povolání bylo v souladu s tvým posláním. Nemusíš toho dosáhnout hned, ale je důležité učinit aspoň jeden vstřícný krok. Jinak tvá duše bude plakat, a to se může projevit všeprostupující nudou a pocitem zbytečnosti. Sni o své ideální práci a věz, že pokud si něco dokážeš dobře představit, máš už z poloviny vyhráno.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, některé vztahy, zvlášť ty pracovní, mohou procházet velkými zkouškami. Možná budeš muset s některými lidmi na čas úplně zpřetrhat vazby nebo zcela změnit dynamiku setkávání. Se svým stávajícím partnerem nebo spolubydlícími vykomunikuj společné práce v domácnosti, abys vše nemusela dělat sama. Měj trpělivost s druhými a dej jim potřebný čas pro přemýšlení. Vyhýbej se komunikaci přes mobil nebo počítač, protože technika nemusí být v těchto časech zcela spolehlivá. Možná budeš sama muset změnit způsob, jak se svými nejbližšími komunikuješ. Každá změna je však vítána.

V rovině ducha nastává velmi silný čas, kdy se můžeš poradit se samotnou smrtí. Vnímej ji jako anděla, který ti neustále připomíná pomíjivost a vzácnost lidského života. Žij tak, abys na sklonku svého života ničeho nebo nejméně litovala. Kdykoliv budeš stát před důležitým rozhodnutím, kdy neexistuje žádné dobré řešení pro všechny, ale musíš vybírat mezi menším a větším „zlem“, tak se sama sebe zeptej, zda bys této volby na konci svého života litovala a naslouchej řeči svého těla. Tvé tělo je mnohem moudřejší než tvá mysl, která je často vlivem různých informací z vnějšího světa zcela zmatena. Naslouchej tomu tichému hlásku v tvém srdci. Skutečně tam je.

text: Robert Policar, zdroj: maya calendar,foto-zdroj: shutterstock.com

6.9.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist