Lunární kalendář od 9. do 15. března 2022: Navazuj nové vztahy

S Blíženci a Lvy navazuj nová přátelství a pracovní vztahy. Dopřej volnost a svobodu sobě i ostatním, energie Raka umocní tvou snahu. Jak správně pečovat o tělo i duši, ti právě nyní prozradí náš nový lunární kalendář.

lunarni-kalendar-4-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

10. – 11. 3. – Blíženci


Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Skvělá komunikace, snadné navazování partnerských, přátelských i pracovních vztahů. Randění, sdílení společných zájmů a humorných zážitků. Vyplatí se vyrazit mezi lidi, sdílet společné zájmy a chvíle. Energie jsou velmi přátelské a úsměvné. Nechej se rozmazlit v kosmetickém salónu, dovol si odpočívat a nic neřešit. To vše zvládneš také v teple domova, kde můžeš v klidu aplikovat pleťové masky, zábaly a večer rozjímat ve voňavé lázni.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Když zvládneš udržet si dobrou náladu a úsměv na rtech, tak věř, že tě nic nevyvede z rovnováhy.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, buchty a čarovat v kuchyni
– rozmazlit se na těle i duši
– rozjímat, dovolit si nic zásadního neřešit
– zhluboka dýchat, protáhnout tělo, dostatečně se hýbat
– kvalitně se stravovat, dbát na pitný režim

12. – 13. 3. – Rak


Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Volný víkend přímo vybízí ke společným aktivitám s rodinou či přáteli. Návštěva osamělých příbuzných vzájemně obohatí život o nádherné vzpomínky. Společná procházka, výlet, pozvání na kávu a zákusek udělá radost nejen dospělým, ale také dětem. S lehkostí se zvládá úklid domácnosti, do kterého se rády zapojí také děti. Je vhodné odlehčit jídelníček, stravovat se zdravěji a kvalitněji.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Příliš cukru a tuku může tělo zatížit, v případě potíží proplachuj tělo čisticím čajem. Jako první pomoc je skvělá máta, řepík nebo speciální směs na daný problém. Je dobré pohlídat si přecitlivělost, žárlivost, touhu vlastnit a mít životy ostatních pod kontrolou. Volnost, radost a láska jsou tím nejlepším lékem pro všechny.

Co ještě můžeš

– naplánovat společné aktivity, nezapomínat na příbuzné, obejmout své nejbližší, říct sobě i ostatním: mám tě ráda
– pečovat o pokožku, aplikovat výživné kúry, masky, jemně masírovat
– čistit tělo vhodnými bylinkami
– zalévat rostliny, prát prádlo, uklízet domácnost

14. – 16. 3. – Lev


Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Skvělé energie přímo vybízí k pracovním schůzkám, důležitým jednáním, zábavě a vzájemné radosti. Zaměř se na své srdce a dovol hlavě, aby si na chvíli odpočinula. Když nebudeš řešit problémy celého světa, tak věř, že se ti uleví. Energie hrdého Lva dokážou probudit v těle i v duši mnoho různých pocitů, od hrdosti až po ješitnost a touhu zachránit celý svět. Začni u sebe a „zachraň“ zatím sebe od strachů a obav. Měj se ráda, usmívej se na život a věř, že se ti bude snadněji dýchat i žít. Překonej lenost, víc se hýbej a podpoř zdravým pohybem své srdce. Láska je základním stavebním kamenem, který vydrží jakoukoliv bouři.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Žárlivost, touha vlastnit, mít všechno a všechny pod kontrolou. Věř, že ani tobě by se takové přivlastňování nelíbilo, dopřej sobě i ostatním volnost a lehkost jemného žití. Buď velkorysá a věř, že se ti vše vrátí mnohonásobně zpět.

Co ještě můžeš?

– pečovat o vlasy, svěřit se do péče kadeřníka, zastřihnout konečky, udělat zábal, masáž
– usmívat se, pochválit sebe i ostatní
– být velkorysá, milující, pečující, dovolit ostatním, aby tě také rozmazlili
– zdravě se stravovat, jíst s radostí a láskou
– zadělat těsto na chleba, koláče a čarovat v kuchyni

foto-zdroj: shutterstock.com

10.3.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist