Lunární kalendář od 8. do 14. února 2023: Neútoč slovem ani myšlenkou

Energie Panny jsou skvělé na péči o vlasy. Odpouštěj se Štírem a s Váhami harmonizuj vztahy, které utrpěly ránu. Jak pečovat o tělo i duši podle vlivu měsíce, ti prozradí náš nový lunární kalendář.

lunar-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

8. – 9. 2. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Pečlivost, preciznost, dochvilnost i přesnost vládne dnům Panny. S pracovitou lunou hravě zvládneš náročné úkoly nejen ve škole, ale také v práci a doma. Dopřej si dostatek času také pro sebe. Odlehči jídelníček, zažívání je citlivější a nezapomínej také na dostatek pohybu i odpočinku. Pokud lítají emoce vzduchem, nevšímej si toho a nenechej se zatáhnout do zbytečných sporů. Představ si, že sedíš ve vlaku, ze kterého můžeš na další zastávce v klidu a míru vystoupit.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Nervozita, napětí, dlouhodobý stres.

Co ještě můžeš?

– navštívit kadeřnici, kosmetičku, nechat se hýčkat a rozmazlovat
– popíjet čistící čaje, odlehčit jídelníček
– jemně rozhýbat tělo, zacvičit si jógu, svižně se projít na čerstvém vzduchu

Vyzkoušej také:

10. – 11. 2. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Pokud stojíš před důležitým rozhodnutím a vůbec netušíš, která možnost je pro tebe nejlepší, vyspi se na všechno. Ráno je moudřejší večera. Nakonec zjistíš, že volba vůbec nebyla složitá a tvé rozhodnutí bude správné. Větrej, dýchej, uklízej skříně, lakuj, natírej, pak se v klidu můžeš pustit do vytírání podlah a leštění zrcadel. Práce ti půjde od ruky, zvládneš ji v mnohem kratším čase než v jiné dny.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Dlouhodobá nespokojenost a nesoulad ve vztazích.

Co ještě můžeš?

– naplánovat volný víkend
– malovat, lakovat, přestavovat nábytek, zbavit se starých věcí, oblečení
– pořádně vyvětrat a zhluboka dýchat
– pečovat o své tělo, aplikovat čistící kúry, masky, kvalitní krémy, olejíčky
– být v souladu a harmonii se svým srdcem i duší

12. – 14. 2. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody, jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Intuice, citlivost, která může přejít až v přecitlivělost. Pokud tě cokoliv trápí, svěř se kamarádce a nezůstávej se svou bolestí sama. Od toho jsou přátelé, se kterými můžeme sdílet společnou radost i starost. Usměj se na sebe do zrcadla, život je nádherný.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Žárlivost, slovní provokace, ironické připomínky, výčitky.

Co ještě můžeš?

– zalévat rostliny
– uklízet, vytírat podlahy, prát prádlo
– odlehčit jídelníček
– vyzkoušet sedací koupel v třezalce a kontryhelu, pomáhají na ženské problémy

8.2.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: Lunární kalendář Krásná paní, Vliv měsíce – Johanna Paungger Poppe a Thomas Poppe

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist