Kozorozi, pozor na lítost. Raci najdou rovnováhu. Blíženci si drží odstup. Co čeká ostatní znamení v lásce, prozradí nové horoskopy

Jaké energie v oblasti lásky a vztahů přichází v týdnu od 8. do 14. února 2022, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1-1100x618.png Zdroj: shuttertock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V lásce a vztazích na tebe čeká spokojenost, štěstí a láska bez ohledu, jestli jsi sama či zadaná. S partnerem se můžeš těšit na hlubokou lásku a harmonický vztah. Překvapit tě může novinka ohledně těhotenství. Pokud máš pocit, že se tě to netýká, udělej první krok a s láskou promluv s partnerem o svých pocitech.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Všechno, co jsi do vztahu vložila, nyní sklízíš zpět. Je potřeba dořešit veškeré spory s nadhledem a laskavým srdcem. Díky tomu pocítíš sílu uzdravující energie a zvládneš nemožné, což platí také pro všechny hledající lásku. Minulost je za tebou, vykroč vstříc lásce nové.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V partnerství si udržuješ láskyplný a zdravý odstup, díky kterému víš, co partnerovi vadí a co naopak miluje. Očekávej velmi krásné chvíle se svou láskou, kdy oba pocítíte velké štěstí a radost z toho, že se máte. Štěstí se usmívá také na nezadanou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy se na chvíli zastaví, pocit, že se nic neděje, v tobě může vyvolat otázku, jestli je všechno v nejlepším pořádku. Věř, že ano. Jakmile najdeš svou vnitřní rovnováhu, pochopíš, že také partner občas potřebuje vypnout a nic neřešit.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vztahy, které prožívají krizi, jsou stále ve střehu a napětí. Zkus na chvíli poodstoupit stranou a nedovol ostatním, aby ti dávali nevyžádané rady. Zbytečně se trápíš a máš hlavu plnou otázek. Promluv s partnerem o svých pocitech a společně hledejte řešení, věř, že výsledek tě nadchne a potěší.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ve vztahu se můžeš cítit ohrožená. Pokud se s partnerem neustále hádáte a nejste schopní nalézt společnou řeč, tak věř, že je nejvyšší čas spory ukončit. Nechej partnera, ať má svou pravdu, jakmile se totiž zklidníš, pochopíš, že je zcela zbytečné vyvolávat hádky o ničem. Nakonec se usmíříte a odměna bude víc než sladká.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V partnerských vztazích se blýská na lepší časy bez ohledu, jestli jsi sama či zadaná. Překvapení, které ti partner připraví, v tobě probudí mnoho nádherných pocitů a emocí. Jestli toužíš po nové lásce, tak věř, že právě přichází.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Můžeš se těšit na spojení s partnerem, po kterém tak dlouho toužíš. Vztahy mají velmi krásné a láskyplné vyhlídky. Štěstí, radost, harmonie a ještě navíc špetka vášně v tobě probudí mnoho radostných pocitů, které budeš chtít sdílet se svými nejbližšími.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Ve vztazích se projeví zvýšená aktivita, jako by se láska probudila ze zimního spánku a najednou chtěla všechno dohnat. Přichází velmi krásné dny, plodné období a také skvělá komunikace. Užívej do sytosti a raduj se se svou láskou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pocity smutku, osamělosti a také lítosti, že se ti stále nedaří potkat toho pravého, v tobě probouzí jen další beznaděj. Lepší je nefňukat a naučit se radovat z maličkostí. Láska přijde ve chvíli, kdy budeš v naprosté harmonii se svým srdcem i myslí. Zadané dvojice, které prochází krizí, pomalu, ale jistě hledají společné řešení, jak problémy ukončit.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nádherné láskyplné dny přichází jako sen a jsou tady pro zadanou i nezadanou. Pokud toužíš po partnerovi, s úsměvem mu vyjdi naproti, láska, kterou nalezneš, již bude ta pravá.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Partnerské vztahy, které zatím nezavršily svou lásku svatbou, začnou společně plánovat životní událost. Nádherné dny jsou tady také pro všechny, které hledají novou lásku, je velká šance seznámit se s osudovým partnerem, kdoví, možná na svatbě kamarádky.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

8.2.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist