Jaký bude první prázdninový týden? Prozradí nové horoskopy podle tarotu

Berani, nespěchejte! Býci a Blíženci si užijí začátek léta. Jaký bude nový týden od 4. do 10. července 2022, ti právě nyní prozradí horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V práci tě může někdo nemile překvapit, ovšem nic, co bys nezvládla s úsměvem a klidem vyřešit. Pokud máš před sebou důležité rozhodování, neukvapuj se, a nechej si čas na rozmyšlenou. Vztahy, rodina nebo láska tě mohou velmi příjemně překvapit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Budou tě provázet skvělé energie, ať už jsi v práci či na dovolené. Užívej radostné chvíle s nejbližšími a vychutnávej letní pohodu. Dařit se ti bude přesně podle tvých představ a štěstí tě hned tak neopustí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Je nejvyšší čas odpoutat se od nepodstatných záležitostí a opustit všechno, co ti nepřináší radost. Z počátku tě může bolet srdíčko, ale jakmile dokončíš svou očistu, uleví se ti a do tvého života vstoupí světlo i láska.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nádherné a láskyplné energie prostoupí celý tvůj týden. Dařit se ti bude v práci, při podnikání i hledání práce nové. Osobní život tě zcela naplní, pohltí a probudí v tobě mnoho krásných pocitů.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Týden bude ve znamení píle, pracovitosti, skvělých nápadů a inspirace, kterou také bez váhání využiješ v praxi. Pokud jsi na zasloužené dovolené, nebo trávíš dny pracovně, slunce ti svítí radostně na cestu. Užívej skvělé dny, kterou jsou protkány zaslouženou pavučinkou štěstí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nikam nespěchej, ať už jsi v práci nebo na dovolené. Zvolni, přibrzdi a dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám. Trpělivost tě totiž zavede až k vytouženému cíli a úspěchu. Nyní je období zrání a růstu, bohatá sklizeň přijde později.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V pracovní oblasti se nic zásadního neděje, a to také v případě, že hledáš místo nové. Užívej poklidné dny v radosti a harmonii. Zapomeň na obavy z budoucnosti a žij přítomností. Štěstí, letní pohoda i radost ze života je tady nejen pro tebe, ale i pro tvé nejbližší.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Využij svou vnitřní sílu k dořešení sporů nebo dokončení náročnějších úkolů. Síla a odhodlání ti rozhodně chybět nebudou. Máš skvělé nápady, ještě lepší formu a díky šarmu i vtipu nadchneš také ostatní, kteří ti s láskou naslouchají.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Ať jsi v práci nebo na dovolené, je důležité zachovat si zdravý odstup a nevměšovat se do života ostatních. Na nevyžádané rady totiž nikdo nemá náladu a vše by se nakonec obrátilo proti tobě. Pokud to zvládneš, můžeš se těšit na prima dny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nádherné a nadčasové dny jsou tady nejen pro tebe, ale také pro tvé nejbližší. Podaří se ti spojit neslučitelné protiklady a radostí, kterou pocítíš, nakazíš všechny kolem sebe. Intuice, štěstí, pohoda a letní odpočinek již ťuká na dveře.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Úspěch, štěstí, radost, oslava a letní pohoda tě zcela pohltí a nadchne všechny ve tvé blízkosti. Máš velký důvod k radosti. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také na dovolené a ve vztazích obecně.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Konečně pochopíš situaci, která ti trošku v minulosti zamotala hlavu. Díky tomu se posuneš dál a prožiješ nádherné a nadčasové dny v kruhu svých nejmilejších. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také na cestách a dovolené.

text: Sára Částečková, foto-zdroj: shutterstock.com

4.7.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist