Horoskopy podle tarotu od 5. do 11. prosince 2022: Přichází dny plné radosti a lásky

Lev by měl na chvíli vysadit a dopřát si odpočinek. Blíženci budou nadšení z nečekané návštěvy a Ryby dostanou to, po čem tolik jejich srdce touží. Jak je na tom tvé znamení? Přečti si naše nové horoskopy podle tarotových karet.

horoskop-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Dařit se ti bude nejen v pracovním ale také v osobním životě, pokud se chystáš na důležitou schůzku, kde budou převládat většinou ženy, můžeš si být jistá, že získáš vše potřebné k realizaci nového projektu, výhry u soudu, na úřadě nebo ve škole. S chutí můžeš vykročit do nového týdne a těšit se na zasloužený úspěch.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Důvěřuj si a neztrácej víru, že vše zvládneš. Ať tě čeká jakkoliv náročný týden, zhluboka se nadechni a přijímej, co ti do života přichází s klidem a pohodou. Můžeš se těšit na dny plné lásky, pohody a také úspěchu při zkouškách či jednáních. Jestli jsi již dlouho sama, nečekané setkání s dávným přítelem se promění v krásnou lásku.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nový týden plný nečekaných zážitků a překvapení je tady jen pro tebe. Konečně získáš to, po čem tak dlouho toužíš. Nejen, že si můžeš polepšit v pracovním životě, ale také se těš na zvýšení příjmu. Nečekaná návštěva tě velmi příjemně překvapí a udělá ti radost. Užij si své dny plné úspěchu, radosti i lásky.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Směle a s úsměvem můžeš vykročit do nového týdne. To, že budeš nadšená, je jisté. Očekávej dynamické dny plné temperamentu a dobrých nápadů. Nebudeš vědět, kam dřív skočit a co jako první zrealizovat. Kolegové z tebe budou mírně řečeno na prášky, protože je s přehledem všechny strčíš do kapsy a ještě jim pomůžeš s jejich prací.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V těchto dnech by ses měla zaměřit víc na sebe a své zdraví. To, že jedeš na plný plyn neznamená, že budeš zapomínat na odpočinek a péči o sebe. V práci ti vše půjde od ruky, stejně tak doma, přestože zvládáš mnohem víc než ostatní, měla bys na chvíli vysadit, dát si pauzu a udělat si radost.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jakmile otevřeš dveře v práci, poznáš, že se něco děje, tvé plány, které měly být zrealizované, se najednou obrátí proti tobě a nepodpoří tě ani kolegové s nadřízeným. Zkus se zamyslet, co jsi udělala špatně a vše znovu přehodnoť, drž se nohama na zemi a pak máš šanci, že se vše změní.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dobrá zpráva od tvého partnera v tobě probudí mnoho krásných pocitů a zamilovanosti. Uvědomíš si, jaký poklad máš vedle sebe a rozhodneš se připravit pro svou lásku překvapení. Jestli patříte k té šťastné dvojici, kterou spojuje také práce, tak věř, že na tebe čeká velmi příjemný obrat v kariéře.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Od tohoto týdne raději nic neočekávej, mohla bys být zklamaná. Připrav se na náročnější dny v osobním i v pracovním životě. Přesto, že se nic zásadního neděje, tak výsledky tvého snažení neodpovídají tvému očekávání. Pokud tě někdo požádá o půjčku, buď velmi opatrná, peníze bys již nedostala zpět.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud očekáváš změnu v pracovní oblasti, tak se raději připrav na pomalejší vývoj, zatím nepřijde. Když vydržíš a nebudeš se snažit dělat ukvapená rozhodnutí, vše se změní a posune tě dál, jen to nebude hned. Jestli práci nemáš a již propadáš beznaději, že se žádná nenajde, neboj se, pokračuj v hledání a nevzdávej to, i na tebe čeká místo, po kterém toužíš.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jsi ve skvělé formě, nejenže bravurně zvládáš komunikaci v práci i na poradách, ale máš také skvělé nápady, které se snažíš s kolegy ihned realizovat. Vůbec ti nevadí, že ostatní nestíhají tvé tempo, jedeš si to své a zvládáš mnohem víc než ostatní. Pokud se chystáš na úřad, nebo tě čeká náročná zkouška, vše s přehledem zvládneš.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Začni se těšit na nové začátky, to, že budou mnohem lepší, je jisté. Jestli tě trápí problém s partnerem, tak věř, že se díky vzájemnému pochopení domluvíte a rozžehnete ve vztahu novou jiskru lásky i vášně. V zaměstnání můžeš očekávat také příjemnou změnu, ať již povýšení nebo místo nové. Užívej si své skvělé dny, jsou tady jen pro tebe.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Usměj se a začni se těšit na dny plné radosti a lásky. Zejména s muži ti půjde vše od ruky, ať již v pracovním nebo v osobním životě. Vše se bude točit především kolem tebe, tvých citů a lásky. Partner tvoji romantickou duši velmi příjemně překvapí, velmi dobře ví, jak moc ti záleží na tom, mít harmonickou rodinu a pohodu.

text: autorský článek Sára Částečková, tarotové karty, foto: shutterstock

5.12.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist