Horoskopy lásky: Ryby se zamilují, Blížence zaskočí partner

Kdo se v týdnu od 13. do 19. září 2022 zamiluje a kdo si ještě musí počkat, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy lásky podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-1100x618.png Zdroj: shuttertock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Radostná vzpomínka, kterou jsi s partnerem prožila, v tobě probouzí chuť udělat radost nejen své lásce, ale také sobě. Rozhodně začni realizovat společné sny, partner tě podpoří a radost se ještě znásobí. Štěstí se usmívá také na nezadanou a nešťastnou z rozchodu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Úžasné energie jsou tady pro všechny zadané i nezadané. City, láska i vášeň okoření vztahy. Pokud toužíš po novém partnerovi, rozhodně neseď doma a zajdi s přáteli do společnosti, nebo vyraz na výlet.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy, které dlouhodobě prožívají krizi, dospějí ke konci. Pokud si tuto situaci nejsi ochotná připustit, zuby nehty bojuješ, aby s tebou partner zůstal, tak věř, že si vůbec nepomůžeš, naopak, vše se jen zhorší a on uteče bez rozloučení. Ostatní páry prožijí klidné a radostné dny.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy, které pospávaly a stály delší dobu na místě, se zcela neočekávaně pohnou kupředu a vývoj se zrychlí. Což v tobě a partnerovi probouzí nádherné emoce i pocity. Rychlost, akčnost, vášeň a nadšení jsou energie pro tyto dny.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud máš strach sdělit partnerovi svůj názor nebo pocity, tak věř, že jen kvůli tomu váš vztah vázne. Začni si víc důvěřovat a otevřeně promluv o změnách, které bys ráda s jeho pomocí podnikla. Oběma se uleví a pak již nic nestojí v cestě ke štěstí. Ostatní páry prožijí harmonické dny.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud máš pocit, že stojíš delší dobu na místě a vztah se nikam neposouvá, je nejvyšší čas s partnerem v klidu a lásce promluvit. Vůbec netuší, co se s tebou děje a trápí se stejně jako ty. Až si promluvíte, vše se změní jako mávnutím kouzelného proutku. Páry, které jsou v pořádku, prožijí nádherné dny prozářené sluncem.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Partnerský vztah je v naprostém pořádku. Spokojenost, láska, harmonie, to vše tvoříš jako žena především ty a partner stojí věrně při tvém boku. Štěstí se usmívá také na nezadanou, pokud opravdu toužíš po lásce nové, vykroč jí s úsměvem naproti.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vztahy, které jsou dlouhodobě v krizi, pocítí tak velkou beznaděj, že vše bez velkých emocí ukončí. Srdce na chvíli pocítí smutek a bolest, ale věř, že se ti uleví. Je nejvyšší čas vykročit lásce naproti. Harmonické páry prožijí radostné dny se skvělými plány a nápady.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partnerské vztahy jemně a něžně proplouvají každým dnem. Partner by pro tebe snesl modré z nebe a upřímně tě miluje. Skvělá komunikace, láska, porozumění, to vše je tady také pro nezadanou, která má šanci potkat svou spřízněnou duši.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud tě zklamal partner a ty se s tím stále neumíš vyrovnat, tak věř, že je nejvyšší čas udělat tlustou čáru za minulostí. Co bylo, je pryč, teď máš velkou šanci nalézt lásku novou. Cestu si k tobě nemůže najít právě kvůli tvému smutku, beznaději a negativním myšlenkám. Stabilní páry prožijí krásné chvíle ve dvou a těšit se mohou také na malé překvapení.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nové vztahy jsou stabilní a také dlouhodobé. Neboj se víc prosadit a sdělit partnerovi svůj názor podle svých pocitů. Okouzlíš ho upřímností a také jemností, s jakou dokážeš komunikovat. Dlouhodobé páry prožijí velmi jemné a láskyplné dny.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Skvělá nálada, láska, důvěra a také milé překvapení je tady pro zadané i nezadané. Blíží se k tobě rytíř na bílém koni a probudí v tobě všechny spící pocity a emoce. Období zamilovanosti právě přichází, vychutnávej život plnými doušky.

text: Sára Částečková, tarot karty foto-zdroj: shutterstock.com

13.9.2022 3:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist