Horoskopy lásky od 7. do 13. února 2023: Koho čeká svatba a kdo by se měl usmířit?

Berani plánují svatbu. Býci, usmiřte se. Blíženci jsou šťastní. Co nového na tebe čeká v oblasti lásky, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Partnerské vztahy jsou stabilní, stálé a také harmonické. Nesezdané páry mohou začít plánovat svatbu. Vaše láska se tak zpečetí a završí sňatkem. Štěstí se usmívá také na ostatní. Spory se uklidňují a nastává příměří.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud v partnerství neustále narůstají neshody, je nejvyšší čas vše zastavit. Potlačovaný hněv vede jen k dalšímu napětí a může vyústit v nepříjemnou hádku, což je zcela zbytečné. Nabídni ruku k usmíření. Tobě i tvé lásce se uleví a usmiřování bude víc než sladké. Ostatní páry prožijí dynamické a úsměvné dny.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vychutnávej si nádherné období lásky, souznění a harmonie, což platí také pro všechny nezadané, které touží po partnerském vztahu. Vztahy pocítí vzájemnou radost, důvěru a také vášeň. Máš pocit, že se tě to netýká? Změň svůj postoj a začni s láskou u sebe.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud máš pocit, že se v lásce nemůžeš dostatečně projevit a bojíš se partnerovi sdělit své nejniternější pocity, tak věř, že to není správná cesta. Seber odvahu a v klidu si promluvte o tom, co tě trápí. Jeho reakce v tobě probudí lásku a něhu. Ostatní páry prožijí klidné dny, pokud se nenechají ovlivnit názory ostatních.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jestli jsi dlouhodobě sama, tak můžeš prožívat smutek, žal i bolest z toho, že stále vedle sebe nemáš milujícího partnera. Když necháš minulost za sebou a vykročíš vstříc novému životu, tak máš velkou šanci lásku potkat. Zadané páry prožijí poklidné dny za předpokladu, že nezačnou řešit nepodstatné věci, které by mohly přejít v hádku.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy, které stojí na počátku, mají velkou šanci na dlouhodobý vztah naplněný radostí, láskou a harmonií. Štěstí přeje také všem zadaným, kteří prožijí dynamické dny na pohodu.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy stojí na pevných základech a bude tomu tak i nadále. Partner tě bude chtít rozmazlovat a může ti připravit nečekané překvapení, při kterém ti ukápne slzička dojetí. Štěstí se usmívá také na nezadanou, láska krouží velmi blízko tebe.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vztahy, které prochází zkouškami, budou postaveny před zásadní rozhodnutí. Záleží jen na tobě, jestli vaše láska obstojí, či ne. Pokud se milujete, zvládnete cokoliv, v opačném případě na tebe čeká těžká volba. Ostatní páry prožijí harmonické dny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy se zastaví na místě a díky tomu začneš hledat svou ztracenou rovnováhu. Najednou pochopíš, že se nemusíš pořád starat o blaho partnera a dopřeješ sobě i jemu svobodu. Což oba náležitě oceníte a váš vztah se posílí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud se neustále necháváš ovlivňovat partnerem a pak se na sebe zlobíš, tak věř, že tudy cesta nevede. V klidu zastav jeho chování a s láskou řekni svůj názor. Chvíli sice bude bručet, ale nakonec pochopí, že ani on by nebyl rád, kdyby s ním někdo manipuloval a řídil každý krok, který udělá. Páry, které jsou spokojené, prožijí tajemné a magické dny s příslibem vzrušujícího okamžiku. Pozor na nevěru, což platí pro všechny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Cítíš se sama, přestože máš vedle sebe partnera? Nic mu nevyčítej a na chvíli se zamysli, co tě vlastně tolik znepokojilo. Nakonec zjistíš, že se nic zásadního neděje a smutek z tebe rázem spadne. Páry, které jsou v pohodě, prožijí pomalé dny v radosti i lásce.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nová láska, začátek vztahu a také nečekaný příchod dítěte může očekávat zadaná i nezadaná. Vztahy, které prochází dlouhodobou krizí, dospějí ke konci a domluví se na rozchodu. Dny jsou bohaté na zážitky a překvapení, nenechej se rozhodit změnou, kterou jsi nečekala.

7.2.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist