Horoskopy lásky od 24. do 30. srpna 2021. Na koho čeká láska a kdo si ještě bude muset počkat?

Rybky plují na pohodu. Berani se zamilují. Co čeká v lásce ostatní znamení zvěrokruhu, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Ve vztazích se konečně zmírňuje napětí a neklid. Přichází mírné a klidné energie, které doladí veškeré nejasnosti a spory. Komunikuj. Neboj se partnerovi sdělit své pocity, překvapí tě jeho vstřícnost a snaha vše napravit. Nezadaná má šanci potkat lásku novou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Milující rodina je přesně to, co potřebuješ k životu, a podle toho vypadají také následující dny. Radost, štěstí, láska, harmonie u tebe věrně stojí a hned tak tě neopustí. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která by mohla potkat svou spřízněnou duši.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jestli tě zklamal partner a tvé srdíčko je smutné, tak věř, že vše se obrací k lepšímu. Buď k sobě upřímná a zamysli se, jak vše napravit. Všechno se dá v klidu vyjasnit a řešení na sebe nenechá dlouho čekat. Pokud lásku teprve hledáš, vydrž, přijde později, napřed je potřeba vyléčit rány z minulosti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud jsi měla obavy o vaši lásku a pocit, že se dlouho nic neděje, tak věř, že nyní se vše dává do pohybu. Máš před sebou velmi krásné a láskyplné dny. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která má šanci potkat svého prince na bílém koni.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Partnerské vztahy, které zatím nezpečetily svou lásku svatbou, dospějí ke společnému rozhodnutí a začnou plánovat pořádnou veselku. Zkrátka nepřijde ani nezadaná, která se díky přátelům může seznámit s prima klukem.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jestli jsi zklamaná z partnerova chování, tak věř, že je potřeba začít situaci řešit. Nemá význam být uražená a trucovat. Komunikujte spolu, hledejte kompromisy a věř, že se vše vysvětlí a urovná. Nakonec pochopíš, že nejen partner může za neshody a konečně uděláš tlustou čáru za minulostí. Nezadaná, vydrž, láska přijde později.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

S partnerem prožijete nádherné a romantické chvíle. Nezadaná se může také těšit na romantiku s přáteli, kde může potkat svou spřízněnou duši. Nenechej se zmást prvním dojmem, muž předčí tvá očekávání, stačí dát nové lásce šanci.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Než začneš s partnerem cokoliv řešit, uspořádej si myšlenky v hlavě a nenechej se omezovat ostatními. Nikdo ti nemůže dávat nevyžádané rady a poučovat tě, jak máš žít. Když to zvládneš, uleví se nejen tobě, ale také tvé lásce. Nezadaná, vydrž, ten, co kolem tebe krouží, není zcela spolehlivý.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Do vztahů vstupuje radost, spokojenost, romantika a štěstí. Což se týká také nezadané, která potká novou lásku. Pokud toužíš po miminku, může tě překvapit a z počátku také zaskočit příjemná zpráva o těhotenství.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud tě trápí problémy ve vztahu, buď k partnerovi trpělivá, váš vztah potřebuje delší čas, než překoná překážky. Jakmile se uklidníš, zjistíš, že odpověď jak dál přijde zcela nečekaně a sama. To, že budete oba nadšení a šťastní, je jisté. Nezadaná, láska zatím vidět není, což neznamená, že časem nepřijde.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Zadané páry pojedou na pohodu, radost, štěstí a romantiku. Tam, kde je láska dlouhodobě v krizi, oba pochopí, že je čas vše v klidu a důstojně ukončit. Nezadaná se bláznivě zamiluje a do vztahu může nečekaně vstoupit těhotenství. Nové začátky jsou tady pro zadanou i nezadanou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy nabírají na rychlosti, co v minulosti nešlo dořešit, vyřešit, či zharmonizovat, se posune rychlostí blesku vpřed. Nakonec budeš ještě vzpomínat na chvíle, kdy se nedělo vůbec nic. Štěstí, radost, láska a také dobrodružství tě nenechá v klidu. Stejně tak se štěstí usmívá na nezadanou.

foto-zdroj: shutterstock.com

24.8.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist