Horoskopy lásky od 18. do 25. ledna 2022: Pozor na výčitky

Berani, hledejte kompromisy. Raci jsou šťastní. Býci, komunikujte bez výčitek. Jaké dny na tebe v oblasti lásky čekají, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pokud máš pocit, že se neustále musíš ve vztahu přizpůsobovat, dělat věci podle partnera, je právě nejvhodnější doba naučit se říkat „NE“. V klidu mu sděl, že už zašel daleko a tobě to není příjemné. Společně hledejte kompromisy a domluvte se na vzájemném respektu vašich přání či požadavků.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pocit, že ti partner nerozumí a dělá jen samé naschvály, ti na dobré náladě moc nepřidá. Nenechávej se ovlivnit okolím a udělej vstřícný krok. Nikdo s vámi nežije, a proto je potřeba řešit osobní záležitosti s partnerem, a ne s přáteli. Promluv s ním, nabídni ruku k usmíření a můžeš se těšit na radostné chvíle se svou láskou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jestli máš bolavé srdíčko a zklamal tě partner nebo snad prožíváš nešťastnou lásku, ber momentální situaci jako životní zkušenost. Také na tebe čeká světlo na konci tunelu, nic netrvá věčně, i na tebe čeká láska a štěstí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V oblasti lásky se můžeš těšit na nádherné chvíle s partnerem, vše máš ve svých rukou ty a tvá láska tě s úsměvem následuje. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která hledá lásku osudovou.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V oblasti lásky je vše v harmonii. Pokud toužíš po novém partnerovi, máš velkou šanci potkat osudovou lásku, se kterou velmi brzy začnete plánovat budoucnost. Přitahuješ ostatní jako magnet, využij skvělé dny ve svůj prospěch.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nezapomínej, jen to, co doopravdy žiješ a prožíváš, je skutečné. Velmi snadno bys totiž mohla podlehnout pokušení a udělat nerozumný čin, který by mohl vést k rozchodu. Stůj nohama pevně na zemi a odolej pokušení, ať je jakkoliv lákavé.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ve vztazích se projeví zvýšená aktivita, štěstí a harmonie. To, co v minulosti nešlo, se dává do pohybu a tvé nadšení bude obrovské. Štěstí stojí také při nezadané, která již pomalu přestává věřit, že lásku najde.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vztahy, které jsou dlouhodobě nefunkční, dospějí ke společnému řešení, domluví se na rozchodu či odluce. To, že se ti uleví, je jisté. Nová láska na sebe nenechá dlouho čekat, a to jen proto, že jsi rozchod zvládla bez emocí a výčitek.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Akční dny nadchnou nejen tebe, ale také tvou lásku. Zábava, radost, harmonie a láska stojí věrně při vás. Pokud toužíš po vztahu, máš velkou příležitost poznat muže svých snů, buď aktivní, usmívej se a věř, že je velmi blízko.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud jsi sama, tak věř, že právě teď k tobě přijíždí rytíř na bílém koni. To, čemu jsi přestávala věřit, se uskuteční a naplní. Zadané páry prožijí láskyplné a harmonické chvíle ve dvou. Očekávej období plné štěstí a zamilovanosti.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Tvůj největší dar je partner, který by ti snesl modré z nebe, kdyby to šlo. Rodina, láska, harmonie – to vše stojí věrně při tobě. Zkrátka nezůstane ani nezadaná. Máš před sebou období plné citů, lásky a štěstí, využij vše na maximum.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jestli jsi smutná z rozchodu, tak věř, že i za černým mrakem se schovává sluníčko. Teď není dobrá doba na navazování nových vztahů. Dopřej si čas a pak se můžeš těšit na lásku a také štěstí. Ostatní páry, pozor na hádky, není potřeba dokazovat za každou cenu svou pravdu.

foto-zdroj: shutterstock.com

18.1.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist