Horoskopy lásky od 18. do 24. října 2022: Pozor na nevěru

Vodnáři odolávají pokušení. Berany zasáhne žárlivost. Raci, ukončete minulost. Jak na tom budou ostatní znamení s láskou a vztahy v tomto týdnu, ti prozradí nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pokud patříš k ženám, které tvrdí, že žárlivost k lásce patří, tak věř, že opak je pravdou. Partnera tím jen zbytečně dusíš a odháníš od sebe. Nadechni se a uvědom si, že nám nikdo nepatří. Ostatní páry prožijí pomalejší dny v radosti a lásce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V oblasti lásky pocítí nádhernou změnu zejména nezadaná a osamělá srdíčka. Ve vztazích se objeví nečekaná zpráva ohledně těhotenství, která překvapí a pak nadchne. Pokud již děti máš, budeš řešit jistou záležitost, která odstartuje velmi příznivou životní etapu.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jestli máš novou lásku a nedávno ses spálila, buď opatrná. Muž umí sice bravurně komunikovat, ale slova nemyslí vážně. Pečlivě naslouchej a nerozhoduj se na základě jeho slov ale činů. Velmi rychle poznáš, co myslí vážně a co ne. Ostatní páry prožijí velmi příjemné a něžné chvíle ve dvou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud jsi čerstvě po rozchodu a trápí tě pocity viny, že za všechno můžeš ty, tak věř, že v páru je vždy všechno vyrovnané. Nikdy se nic nestane jen kvůli jednomu z páru. Problémy se postupně nabalí a časem bouchnou. Nechej si čas na zahojení ran a věř, že i na tebe čeká ten pravý či pravá. Ostatní páry prožijí pomalejší dny, ve kterých je lepší neřešit nic zásadního.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Potěší tě nádherné novinky od partnera. Ve vztazích se daří a štěstí jen vzkvétá. Úspěch se dostaví také při hledání lásky nové. Nenechávej nic náhodě, buď usměvavá, akční a připravená na nádherné chvíle ve dvou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy, které procházely krizí, potřebují delší čas k vyléčení. Nesnaž se na partnera příliš tlačit. Buď k němu trpělivá. Pak se všechny překážky v klidu odstraní a ty zcela jasně uvidíš nejlepší způsob řešení. Nespěchej, miluj a buď vděčná, že jste opět spolu. Ostatní páry prožijí poklidné dny, které může velmi příjemně „narušit“ zpráva ohledně těhotenství.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Spojíš se s partnerem, po kterém toužíš dlouhou dobu a konečně naleznete společnou cestu. Tvé sny se pomalu, ale jistě začínají naplňovat a věř, že důvěra, kterou jsi celou dobu neztrácela, přináší sladké ovoce. Ostatní páry prožijí velmi krásné a láskyplné dny.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pocit, že potřebuješ změnu, v tobě probouzí mnoho rozporuplných emocí a pocitů. Zatím nejsi schopná udělat zásadní krok, což je vlastně dobře. Vydrž a zatím se snaž uklidnit rozbouřené nitro, partner totiž vůbec netuší, co prožíváš. Promluv s ním o svých pocitech při dobré večeři a uvidíš, jak se ti uleví. Ostatní páry, raději nic zásadního neřešte a vychutnávejte poklidné dny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy provází klid, mír a harmonie. Nic zásadního se neděje, proto je dobré využít poklidné energie k rozmazlování a společným aktivitám. Partner vyčkává na tvůj pokyn a je ochotný splnit ti jakékoliv přání.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy, které již dávno nejsou v pohodě, dospějí ke společnému rozhodnutí a domluví se na rozchodu či odluce. Smutek, který tě v začátku zasáhne, nebude mít dlouhé trvání a ty najednou zjistíš, jak svobodně se cítíš. Ostatní páry prožijí poklidnější dny, ve kterých je lepší neřešit nic zásadního a dlouhodobého.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pozor na pokušení! Pokud vztah nemá již potřebnou jiskru, tak věř, že nevěra nic nevyřeší. Naopak, chvilkový útěk od problémů by vše jen zkomplikoval a obrátil by se proti tobě. Promluv s partnerem o svých pocitech a všechno si vyjasněte. Budeš překvapená jeho vstřícnou reakcí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Partnerské vztahy zasáhne láska, cit, porozumění a také vášeň. Partner ti naslouchá a je připraven splnit ti každičké přání. Vztahy jsou stabilní, pevné a plné radostných okamžiků a dobrých pocitů. Štěstí se usmívá také na nezadanou.

text: Sára Částečková, tarot karty foto-zdroj: shutterstock

18.10.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist