Horoskopy lásky od 16. do 22. srpna 2022: Nový týden bude ve znamení osudových setkání i žárlivosti

Berani a Býci potkají osudového partnera. Blíženci budou mít problém se žárlivostí. Jaké dny můžeš očekávat v oblasti lásky, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Partnerské vztahy zasáhl amorův šíp přímo do srdíčka. Jsou plné radostného škádlení, jiskření a vzrušení. Zkrátka nezůstanou ani nezadané, které mají velkou šanci na toulkách krajinou potkat svou spřízněnou duši.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V partnerství přichází velmi příznivé změny a také nové začátky. Vývoj vztahů se zrychlí a posouvá vpřed. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která má velkou šanci potkat dobrého kamaráda a kdoví, co bude dál.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jestli tě trápí chování tvé lásky, tak věř, že ti nic nedělá naschvál. Zkus si na chvíli představit, že jsi v jeho kůži a zamysli se, jak by ses na jeho místě cítila ty. Uvolni se, nežárli a věř, že se váš život velmi zásadně změní. Ostatní páry prožijí dny v radosti a lásce.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Partnerské vztahy a láska jdou ruku v ruce vstříc nádherným energiím, souznění a harmonii. Máš vedle sebe partnera, kterému můžeš důvěřovat. Oslavujte společně lásku a sdílejte své štěstí s nejbližšími. Štěstí se usmívá také na nezadanou, rozhlédni se kolem sebe a nezapomínej na úsměv.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

S partnerem tvoříte sehraný pár a tak to také bude v následujících dnech. Radost, pohoda, harmonie a škádlení dodává vztahu tu správnou jiskru i vášeň. Velmi krásné dny mohou očekávat také všechny ženy, které po lásce touží.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy, které jsou postaveny na dobrých základech, sklízí bohatou úrodu v podobě lásky, štěstí, radosti i naplnění. Usmívat se může také nezadaná. Pomalu, ale jistě se k tobě blíží princ na bílém koni.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Napětí, neklid a roztržitost se zklidňují. Do života osamělých přichází nový partner. V partnerství nastává harmonie, skvělá komunikace a také souznění. Ať již vztahy byly jakkoliv náročné, nyní je tady usmíření a jednota.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vztahy mohou pocítit marnost a zbytečnost. Jako by se najednou ocitly na bojovém poli a nevěděly jak dál. Zastav se na chvíli a věnuj pozornost svému srdci. Zhluboka dýchej a neměj strach. Jakmile to překonáš, partner se také uklidní a vše bude opět v nejlepším pořádku. Někdy to tak prostě přijde a není potřeba dávat pocitům tak velký důraz.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Ve vztazích jsi nezávislá, silná a vždy udáváš směr i cíl. Partner tě s láskou následuje bez protestů a námitek. Zkus si někdy odpočinout, nechej aktivitu také na něm, překvapí tě a tobě se to zalíbí. Štěstí se usmívá na všechny nezadané, které touží po lásce nové.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ať se již ve vztazích dělo cokoliv, tak nyní přichází světlo, které vše vyjasní, prozáří a urovná. Láska získává opět stabilitu. Pokud usilujete s partnerem o miminko, tak je velká šance, že se podaří. Štěstí stojí také u nezadané.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nově zamilovaní založí pevné partnerské vztahy a společně plánují budoucnost. Období míru a usmíření přináší nádherné pocity pro všechny zúčastněné. Spory ustávají, prožíváš harmonii a lásku. Ve hře jsou také plány na svatbu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska, city a touha být se svou láskou navždy v tobě probouzí mnoho nádherných emocí, které se samozřejmě dotknou také partnera, který tě zbožňuje. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která dostává novou šanci na láskyplný vztah.

text: na základě výkladu tarotových karet vytvořila kartářka Sára Částečková, foto-zdroj: shutterstock.com

16.8.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist