Horoskopy lásky od 15. do 20. června 2022: Kouzelná moc lásky uzdraví vztahy

Berani a Býci, napětí se zmírňuje. Blíženci se zbaví závislosti na partnerovi. Jaké dny můžeme očekávat v lásce a vztazích, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)


Ať se dělo cokoliv v oblasti lásky, tak věř, že nyní vchází do tvého života neočekávané štěstí a radost, což platí také pro nezadanou, osamělou a zklamanou. Nová životní etapa je tady, využij ji ve svůj prospěch, naslouchej srdíčku a nenechej se ovlivnit strachem.

Býk (21. 4. – 21. 5.)


Napětí i neklid se zmírňují a do života vstupuje kouzelná moc lásky. Přichází skvělá komunikace, harmonie a jednota, díky které zvládneš bravurně dořešit i bolestivé situace z minulosti. Nezadaná, poohlédni se kolem, čeká na tebe nová láska.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)


Nadechni se a otevři srdíčko intuici. Tvé sny budou velmi brzy naplněny. Těšit se můžeš na lásku, souznění i vášeň, což platí také pro nezadanou. V partnerství si udržuj samostatnost a nesnaž se být na partnerovi závislá.

Rak (22. 6. – 22. 7.)


Partnerské vztahy pocítí touhu po změně. Láska, štěstí a porozumění tě provází na každičkém kroku. Zkrátka nezůstávají ani nezadané, které mají šanci potkat svou velkou osudovou lásku.

Lev (23. 7. – 22. 8.)


Ve vztazích se projeví zvýšená aktivita, což platí také pro všechny nezadané, smutné a zklamané životem. Náhodné setkání s mužem se promění ve vášnivou přitažlivost. Partnerské vztahy se mohou těšit na krásné a jiskřivé energie okořeněné skvělou komunikací.

Panna (23. 8. – 22. 9.)


Vztahy, které stojí na začátku, začnou velmi rychle plánovat společný život a budoucnost. Láska je tady pro všechny, stejně jako nečekaný příchod nového života na svět. Užívej život a raduj se, tvé štěstí tě hned tak neopustí.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)


Pokud tě trápí nedostatek lásky, tak se spolehni na to, že i na tebe čeká pravá, osudová a opětovaná láska. Nenechej se smutkem ovládat a užívej chvíle s rodinou či přáteli. Nic netrvá věčně. Ostatní páry prožijí dny na pohodu a radost.

Štír (24. 10. – 22. 11.)


V partnerských vztazích se blýská na lepší časy, vše je zalité sluncem a dárek, který nečekaně dostaneš, v tobě probudí mnoho krásných emocí. Pokud jsi sama, budeš také obdarovaná, a to novým vztahem.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)


Partnerské vztahy jsou na pohodu a radost. Štěstí pocítí také nezadaná, která má velkou šanci potkat svou osudovou lásku. Konečně získáš partnera, se kterým můžeš být šťastná.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)


Představ si, že stojíš pod svou šťastnou hvězdou, která ti splní tvé přání. Vyslov ho nahlas. Začni se těšit na nádherné a láskyplné dny bez ohledu na to, co právě nyní prožíváš. Život tě příjemně překvapí, ale je potřeba naladit se na své srdíčko.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)


Partnerské vztahy jsou zalité štěstím a láskou. Pokud hledáš toho pravého, tak vyraz do společnosti, protože právě v tyto dny jako magnet přitahuješ opačné pohlaví. Štěstí, radost i láska je tady pro všechny. Máš pocit, že se tě to netýká? Změň to! Osud je ve tvých rukou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)


Jestli tě partner „vytáčí“ svou lhostejností, dej mu šanci a buď trpělivá. Váš vztah potřebuje trošku delší období, aby opět nabral druhý dech a odstranil překážky, které tě trápí. Páry, které usilují o miminko, překvapí nádherná zpráva ohledně těhotenství.

foto-zdroj: shutterstock.com

15.6.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist