Horoskopy lásky od 12. do 18. července 2022. Kdo potká novou lásku a kdo si musí počkat?

Panny plánují svatbu. Raci a Rybky září štěstím. Jaké jsou energie v oblasti lásky u ostatních znamení, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-2-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Partnerské vztahy na chvíli usnou na vavřínech, což vůbec neznamená, že se děje něco zásadního či kritického. Pokud máš problém s tichem, klidem a nečinností v lásce, dýchej a užívej letní pohodu se svým nejmilejším. To, že budete oba zářit štěstím, je jisté.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nesrovnávej vaši lásku s ostatními, nikdy nevidíš, jak spolu vychází za zavřenými dveřmi. Je zcela zbytečné stavět si vzdušné zámky a mít představy, které tvůj partner neumí naplnit. Stůj nohama pevně na zemi a oceň jeho lásku k tobě právě teď, budeš překvapená změnou, která přijde.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jestli v partnerství narůstají neshody, tak věř, že všechno máš ve svých rukou především ty. Zkus zmírnit napětí humorem okořeněným vroucným polibkem. Láska totiž vyléčí všechno. Podej ruku k usmíření a usmívej se, partner tvé chování náležitě ocení.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V partnerských vztazích přichází silná moc lásky a plných citů. Máš před sebou nádherné období, což platí také pro nezadanou, která se může na svých toulkách krajinou potkat se svou spřízněnou duší.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Tvá láska, vytrvalost i píle přináší zasloužené ovoce. Připrav se na bohatou úrodu i sklizeň, která bude šťavnatá a bohatá na city i vášeň. Zkrátka nezůstává ani nezadaná, která prožije příjemný románek a kdoví, co bude dál.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nesezdané partnerské vztahy začnou plánovat svatbu. Štěstí se usmívá také na ostatní páry a nezadané. Využij skvělou příležitost k seznamování a usmívej se na život, zcela nečekaně můžeš potkat tajemného muže, který tě okouzlí na první pohled.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Oblast lásky a vztahů přináší neočekávané a vzácné chvíle pro zadané, nezadané i smutné. Využívej tyto příznivé energie k seznamování, urovnávání sporů a prohloubení vztahů. Nádherné pocity, které máš, v tobě zůstanou na dlouhou dobu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud ti bylo ve vztahu ubližováno a partner tě nakonec opustil, tak věř, že časem pochopíš, jak důležité jeho rozhodnutí bylo. Potkáš totiž opravdového muže, který ti vše vynahradí. Nesnaž se rozbitý vztah znovu lepit a dávat dohromady. Ostatní páry prožijí pohodové dny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Trápí tě samota a máš pocit, že zůstaneš již navždy opuštěná? V klidu se zamysli a rozhlédni kolem sebe. Velmi blízko je totiž přítel, který věrně stojí při tobě a vždy je ochoten ti pomoct v nesnázích. Harmonické páry prožijí vášnivé a láskyplné dny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Partnerské vztahy jsou radostné, šťastné a harmonické. Jestli se s partnerem chystáte na svatební cestu nebo dovolenou, tak vše proběhne v naprosté pohodě a harmonii. Štěstí se usmívá také na nezadanou, nezavírej se doma a běž mezi lidi.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud ti do vztahu neustále někdo mluví, tak je nejvyšší čas na změnu. Uspořádej si myšlenky, s naprostým klidem si vyjasni situaci a nenechej se omezovat. Je jedno, jestli jde o partnera, rodiče či přátele. Nikdo nemá právo zasahovat do soukromí a říkat ti, co bys měla či neměla. Ostatní páry pozor na slova a slovíčka, nechtěně by mohla ublížit.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy proplouvají jemně, harmonicky a nenásilně, vše je v nejlepším pořádku. Štěstí, radost a láska stojí věrně při vás. Pokud ještě nejste manželé, s chutí se pustíte do plánování svatby. Štěstí přeje také nezadané, usměj se a vykroč vstříc nové lásce.

foto-zdroj: shutterstock.com

12.7.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist