Horoskopy lásky od 1. do 6. března 2023: Berani a Býci se zamilují. Blížencům hrozí rozchod

Jaké energie vnáší do životů láska a jak se ti v ní bude dařit v tomto týdnu, ti právě teď prozradí náš nový horoskop podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Zadané páry pocítí sílu lásky, která probouzí mnoho nádherných emocí. Štěstí se usmívá také na všechny, které touží po lásce nové, nebo prochází nepříjemným krizovým obdobím. Smutek odchází a přichází jaro.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Láska, štěstí, naplnění a k tomu radostné pocity s partnerem tě doslova rozzáří. Pokud jsi nezadaná, tak máš velkou příležitost potkat svou spřízněnou duši, může se stát, že budeš postavená před dvojí volbu – dva muži, dvě lásky, rozhoduj se srdcem a neuděláš chybu.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

S láskou opouštíš nefunkční vztah a lehce vplouváš do nového. Konečně k tobě přichází partner, po kterém jsi tak dlouho toužila. Stresující období je pryč, přichází radost, štěstí a láska, což platí také pro ostatní páry i  nezadané.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Partnerské vztahy jsou zalité sluncem a láskou. Štěstí se usmívá na všechny zadané, nezadané a také na zraněné rozchodem. Dobrá nálada přitahuje do života další skvělé „náhody“, které zpestří tvůj život.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dávej si pozor na žárlivost, pokud máš opravdu problém s důvěrou, je nejvyšší čas zamyslet se, proč partnera tolik dusíš. Začni si víc věřit a uvolni se, nikdo nám nepatří. Uleví se vám oběma. Ostatní páry prožijí dny na pohodu a radost.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tvůj život obohatí láska, ale ne ledajaká. Muž, kterého poznáš, tě zcela uchvátí. Sympatie jsou vzájemné a velmi rychle začnete plánovat společnou budoucnost. Partnerské vztahy zasáhne Amorův šíp a vzájemně pocítíte kouzelnou moc lásky.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš pocit, že se neustále partnerovi podřizuješ a už tě to nebaví? Tak věř, že teď je správná doba naučit se s láskou říkat „ne“, „nezlob se, ale to už nechci“, „tam nepůjdu“, „nemohu to udělat“. Neboj se partnerovi ukázat, že zašel již příliš daleko. Nakonec se uleví oběma. Ostatní páry prožijí harmonické dny.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Představ si, že stojíš pod svou šťastnou hvězdou. Tvé sny, přání a tužby se naplňují. Přichází k tobě zcela nová energie lásky, což platí také pro všechny, které touží po partnerovi a dlouhodobém vztahu založeném na úctě, lásce a vděku.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

S důvěrou očekávej příchod nové lásky, pomalu, ale jistě k tobě přijíždí tvůj princ na bílém koni. Zadané páry pocítí velmi krásné energie a odvahu uskutečnit dávné sny. Můžeš se těšit na období zamilovanosti a vášně.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Partnerské vztahy pocítí kouzelnou sílu lásky a také odvahu ukončit spory a nedorozumění nejen mezi sebou, ale také v rodině. Partner stojí věrně při tvém boku a je připravený ti být oporou. Štěstí má také nezadaná, hledající lásku novou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Ve vztazích může dojít k vyostření situace, kterou jste s partnerem dlouho zametali pod koberec. Je dobré ujasnit si, co chceš ve vztahu změnit, uklidnit rozbouřenou mysl a pak s partnerem v klidu a láskou promluvit. To, že se oběma uleví, je jisté. Ostatní páry, pozor na hádky, protože jsou zcela zbytečné a malicherné.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud se chystáš na své první rande, buď obezřetná a naslouchej slovům muže, která nejsou zcela upřímná. Stůj nohama pevně na zemi, nepodlehni jeho kouzlu a šarmu. Zadaná, dávej pozor na sliby, které nemůžeš splnit, partnera by to zasáhlo a zbytečně byste měli neshody.

1.3.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist