Horoskop lásky na nový týden: Berani, láska vám vzkvétá. Býci mají tajnou lásku. Blíženci, pozor na slovíčka

Jaké energie v oblasti lásky přináší tyto dny, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskop-lasky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Láska, kam se podíváš. Vztahy vzkvétají stejně jako jarní příroda a zkrátka nezůstávají ani osamělé duše. Nový romantický vztah je již na obzoru. Náhodné setkání s mužem z minulosti obohatí tvůj život o hlubokou lásku a nádherné chvíle ve dvou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ve vztazích běží vše v poklidném a harmonickém rytmu. Žádné změny nejsou v dohledu a ty si uvědomíš, jak jsi šťastná, že máš svého partnera. Pokud toužíš po lásce a bojíš se, že již zůstaneš sama, zapomeň na strach a zamysli se, jestli není někde vedle tebe kamarád, který tě tajně miluje.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V lásce mohou ještě dobíhat emoce z minulostní hádky či nedorozumění. Zkus na všechno zapomenout a nabídni partnerovi ruku k usmíření. Život je příliš krátký na to, aby se promarnil vzájemným nepochopením. Nezadaná, pokud se chystáš na první rande, dávej pozor, mnoho slov, kterými tě muž zahrne, nemusí být pravdivých.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V lásce máš vše ve svých rukou, vzájemná důvěra, něha a štěstí obohatí vaše životy. Partner věrně stojí při tvém boku a podpoří tvé plány či touhy po změnách. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může nečekaně potkat svou novou lásku.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vztahy, které řešily krizi, konečně nalézají společnou řeč a vzájemně si uvědomí, jak smutný by byl život o samotě. V klidu dořešíte spory a nastolíte v lásce rovnováhu. Co bylo, je pryč a nyní se můžeš radovat ze společné lásky i šťastných chvil ve dvou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jestli máš pocit, že se ve vztahu nic neděje a jedete podle zaběhnutého stereotypu, tak věř, že všechno jde hladce změnit. Důležitá je láska a ta se u vás ještě nevytratila. Přestaň se držet nepodstatných strachů a neboj se vykročit vstříc novému dobrodružství. Partner půjde věrně po tvém boku a tvou snahu náležitě ocení.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Na chvíli se v lásce zastaví čas, když nepodlehneš strachu a obávám, vše se zase rychle vrátí zpět do zaběhnutých kolejí. Někdy to tak prostě je, užívej poklidných dnů a dovol také partnerovi nabrat nový dech. Neboj se s láskou prosadit, sdělit mu svůj vhled a spolehni se na to, že tě podpoří a pochopí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestli právě prožíváš začínající lásku a máš pochybnosti o novém partnerovi, tak věř, že tvé srdce se neplete. Dobře mu naslouchej, s láskou důvěřuj a také prověřuj jeho slova. Nenechej se „ukecat“ a než uděláš zásadní rozhodnutí, dopřej si čas na rozmyšlenou. Zadané páry prožijí krásné chvíle v radosti a lásce.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Ve vztazích a lásce zavládne spokojenost, štěstí a radost. Nádherné chvíle jsou tady také pro všechny, které lásku teprve hledají. Život rozzáří dobrá zpráva ohledně těhotenství, můžeš se těšit na radostnou událost, která potěší celou rodinu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ve vztazích se vytvořil stereotyp, který ti najednou začíná vadit. Lehce si s ním poradíš, jen zkus partnerovi ukázat, že o něj opravdu stojíš. Překvapí tě nečekanou nabídkou a milým dárkem. Neboj se změn a vykroč lásce naproti, budeš nadšená a šťastná.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pocit, že se v lásce něco děje, v tobě na chvíli probudí strach a neklid z budoucnosti. Nemusíš se bát, když nepodlehneš ustrašeným myšlenkám, vše se zase rychle uklidní. Partner jen čeká na tvůj úsměv, překvap ho malým dárkem nebo nečekaným návrhem a věř, že štěstí se vás hned tak nepustí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V partnerských vztazích se blýská na lepší časy. Láska nabírá správný směr, sílu a dynamičnost. Neboj se s partnerem pustit do smělých plánů, vše vám půjde na ruku. Štěstí stojí také při nezadané, která může potkat svou spřízněnou duši.

foto-zdroj: shutterstock.com

8.3.2022 2:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist