Horoskopy lásky. Co tě čeká ve vztazích od 1. do 7. února 2022?

Býky zaskočí náhlé změny. Berani a Blíženci se zamilují. Jaké dny budou v oblasti vztahů a lásky, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-5-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V partnerství na tebe čekají nádherné dny naplněné láskou, radostí a také city. Na nezadanou se také usmívá štěstí. Pokud o novou lásku opravdu stojíš, máš velkou šanci potkat muže, se kterým si budeš rozumět.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Náhlé změny a kolísavá nálada je na denním pořádku, jako byste s partnerem nemohli najít společnou řeč. Nic zásadního se neděje, stačí si najít čas a v klidu si promluvit nad šálkem dobré kávy nebo čaje. Jakmile se zklidníš, zjistíš, že je vše v nejlepším pořádku.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Máš velkou šanci potkat partnera, po kterém tolik toužíš. Pokud jsi ve vztahu a váháš nad změnou, dopřej si čas na rozmyšlenou a nedělej ukvapená rozhodnutí. Později bys mohla litovat, partner totiž vůbec netuší, co se s tebou děje.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

S láskou pečuješ o svou rodinu, která je pro tebe nadevše. Kvůli povinnostem bys mohla zapomínat na sebe, dopřej si masáž nebo jinou aktivitu, která v tobě probouzí radost a nadšení. Partner ti rád pomůže tam, kde je potřeba. Nezadaná, máš velkou příležitost poznat muže svých snů.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Štěstí, radost, láska, harmonie, to vše je tady pro zadanou i nezadanou. Je velký předpoklad, že nová láska bude dlouhodobá. Překonej zábrany, naslouchej intuici a udělej krok vpřed, vstříc novým prožitkům a zážitkům.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Láska, radost, harmonie a také důvěra, kterou si neustále držíš ve svém srdci, je tu pro tebe. Štěstí přeje zadané i nezadané. Dobrá nálada k tobě přitahuje podobně naladěné bytosti, seznamování je snadné a lehké. Očekávej nádherné chvíle se svou láskou a zapomeň na pochybnosti, vše je dokonalé a čisté.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jestli tě zklamal partner a kvůli jeho bezcitnosti máš pocit, že padáš na dno, tak věř, že nic netrvá věčně. Zhluboka dýchej a buď k sobě upřímná, ber vše jako dobrou životní zkušenost, která tě přivede k opravdové lásce. Ostatní páry prožijí pohodové dny.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pohodové a radostné dny jsou tady pro zadané i nezadané. Svůj život máš pevně ve svých rukou. Dokážeš být velmi štědrá ve svých citech, což ocení nejen partner, ale také přátelé. Nezadaná má velkou příležitost poznat muže svých snů.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jestli máš pocit, že se stále musíš podřizovat partnerovi i ostatním, zachovej klid a udržuj si nadhled. Až budeš schopná uspořádat si myšlenky, pak můžeš jednat a s láskou si vyjasnit celou situaci. To, že se uleví nejen tobě, ale také tvé lásce, je jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

S partnerem ruku v ruce kráčíte pohodovou cestou, která ve vás vyvolává nádherné pocity a spokojenost. S naprostou přesností víš, co od partnera čekat a podle toho se vše odvíjí. Láska, vášeň a harmonie vaši lásku hned tak neopustí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nádherné a láskyplné energie jsou tady pro zadanou i nezadanou. Máš před sebou období překrásných citů, harmonie i vášně. Jestli jsi svobodná, tvůj život obohatí příchod nového partnera.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V partnerských vztazích jsou nádherné a klidné energie. Partner je rodilý vůdce a s láskou udržuje teplo domova. Očekávej štěstí, radost a také příval energie, kterou využijete ke společným aktivitám. Štěstí se usmívá také na nezadanou, vykroč mu vstříc a buď otevřená lásce nové.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

1.2.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist