Horoskopy lásky: Berani září štěstím. Blíženci překonají překážky. Raci, odpoutejte se od minulosti

Jak na tom bude tvé znamení se vztahy a láskou od 11. do 17. října 2022, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Láskyplné dny přejí všem zamilovaným, nezadaným i zadaným. Štěstí s láskou je tady pro všechny připravené na změnu k lepšímu. Pokud toužíš po lásce, vyjdi mezi lidi a nechej se unášet srdcem, které tě zavede na místa, kde můžeš najít svého prince.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Staré nefunkční a vyhořelé vztahy jsou u konce a díky tomu lehce vplouváš do nového partnerství. Jen se čekalo na tvé rozhodnutí a sílu odejít. Stresující období odchází také od nezadaných a do života se pomalu, ale jistě vrací nová láska.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dynamické energie přejí zadaným i nezadaným. Buď aktivní a nestyď se za to, že jsi žena, zvládneš opravdu cokoliv. Toužíš urovnat rodinné spory, nebo snad tvé srdce prahne po lásce nové? Není nic snazšího, než být aktivní, nadšená a nenechat nic náhodě. Tvé sny se mohou proměnit ve skutečnost.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jestli jsi zraněná, smutná a bolavá z nedávného rozchodu, tak věř, že i na tebe čeká světýlko na konci tunelu. Nenechej se pohltit nenávistí a výčitkami, nikdy nevíš, co dobrého ti tato zkušenost přinese do života. Odpoutej se a dovol si přijmout vše, co se stalo. Ostatní páry prožijí jemné dny v radosti a lásce.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud tě trápí vztahy a tvá láska, je na čase být k sobě upřímná a nic si nenalhávat. Jen tak se osvobodíš od všeho svazujícího a nefunkčního. Nová láska na sebe nenechá dlouho čekat, což platí také pro nezadanou. Páry, které se milují, kráčí životem na pohodu a radost.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Stabilní páry prožijí láskyplné dny plné humoru a škádlení, pokud potřebuješ po partnerovi nějakou laskavost, s chutí mu vše řekni, protože je ochoten snést ti modré z nebe. Štěstí se usmívá také na nezadanou, máš šanci potkat lásku.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nastává období usmiřování a domlouvání. Slož zbraně, usměj se na svou lásku a věř, že prožijete nádherné chvíle plné lásky a porozumění. Spory jsou u konce a na tebe čeká radost i láska, což platí také pro nezadanou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Do tvého života vstoupí pravá a dokonalá láska, ve vztahu nebude nouze o vášeň, radost a vše okoření společný smysl pro humor. Zkrátka nezůstávají ani zadané, které prožijí nádherné dny v radosti, lásce a vášni.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud jsi sama a trpíš žalem z opuštěnosti, tak věř, že tato cesta nikam nevede. Přestaň se litovat, ukonči jednou provždy minulost a připrav se na lásku novou. Hned jak změníš postoj, přijde změna, která tě nadchne. Zadané páry pozor na hádky a napětí, které by zbytečně narušily hezké chvíle ve dvou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V partnerství mohou nastat neshody, které by mohly vyústit v nepříjemnou hádku. Snaž se své lásce naslouchat a v klidu si o všem promluvte. Hádky a výčitky nikdy nic dobrého nepřinesly. Ostatní páry prožijí poklidné dny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud se cítíš zoufalá z toho, že ti do vztahu neustále někdo mluví a dává rady, o které nestojíš, je nejvyšší čas promluvit si s partnerem a všechno si v klidu vyjasnit. Uspořádej si myšlenky, ať víš, co přesně chceš a nenechej se omezovat. Výsledek tě nadchne. Páry, které jsou harmonické, prožijí velmi dynamické dny.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy, které prochází zkouškami, mohou pociťovat únavu a nechuť cokoliv dál řešit. Zachovej chladnou hlavu, zhodnoť situaci, ve které jste se octli. S partnerem hledejte společně řešení. Překvapí tě jeho vstřícnost a ochota všechno změnit. Ostatní páry prožijí radostné a harmonické chvíle.

text: Sára Částečková, tarot karty foto-zdroj: shutterstock

11.10.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist