Horoskopy lásky: Berani, spřízněná duše přichází. Blížence a Raky okouzlí letní láska

Jaký bude týden od 28. června do 4. července 2022 v oblasti vztahů a lásky, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Jestli stojíš na počátku nového vztahu, tak věř, že velmi rychle začnete plánovat společnou budoucnost. Skvělé a láskyplné energie jsou tady pro všechny zadané, nezadané i osamělé. Usmívej se na život, láska přichází.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Začínající vztahy rozkvétají a mají předpoklad k dlouhodobé lásce. Pokud tě trápí spory s partnerem, tak právě teď můžeš vše uvést na pravou míru. Tvá láska bude nadšená a s radostí přijme ruku k usmíření.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Můžeš se těšit na velmi příjemné a jemné změny. Pokud jsi delší dobu sama a cítíš smutek v srdci, tak věř, že i na tebe čeká láska nová. Usmívej se na život, buď příjemná k sobě i ostatním. Výsledek tě nadchne, okouzlí a zaskočí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ve vztazích přichází zvýšená aktivita bez ohledu na to, jestli jsi zadaná či ne. Cestování, stěhování, plánování budoucnosti, to vše je na pořadu dne. Pohlídej si netrpělivost, která by partnera mohla rozladit, což je zcela zbytečné.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud se cítíš ve vztahu osamocená a máš pocit, že jsi na všechno sama, zastav se. Zkus na chvíli poodstoupit stranou a uklidnit svou rozbouřenou mysl. V klidu se svou láskou promluv a věř, že vůbec netuší, jak se cítíš. Upřímný rozhovor vás posune dál a láska se ještě prohloubí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Přichází k tobě nová, vzácná příležitost v oblasti lásky a je jedno, jestli jsi zklamaná, smutná, zadaná či zraněná. Usměj se na život a přijmi nabídky, které kolem tebe krouží. Ukaž partnerovi, že za to opravdu stojíš a začněte společně rozvíjet lásku.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Všechno, co jsi do lásky a vztahů vložila, nyní sklízíš zpět, ať už to bylo dobré, či ne. Je potřeba dořešit dávné spory, odpustit a vykročit s čistým štítem vstříc lásce, štěstí i harmonii. To, že se bude dařit zadané i nezadané, je jisté.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vývoj veškerých vztahů se nečekaně zrychlí, a to i v případě, že jsi platonicky zamilovaná či opuštěná. Na obzoru se rýsuje romantický a vášnivý vztah, který v tobě probudí dávno zapomenutou lásku.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy, které dlouhodobě prožívají krizi, dospějí ke společnému rozhodnutí a domluví se na rozchodu. Nesnaž se nic lepit dohromady. Jakmile se uklidníš, pochopíš, jak moc se ti ulevilo a velmi brzy přijde láska nová. Ostatní páry prožijí žhavé letní dny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy mají skvělé vyhlídky, radost ze života, vášeň a společné plány, které se začínají také realizovat. Zkrátka nezůstává ani nezadaná, která má velkou šanci potkat svou osudovou lásku.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestli tě trápí neopětovaná láska, tak věř, že je nejvyšší čas tuto bezvýchodnou situaci vyřešit. Jakmile vztah ukončíš, uleví se ti a pochopíš, že nebylo jiné řešení. Velmi rychle k tobě přijde muž, který ti vše mnohonásobně vynahradí, tehdy si uvědomíš, jak dlouho ses trápila v nenaplněném vztahu. Ostatní páry prožijí jemné a lehké chvíle ve dvou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V partnerských vztazích panují nádherné a láskyplné energie. Jako žena máš vše ve svých rukou a partner ti s láskou naslouchá. Nezadané mají velkou šanci a příležitost poznat svou spřízněnou duši. Nezůstávej doma, běž mezi lidi a poznávej nová místa.

Text: Sára Částečková, foto-zdroj: shutterstock.com

28.6.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist