Horoskop lásky na týden od 16. do 22. března 2021

Berani a Býci se konečně rozhodnou správně. Blíženci, užívejte nádherné dny. Jaké budou následující dny v partnerských vztazích, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Partnerské vztahy, které dlouhodobě řeší spory a nejsou schopny nalézt společnou řeč, konečně dojdou k rozhodnutí. Neboj se hovořit o tom, co tě trápí a svazuje, někdy je potřeba udělat za minulostí tlustou čáru a vytyčit zdravé hranice, což by se ti nyní mohlo opravdu povést, to, že budeš nadšená a partner také, je jisté.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Partnerské vztahy, které delší dobu stagnovaly a nebyly schopny pohnout se z místa, konečně naberou tu správnou rychlost i směr. Máte před sebou nádhernou budoucnost a těšit se můžeš také na krásný romantický zážitek.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Máš před sebou nádherné dny, naplněné opravdovou a čistou láskou. Vychutnávej s partnerem štěstí plnými doušky a klidně se společně pusťte do smělých plánů, které jste měli strach uskutečnit, nyní je vše otevřené a reálné.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

S partnerem se rozhodně nudit nebudeš, očekávej dny naplněné láskyplnou energií, kdy partner srší skvělými nápady, které se hned rozhodnete zrealizovat. Užívejte společné chvíle a nezapomeňte také na své nejbližší, stačí milý telefon nebo malý dárek, který překvapí i potěší.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Partnerské vztahy jsou plné dobré nálady a také vzájemného škádlení. Humor, pohoda a láska vše jistí. Můžeš se těšit na láskyplné dny, tak si vše užij v radosti, pohodě a harmonii, budeš nadšená.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Partnerské vztahy budou naladěny na stejnou notu, kdy vtip, pohoda a také radost ze vzájemného bytí obohatí společné životy. Neboj se také ukázat svůj smysl pro humor, víc se směj, raduj a užívej si nádherného života.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Tak, jako se s láskou staráš o partnera a domov, tak on je šťastný, když může pečovat o tebe. Pokud máš pocit, že to přehání, nebraň mu a přijmi vše s otevřenou náručí, není nic krásnějšího, než když si dva dělají vzájemnou radost.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestli se s partnerem snažíte o miminko, je velká pravděpodobnost, že se podaří a vaše společné nadšení nebude brát konec. Radost, štěstí, pohoda a také dostatek energie zrealizovat společné plány. Štěstí stojí také u té, která touží po lásce nové.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Lásku, pohodu, harmonii a jako třešničku na dortu můžeš očekávat velmi milé překvapení od partnera. Štěstí stojí také u nezadané, které se může ozvat dávno ztracená láska a přinést naději k obnovení vztahu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy, které jsou dlouhodobě v krizi, konečně naleznou společnou řeč a domluví se na rozchodu či odluce, která prokáže, jestli se ještě milujete či ne. Dovol bolesti i smutku, aby proběhla a důvěřuj, že se vše děje proto, abys byla opět šťastná, vydrž, důvěřuj a měj se ráda.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud máš pocit, že zkoušky s partnerem neberou konce a tobě již dochází síla i chuť cokoliv řešit, tak pro tebe máme skvělou zprávu, konečně naleznete společnou řeč a jednou provždy se s partnerem domluvíte, usmíříte, a nakonec i zasmějete. To, že budeš šťastná a tvá láska s tebou, je jisté.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Partnerské vztahy dostávají novou šanci a příležitost změnit a zahodit všechno, co vám společně nedělá radost a přináší jen trápení. Nadechni se, usměj a připrav se na krásné chvíle se svou láskou, to, že budete oba nadšení, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

16.3.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist