Charlie Sheen pokračuje v zesměšňování sám sebe

Charlie Sheen je momentálně celebritou, o níž se píše nejvíc. A na kterou se vymýšlí nejvíc vtipů. Upřímně, jeho současné excesy, které navazují a ještě překračují ty minulé, už svým způsobem začaly být směšné, stejně jako celý Sheen.

Ani třetí pobyt v rehabilitačním zařízení, kam se dostal potom, co ho v doprovodu porno hereček přijali v nemocnici kvůli kýle, ho evidentně nezastavil. Naopak, Charlie nedávno zastavil jedinou práci, díky níž ho poslední dobou ještě někdo viděl taky mimo stránky bulváru, komediální seriál Dva a půl chlapa. Tím, že nadával na jeho tvůrce (nazval je mj. nacisty). Nikdo nečeká, že by si Charlie v téhle show ještě zahrál.

Sheen ale už má plán, jak vydělávat na seriálu. Chce napsat autobiografii, v níž detailně zavzpomíná na osm let, kdy v sitcomu hrál. Pokud mu teda někdo za knihu nabídne deset milionů dolarů.

Otázka je, jestli vůbec někde si ještě bývalá hvězda známá třeba ze Žhavých výstřelů zahraje. Momentálně s ním nechtějí mít nic moc společného ani jeho nejbližší. Odešel už do něj i jeho publicista, který se tolikrát pokoušel různými výmluvami omlouvat hercovy excesy, za což se mimochodem od Sheena taky dočkal kritiky. V tomto případě má aspoň Charlie štěstí, že Stan Rosenfield je profesionál, který o něm do médií nešíří žádnou špínu a ani s tím nehodlá začít. „Pracoval jsem s Charlie Sheenem dlouho a velmi mi na něm záleží. Nicméně v současnosti nejsem schopný efektivně pracovat jako jeho publicista a rezignoval jsem,“ znělo Rosenfieldovo důstojné oficiální vyjádření.

Brooke Mueller, která byla (do něj) natolik blázen, že si Sheena vzala i po jeho skandálním manželství s Denise Richards, na poslední manželovo bizarní chování reagovala tím, že si zažádala o soudní zákaz, podle nějž se k ní její muž nesmí přiblížit na méně než sto metrů. Vídat teď Sheen nesmí ani jejich společné syny, které, vzhledem k tomu, že ani Brooke to nemá v životě moc srovnané, v poslední době trávili dost času právě s ním.

Ještě, že jsou synkům teprve dva roky a nemůžou si přečíst všechny vtipy, které jejich otce zesměšňují na internetu. Třeba seznam vyšinutých výroků, u kterých se tipuje, jestli je pronesl Sheen nebo Muammar Kaddáfí…

3.3.2011 6:00| autor: Aneta K.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist