Býci, problémy odchází. Blíženci, zapomeňte na minulost. Horoskopy lásky na nový týden jsou tady

Jaké energie budou provázet oblast lásky v týdnu od 26. dubna do 2. května 2022, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Staré vyhořelé vztahy, ve kterých již dávno není láska, končí. Velmi rychle vpluješ do nového partnerství, ve kterém pocítíš velký příval citů, lásky a harmonie. Ostatní vztahy konečně pocítí klid, harmonii a lásku, stresující období odchází.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nadechni se a věř, že se tvůj život velmi rychle změní k lepšímu. Možná na partnera zbytečně žárlíš a vaše láska se vytrácí. Nikdo nám nepatří, uvolni se a dopřej oběma volnost a lehkost bytí. Uleví se tobě i tvé lásce a konečně pochopíš, jak marný boj jsi vedla. Ostatní páry prožijí radostné a pohodové dny.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nastává správný čas na realizaci všech tvých snů. Konečně se ti začíná v lásce dařit. Usměj se na sebe a buď vlídná k sobě i partnerovi. Pokud tvůj vztah stojí na začátku, je velký předpoklad pro dlouhodobou lásku. Zapomeň na minulost a začni žít na plno bez předsudků a strachu z budoucnosti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V partnerství se neděje nic zásadního, dny pomalu a líně plynou, což se líbí především tvé lásce. Partner miluje rodinu a zázemí, je ochoten ti naslouchat a plnit tvá nejtajnější přání. Pokud jsi sama, vyraz s přáteli do víru velkoměsta a poznávej nové lidi, máš šanci potkat svou lásku.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jako žena jsi dokonalá, s láskou pečuješ o rodinu a jsi ochotná se pro ni obětovat. Máš před sebou nádherné a jemné dny, které jsou protkány city i láskou. Nezapomínej však také na sebe, odpočívej a dovol ostatním, aby tě opečovávali. Nezadaná, máš šanci potkat novou lásku.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Můžeš se těšit na velmi příjemné změny, na které netrpělivě čekáš. Vztah nabírá tu správnou rychlost a všechno, co stálo, se dává do pohybu. Šťastný vývoj vztahu, stěhování, plánování dovolené, to vše je ve hře, což platí také pro nezadanou, která  se zcela nečekaně zamiluje.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy, které již delší dobu prožívají krizi, dospějí ke společnému rozhodnutí a společně trápení ukončí. Z počátku si můžeš připadat jako v kómatu, ale věř, že je zcela zbytečné udržovat při životě něco, co již dávno není. Jakmile vše pochopíš, uleví se ti a do tvého života vstoupí láska nová. Ostatní páry prožijí velmi krásné a radostné dny.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ve vztazích se blýská na lepší časy. Pokud jsi svobodná, máš velkou šanci potkat svou spřízněnou duši. Štěstí přeje všem zadaným, zklamaným a také hledajícím lásku novou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jestli jsi čerstvě sama nebo s partnerem řešíte rozchod, tak věř, že ačkoliv procházíš pocity smutku a beznaděje, je to pro tebe nejlepší. Zatím nemusíš vidět směr, kterým se vydat, ale zanedlouho pochopíš, jak moc se ti ulevilo a zlehka půjdeš tím správným směrem, kde na tebe čeká láska nová a radost ze života. Ostatní páry prožijí pohodové dny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud stojíš na začátku nového vztahu, tak věř, že láska bude dlouhodobá a stálá. Šťastné a radostné chvíle prožijí také ostatní páry. Překvapit tě může zpráva ohledně těhotenství nebo začneš řešit své dítě. Užívej lásku plnými doušky, budeš nadšená a šťastná.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V partnerských vztazích jsou krásné, něžné a harmonické energie. Partner je k tobě víc jak velkorysý a stojí věrně při tvém boku. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která dostane jako dárek novou lásku a krásný vztah.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Po sporech přichází uklidnění a velká úleva, která přináší dobré vztahy nejen v rodině, ale také se svými blízkými. Prožíváš harmonii, lásku a radost ze života. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která má velkou šanci potkat svou spřízněnou duši.

foto-zdroj: shutterstock.com

26.4.2022 4:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist