Berani se pustí do realizace snů. Býci, pozor na rušivé myšlenky. Raci jsou pomalejší. Horoskopy na nový týden jsou tady

Jaký bude nový týden od 7. do 13. února 2022, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

tydenni-horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Očekávej dny plné radosti, pohody a také harmonie. Dokonce se ti podaří zrealizovat veškeré záležitosti, které ti v minulosti nešly. Pocítíš velkou touhu sdílet své radostné pocity se svými nejbližšími, kteří jsou stejně naladění jako ty.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V práci si pohlídej rušivé myšlenky, které by tě mohly odvádět od povinností a narušit tak rovnováhu. Druhá polovina týdne již bude v pohodě a rovnováze. Máš velkou šanci zbavit se zbytečností a zharmonizovat svůj život přesně podle tvých představ.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Podaří se ti nemožné, všechno, co ti v minulosti nešlo, nyní zvládáš s přehledem a čistou hlavou. Nedovol ostatním, aby tě ovlivňovali kvůli strachu, který mají. Jdeš správnou cestou. Těšit se můžeš na velmi krásné a šťastné dny.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nenechej se rozhodit pomalejším začátkem týdne. Věci, které jsi chtěla dodělat či ukončit, se najednou zastaví a potřebují čas dozrát. Nic se neděje, klidně odpočívej a zbytek odlož stranou, nic kladného bys stejně nevyřídila. Přestávka, která přichází, pracuje ve tvůj prospěch, buď v klidu a jen žij, výsledek tě nadchne.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Je důležité, abys nezasahovala do záležitostí ostatních, vše by se nakonec obrátilo proti tobě. Pokud tě ostatní nepožádají o radu či vhled, drž se stranou a jen naslouchej. V pracovní oblasti přijde zlepšení koncem týdne, pokud toužíš po místě novém, ještě vydrž, teď není na obzoru žádná zajímavá nabídka.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Začátek týdne bude náročnější na rozjezd, ale v polovině se vše změní. Vztahy na pracovišti nejsou zrovna nejlepší, ale věř, že tebe se to netýká. Drž si zdravý odstup a s úsměvem proplouvej každičkým dnem. Plány na víkend v tobě probudí mnoho krásných emocí a nápadů.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nádherné dny, nádherné energie a ještě krásnější pocity, které se tě zmocní hned v pondělí. Skvěle se ti jedná a spolupracuje s muži, kteří vycítí tvou vnitřní harmonii a klid. Jednej, zařizuj a vyřizuj, budeš úspěšná, což se odrazí i ve tvém osobním životě a vztazích.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Můžeš se těšit na úspěšné a plodné dny. Práce ti půjde od ruky, a ještě zvládneš pomáhat ostatním. Doma na tebe čekají velmi příjemné energie, také přátelské vztahy se upevní a sjednotí. Svou radost a štěstí sdílej s ostatními, vše se ještě znásobí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dynamické a úspěšné dny využiješ na maximum. Dařit se ti bude v osobním i v pracovním životě a ani vztahy nezůstanou pozadu. Naslouchej intuici, která tě spolehlivě zavede k cíli. Nové začátky, nevšední nápady a radostné pocity tě popohánějí k bravurní tvorbě a realizaci snů.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V zaměstnání se můžeš cítit pod velkým tlakem. Pokud hledáš práci a stále se nedaří, opravdu vydrž, nic netrvá věčně. Dávej pozor na to, co dnes vykonáš a vyslovíš nahlas, později bys totiž mohla litovat. Hlídej slova a než cokoliv řekneš, počítej do dvaceti. Příslib víkendu ti pomůže překonat náročnější začátek týdne.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Radostné dny začínají hned v pondělí a plynule se přesunou až do neděle. Harmonie, štěstí i nadšení pro nové věci ti dodá odvahu k činům. Máš velkou šanci zrealizovat své tajné sny. Pusť se do toho a nenechej se rozladit okolím. Dařit se ti bude v práci i v osobním životě.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Přichází nádherné dny, které přináší mnoho různých příležitostí a nabídek. Přezkoumej v mysli, co přesně od života chceš a pak začni konat. Dařit se ti bude v práci, při zvládání náročných zkoušek i důležitých jednáních na úřadech. Neexistuje nic, co bys nezvládla.

foto-zdroj: shutterstock.com

7.2.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist