Femina.cz » Magazín » Zábava » Typologie chlapa – podle auta

Typologie chlapa – podle auta

Typologie chlapa – podle auta

Magazín: Zábava | autor: Karolína Sladká | vydáno 23. 06. 2010

Proč si některý chlap koupí Audi a druhý Mercedes? Jejich charakter jim to přikáže. :-)


Audi A5
Od řidiče Audi neočekávejte žádné světoborné kousky, pro něho je jediným známým místem jeho rodná vesnice. A zde má díky svému autu tolik obdivovatelek, že se nejdříve bude muset vlastně pořádně zamyslet, jestli vůbec na vás bude mít čas. Projíždět se po náměstí a uspokojovat všechny pohledy v jeho království je pro něho velmi náročné.
A kruhy ve znaku Audi, naznačují, že se budete i vy ve vztahu s takovým chlapem točit stále v kruhu - v té samé vesnici, a to ať se jedná o sex nebo o vaše soužití. Takový chlap nedokáže opustit svůj stereotyp. Každý jeho den má svůj plán a vy do jeho plánu buďto zapadnete (přizpůsobíte se), nebo nezapadnete a on se s vámi rozejde. A důvodem bude, že jste mu třeba neudělala ve správný čas snídani.

 

http://www.femina.cz/files/Audi_A5.jpg


Mercedes E
Hledáček Mercedesu na přední kapotě je jako oko chlapa v takovém autě. Stejně jako hledáček i jeho oko stále hledá…jenomže zatímco hledáček si maximálně rajtuje po krajině, chlap za ním ukrytý bude stále hledat novou a lepší holku pro své sexuální hrátky. Můžete si tak být jistá, že jakýkoliv vztah s takovým chlapem, nebude mít dlouhého trvání. Na druhou stranu si ale s takovým chlapem užijete pěkného luxusu a pohodlí.

 

http://www.femina.cz/files/Mercede_E.jpg


Volvo XC90
Tak jako je se značkou Volvo spojována bezpečnost, tak i s řidičem Volva se budete cítit jako v nejbezpečnější náruči. A nebude se to týkat jenom sexu, kde se postará o kondomy i o to, abyste ještě k tomu pravidelně polykala antikoncepci. Ale připomene i zásady bezpečnosti na silnici, vždy upozorní na nutné použití pásů a nenechá vás ani vyrazit na in-line brusle bez chráničů, natož bez helmy! Co by vás ale mohlo trochu štvát, bude neustále mluvení o budoucnosti. Pro takové muže je totiž hodně důležitá rodina a to hlavně její převážení v autě, nejlépe tedy ve Volvu samozřejmě.

 

http://www.femina.cz/files/Volvo-XC90.jpg


Porsche 911
Tak s tímhle řidičem se připravte na pěknou jízdu, a to nejen když bude za volantem. I když je možné, že právě v jeho autě se odehraje všechno, co vám takový chlap může nabídnout. Při sexuálních hrátkách ale nezapomeňte, že jeho Porsche je jeho největší miláček, takže bude schopný vás pak dořvat za to, že jste mu propotila sedačku. Ale když takového muže ulovíte, můžete si být jistá, že s takovým autem nebudete jezdit na snídani do mekáče, ale do kavárniček přímo v centru města. A peníze? Ty pro něho nejsou vůbec problém.

 

http://www.femina.cz/files/Porsche_911.jpg

 

Mini Cooper
Až uvidíte chlapa, co řídí Mini Cooper, můžete si být téměř jistá jeho zaměřením. Takový muž si dává velmi záležet na svém vzhledu, prostě metrosexuál jak vyšitý. Nebo mu to auto zůstalo po bývalce. Anebo je prostě gay. Stejně jako holky totiž tihle kluci milují všechno, co je titěrné a rozkošné a to Mini Cooper je! :-)

 

http://www.femina.cz/files/Mini_Cooper.jpg

 

BMW Coupé
Tak tenhle chlap se pro vás stane skvělým parťákem na všelijaké sportovní tréninky a utkání. Miluje sport nejvíce na světě a udělá vše pro to, abyste ho milovala také. I přesto, že třeba neumíte ani pořádně běhat, on vás to milerád naučí. Problém ale může nastat po tom všem sportovním vypětí, kdy už mu na nějaké sexuální hrátky nezbude žádná energie, a vy se asi budete muset časem podívat po někom výkonnějším.

Super tip: Vyzkoušejte testy autoškol

 

http://www.femina.cz/files/BMW_Coupe.jpg


BONUS: Jakékoliv půjčené auto od rodičů
Tak s tímto chlapem si nemůžete být v ničem jistá. To, že v jeho letech ještě nemá na vlastní auto, jenom poukazuje na jeho nesamostatnost. Takže jestli budete mít o někoho takového zájem, nečekejte, že vás osloví, protože to u něho jaksi není možné. Jediné k čemu se snad dokáže přinutit, bude poslat vám kytku, u které bude vzkaz, který mu poradila maminka. Na co se ale můžete spolehnout, bude každá neděle strávená u rodičů.

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
31. 12. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Luxusní vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 18. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

18. 01. 2017 Horoskop Lev

S chutí se můžeš pustit do všech svých plánů. Bude se ti dařit především v oblasti bydlení. Pokud jsi hledala nový dů... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Obohatí tě práce ve skupinách, ať již různé ezoterické nauky, semináře nebo vše, co se týká tvého duchovního života. Pokud si nejsi jistá, jaký zájem přesně máš, zkus ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist