Femina.cz » Magazín » Zábava » No, chápete to? Vyhrál luxusní zájezd do Mexika, ale měl propadlý pas!

No, chápete to? Vyhrál luxusní zájezd do Mexika, ale měl propadlý pas!

No, chápete to? Vyhrál luxusní zájezd do Mexika, ale měl propadlý pas!

Magazín: Zábava | autor: Redakce | vydáno 15. 04. 2014

To snad není možný! Tohle a určitě ještě expresivnější výrazy kolovaly hlavou výherci, který v soutěži o 3 luxusní zájezdy do Mexika v pátek jednu z cen vyhrál, aby pak posléze zjistil, že má propadlý pas.

Vzhledem k tomu, že soutěž byla blesková, v pátek probíhalo vylosování výherců a v neděli se odlétalo, nebylo času nazbyt – jen si sbalit kufry a rozloučit se s rodinou a přáteli. Říká se, že štěstí přeje připraveným, a o soutěži, která běžela na Hitrádiích to platilo dvojnásob. Jenže…i když uděláte vše – jste maximálně připravený, včas zvednete telefon, odpovíte správně na soutěžní otázku, někdy vás prostě zradí běžná administrativa. A tohle se přesně stalo jednomu z výherců.

Pavel H. se Strakonic zažil chvíle maximálního štěstí, po kterých následovaly chvíle maximálního zoufalství. Přihlásil se totiž do soutěže Hitrádia o Dovolenou snů v Mexiku v hodnotě sto tisíc korun. I když tomu jen stěží věřil, z mnoha tisíc přihlášených se štěstí usmálo právě na něj. Dostal se až do živého vysílání, kde na něj čekal pouze symbolický úkol moderátora. Ten splnil a už se viděl na bílých plážích Mayské riviéry. „To není možné, to není možné,“ opakoval pořád do kola. „Na takovou dovolenou bych vydělával několik let, nevěřím tomu,“ děkoval Hitrádiu. Životním zážitkem chtěl potěšit manželku, se kterou je už 27 let a která by si prý první Allinclusive v životě rozhodně zasloužila.

Už o 15 minut později ale bylo všechno špatně. Pavel totiž zjistil, že nemá platný pas. Vzhledem k tomu, že odlet byl o dva dny později, bylo jasné, že je zle. „Okamžitě jsem si na pasovém oddělení zjišťoval, jestli mi stihnou vystavit nový cestovní doklad. I když byli všichni maximálně ochotní, zjistil jsem, že je všechno zbytečné. Takzvaný rychlopas totiž platí jen 6 měsíců, a do Mexika mě s ním nepustí,“ vysvětlil smutně v pozdějším rozhovoru pro Hitrádio.

Pavel se přes veškerou smůlu nakonec zachoval jako přející člověk. Zavolal do Hitrádia, že se výhry vzdává ve prospěch někoho šťastnějšího. O půl hodiny později tak místo něj balil Aleš. „Pavle, moc mě mrzí, že ti to nevyšlo, ale rád si to užiju místo tebe,“ vzkázal svému dobrodinci přes éter. Aleše a jeho sestru na Dovolenou snů do Mexika doprovodí ještě další dvě šťastné výherkyně Simona a Katka s partnery.

Co říci na závěr? Pokud necestujete tak často, raději si co nejdříve zkontrolujte pas. Sezóna dovolených se blíží, vyhnete se tak komplikacím na posledních chvíli. A kdo ví, možná se brzy budete chtít zúčastnit podobné soutěže o Dovolenou snů, tak ať nedopadnete jako Pavel.

Pavel se dozvídá, že jede do Mexika

Pavel nevěří svému štěstí

Pavel oznamuje, že výhru vrací

Pavel - jak dlouho by na tu dovolenou vydělával

Aleš - letí místo Pavla

Aleš - vzkaz Pavlovi

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
17. 04. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
16. 04. 2014 dasena smula (reakcí: 0)
16. 04. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
15. 04. 2014 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum - EDP 30 ml

Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum - EDP 30 ml

Vůně pro smyslnou ženu...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 06. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

06. 12. 2016 Horoskop Vodnář

Pokud tě šéf bude chtít vyslat na služební cestu a ty nebudeš chtít vyrazit, s klidem odmítni. Není to tak důležité, ... Celý horoskop

Karta dne

Smrt
Cokoliv tě trápí, máš velkou příležitost jednou provždy smést ze stolu, na nic již nečekej a začni jednat. Pusť se do odstraňování všech překážek, které ti stojí v ces...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist