Femina.cz » Magazín » Zábava » Dubnové filmové premiéry: Na co a s kým do kina?

Dubnové filmové premiéry: Na co a s kým do kina?

Dubnové filmové premiéry: Na co a s kým do kina?

Magazín: Zábava | autor: Petra Klepačová | vydáno 09. 04. 2015

I v dubnu přichází do kin pořádná nálož filmových novinek. Které by ti rozhodně neměly uniknout ? Vyrazili jsme do kina a tady máš ty, které ti můžeme s čistým svědomím doporučit!

Záleží také na tom, s kým na film vyrazíš! S partnerem by to chtělo akci plnou testosteronu, s kamarádkou zajdi na film, u kterého propláčete kapesníky a s dětmi vyraž na rodinný film, u kterého se budete všichni za břicho popadat. Tady je náš výběr:

S partnerem:

Rychle a zběsile 7

Kdo by neznal tuto akční automobilovou sérii? Natáčení sedmého dílu série bylo zasažené tragédií z roku 2013. Představitel jedné z hlavních rolí, Paul Walker, v průběhu natáčení tragicky zemřel při automobilové nehodě. Stalo se tak mimo natáčecí dny a na sedadle spolujezdce. Po jeho smrti bylo natáčení na pár týdnů pozastavené, ale nakonec byl film bez větších změn úspěšně natočen. Scény, které Paul Walker natočit nestihl, zahráli jeho bratři Cody a Caleb, kteří byli do filmu digitálně upraveni. 

Proč bude bavit tvého partnera: 

Tomuto nadupanému filmu nechybí humor, akce a pořádná dávka testosteronu. 

Proč bude bavit tebe? 

Film je tak svižný, že se rozhodně nestihneš nudit. Velkým lákadlem pro ženy je také výběr mužského hereckého osazenstva: Vin Diesel, Paul Walker, Jason Statham... nesbíhají se ti sliny už teď?

S kamarádkou:

Pořád jsem to já

Tak na tento film si vezmi zásobu kapesníků! Při jeho předpremiéře na pražském Febiofestu jsme to neudělaly a musely si kapesník půjčit od vedle sedící paní. O čem tento dojemný snímek je? Alice je úspěšná lingvistka, má dokonalé manželství a tři krásné a úspěšné děti na prahu dospělosti. Najednou se s její pamětí začnou dít pomalé a nenápadné věci: zapomínání některých slov, krátká dezorientace v prostoru. U lékaře je jí diagnostikována raná fáze Alzheimerovy choroby. Nastává niterné drama a rozplétání rodinných vztahů a uvědomování si, co je v životě vlastně to důležité.

Proč tě bude bavit: 

Díky skvělému výkonu Julianne Moore se s Alicí a její bezútěšnou situací ztotožníš natolik, až tě až zamrazí. Toto drama se dotkne tvé vlastní existence a možná si sama leccos uvědomíš. 

S dětmi:

Ovečka Shaun

Ovečka Shaun je pro děti už naprostá klasika. Ve filmu je pak maximálně zábavná a ve své vrcholné formě. Tentokrát se ovečka Shaun rozhodne pro malý relax. K tomu je ovšem potřeba zbavit se na nějaký čas farmáře. Jak ho jen uspat? No přece starým dobrým trikem – počítáním oveček. A tak s ostatními ovečkami skáčou přes ohradu tak dlouho, až farmář konečně usne. Je čas se veselit a radovat, ale: karavan se spícím farmářem se dá do pohybu a míří z kopce do města. A tak se ovečka s celým stádem vydají na záchranou akci a snaží se farmáře se ztrátou paměti najít, což přinese spoustu úskalí ovečce a spoustu zábavy nám.

Proč bude bavit děti: 

Zaručujeme vám, že film je udělaný tak, že děti se budou chechtat od začátku do konce!

Proč bude bavit tebe: 

Pro úspěšné rodinné filmy platí, že si v nich najdou to své i dospělí diváci. V případě Shaun je to spousta pop kulturních narážek, odkazů na současnou společnost a další fenomény dnešní doby. A navíc skvělý britský humor, kterému u nás moc dobře rozumíme!

Foto: Profimedia.cz, pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
13. 04. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
10. 04. 2015 ladouch . (reakcí: 0)
10. 04. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
09. 04. 2015 pepina . (reakcí: 0)
09. 04. 2015 Viky17 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

27. 03. 2017 Horoskop Rak

Dnes ti bude připadat, že čas neskutečně letí. V práci nebudeš stíhat a šéf už bude nedočkavě podupávat u dveří, aby ... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist