Femina.cz » Magazín » Zábava » Dubnové filmové premiéry: Na co a s kým do kina?

Dubnové filmové premiéry: Na co a s kým do kina?

Dubnové filmové premiéry: Na co a s kým do kina?

Magazín: Zábava | autor: Petra Klepačová | vydáno 09. 04. 2015

I v dubnu přichází do kin pořádná nálož filmových novinek. Které by ti rozhodně neměly uniknout ? Vyrazili jsme do kina a tady máš ty, které ti můžeme s čistým svědomím doporučit!

Záleží také na tom, s kým na film vyrazíš! S partnerem by to chtělo akci plnou testosteronu, s kamarádkou zajdi na film, u kterého propláčete kapesníky a s dětmi vyraž na rodinný film, u kterého se budete všichni za břicho popadat. Tady je náš výběr:

S partnerem:

Rychle a zběsile 7

Kdo by neznal tuto akční automobilovou sérii? Natáčení sedmého dílu série bylo zasažené tragédií z roku 2013. Představitel jedné z hlavních rolí, Paul Walker, v průběhu natáčení tragicky zemřel při automobilové nehodě. Stalo se tak mimo natáčecí dny a na sedadle spolujezdce. Po jeho smrti bylo natáčení na pár týdnů pozastavené, ale nakonec byl film bez větších změn úspěšně natočen. Scény, které Paul Walker natočit nestihl, zahráli jeho bratři Cody a Caleb, kteří byli do filmu digitálně upraveni. 

Proč bude bavit tvého partnera: 

Tomuto nadupanému filmu nechybí humor, akce a pořádná dávka testosteronu. 

Proč bude bavit tebe? 

Film je tak svižný, že se rozhodně nestihneš nudit. Velkým lákadlem pro ženy je také výběr mužského hereckého osazenstva: Vin Diesel, Paul Walker, Jason Statham... nesbíhají se ti sliny už teď?

S kamarádkou:

Pořád jsem to já

Tak na tento film si vezmi zásobu kapesníků! Při jeho předpremiéře na pražském Febiofestu jsme to neudělaly a musely si kapesník půjčit od vedle sedící paní. O čem tento dojemný snímek je? Alice je úspěšná lingvistka, má dokonalé manželství a tři krásné a úspěšné děti na prahu dospělosti. Najednou se s její pamětí začnou dít pomalé a nenápadné věci: zapomínání některých slov, krátká dezorientace v prostoru. U lékaře je jí diagnostikována raná fáze Alzheimerovy choroby. Nastává niterné drama a rozplétání rodinných vztahů a uvědomování si, co je v životě vlastně to důležité.

Proč tě bude bavit: 

Díky skvělému výkonu Julianne Moore se s Alicí a její bezútěšnou situací ztotožníš natolik, až tě až zamrazí. Toto drama se dotkne tvé vlastní existence a možná si sama leccos uvědomíš. 

S dětmi:

Ovečka Shaun

Ovečka Shaun je pro děti už naprostá klasika. Ve filmu je pak maximálně zábavná a ve své vrcholné formě. Tentokrát se ovečka Shaun rozhodne pro malý relax. K tomu je ovšem potřeba zbavit se na nějaký čas farmáře. Jak ho jen uspat? No přece starým dobrým trikem – počítáním oveček. A tak s ostatními ovečkami skáčou přes ohradu tak dlouho, až farmář konečně usne. Je čas se veselit a radovat, ale: karavan se spícím farmářem se dá do pohybu a míří z kopce do města. A tak se ovečka s celým stádem vydají na záchranou akci a snaží se farmáře se ztrátou paměti najít, což přinese spoustu úskalí ovečce a spoustu zábavy nám.

Proč bude bavit děti: 

Zaručujeme vám, že film je udělaný tak, že děti se budou chechtat od začátku do konce!

Proč bude bavit tebe: 

Pro úspěšné rodinné filmy platí, že si v nich najdou to své i dospělí diváci. V případě Shaun je to spousta pop kulturních narážek, odkazů na současnou společnost a další fenomény dnešní doby. A navíc skvělý britský humor, kterému u nás moc dobře rozumíme!

Foto: Profimedia.cz, pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
13. 04. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
10. 04. 2015 ladouch . (reakcí: 0)
10. 04. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
09. 04. 2015 pepina . (reakcí: 0)
09. 04. 2015 Viky17 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Vaše oči budou rozzářené!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 17. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

17. 01. 2017 Horoskop Panna

Očekávej velkou změnu, která na delší dobu ovlivní tvůj život. Všechno, co tě trápilo, od nefunkčních vztahů, práce, ... Celý horoskop

Karta dne

Kolo štěstí
Důvěřuj v přirozený běh života, jedno náročné období je u konce, možná ještě necítíš úlevu a stále jsi ve vleku smutných událostí, ale věř, že zlepšení již přichází. Z...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist